Přejít k hlavnímu obsahu

Zažily jste již nějaké minulé životy? Máte opakující se sny, pocity déjà vu nebo touhu žít v jiné zemi?

Info ikona
Pociťujete často déjà vu, máte noční můry nebo opakující se sny?

Věříte v minulé životy? Ačkoli vědci a psychiatři trvají na tom, že tyto jevy lze vysvětlit neurologicky, jiní se domnívají, že zvláštní pocity mohou být nejasnými nebo prchavými vzpomínkami na minulé životy. Jak to vidíte vy? Vracejí se vám stále ty stejné sny, máte nevysvětlitelné pocity nebo jste prostě jen silně spřízněni s jinou dobou či místem?

Ti, kteří věří v reinkarnaci, tvrdí, že stopy o našich minulých životech lze nalézt v našich snech, tělech a duších. Některé psychologické, emocionální a fyzické jevy mohou obsahovat náznaky toho, kým jste kdysi byli. Jaké znamení a možné pocity vám mohou pomoci?

Časté sny a noční můry

Máte noční můry? Vzpomínky na minulé životy se podle některých mohou projevovat také jako opakující se sny nebo noční můry. Sny o všedních životních činnostech mohou naznačovat konkrétní místo, které jste dříve obývali během minulého života. Lidé, kteří se pravidelně objevují ve vašich snech s vámi mohli mít v jiném životě silný vztah. Stejně tak noční můry mohou být odrazem traumat z minulých životů, která ulpěla na vaší duši a pronásledují vás ve spánku.

Kvíz: Jak můžete zjistit stáří své duše? Vyzkoušejte si náš test

svetzeny.cz

Pocity silného déjà vu

Pokud zažíváte déjà vu často, je možné, že se vám váš předchozí život snaží něco sdělit. Máte silný pocit, že jste už někde byli, ale jste na daném místě poprvé? Stává se vám, že říkáte věci, o kterých byste přísahali, že jste je už někdy řekli, ale ve skutečnosti vlastně neřekli? Pokud ano, je možné to spojit s předchozí inkarnací vaší duše.

Přetrvávající vzpomínky

Slyšeli jste někdy někoho říkat, že má pocit, že se narodil ve špatné době? I tohle může být příklad toho, že jste již prožili nějaké minulé životy. Když to někdo cítí velmi silně, tak psychologové to interpretují jako možnou známku spojení s minulým životem. Při analýze těchto vzpomínek hledejte detaily, jako jsou adresy, pamětihodnosti nebo místa, které můžete prozkoumat. Taková reálná vodítka mohou vést k vysvětlení minulých životů. Odpověď můžete nalézt i v numerologii.

Máte podivné bolesti

Pokud vás po slušnou část života trápí fyzická nebo chronická bolest, na kterou lékaři zřejmě nemají odpověď, může to být důsledek něčeho, co se vám stalo v jiném životě. Může to být fyzický nebo emocionální problém, může být trvalý nebo se objevit náhle, jako je bolest, strach nebo fobie. Především nemá žádný rozeznatelný původ nebo příčinu z tohoto života, tak to je dalším znamením.

Ztotožňujete se s jinou kulturou

Přitahuje vás místo, kultura nebo jiný stát tak moc, že máte chuť sbalit kufry a vyrazit? To může být také důvodem, že vaše duše chce prozkoumat znovu svou minulou zkušenost. Nejlepší, co můžete udělat? Vyrazit do země, ke které se cítíte nevysvětlitelně přitahováni, a zkuste zažít tuto věc na vlastní kůži, což vás může dovést k odpovědím.

Týdenní horoskop: Dvěma znamením se bude dařit ve všech směrech. Raci, gratulujeme

svetzeny.cz

Máte strachy a fobie

Pro člověka je prospěšné mít strach z věcí, které jsou nebezpečné, ale mnoho lidí trpí silnými fobiemi, které jsou zcela iracionální. Může to být například strach z vody, ptáků, určitých čísel, zrcadel, rostlin, zvířat, specifických barev, a tak by dlouhý seznam mohl pokračovat dál. U těch, kteří věří na minulé životy, se tyto strachy mohou přenést z předchozího života. Například strach z vody může naznačovat trauma z minulého života, možná jste v jiném životě zemřeli právě utonutím.

Zdroj: lifeabout, bustle, goop