Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Jak můžete zjistit stáří své duše? Vyzkoušejte si náš test

Info ikona
test

Stále váháte, zda máte mladou, zralou nebo starou duši? Projděte si náš kvíz, abyste o sobě zjistili pravdu. Jak jistě víte, věk vaší duše nemá nic společného s tím, kolik je vám skutečně let. Biologický věk nevypovídá o tom, jak stará je vaše duše. O jejím věku vypovídá mnoho důležitějších údajů, jako je citová zralost, profesní a společenské postavení nebo materiální touhy a další životní úspěchy.

Test je jednoduchý, stačí vám jen papír a tužka a každou otázku ohodnotíte body 1, 2 nebo 3. Pokud souhlasíte s otázkou na 100 %, pak dáte 3 body, pokud nesouhlasíte dáte 1 bod a v případě, že je to něco mezi, dáte 2 body.

Jak postupovat?

Příklad k první otázce: Cítíte silnou touhu pomáhat druhým lidem?

V případě, že je vaše odpověď ano, zapište si 3 body, pokud to děláte neradi, napište 1 bod, pokud máte pocit, že je to něco mezi tím, tak napište 2 body a takto pokračujte dál a body nakonec sečtěte.

Dole naleznete vyhodnocení.

  1. Cítíte silnou touhu pomáhat druhým lidem?

  2. Nevadí vám trávit čas o samotě?

  3. Povrchní kontakty vás nezajímají?

  4. Máte odstup k materiálním věcem?

  5. Slávu ani peníze nepovažujete za důležité v životě?

  6. Jste tichý a klidný člověk, který si vždy ví rady?

  7. Ovládáte své emoce na jedničku a nic vás nevyvede z míry?

  8. Čtete často knihy nebo jste rádi v přírodě?

  9. Věříte v anděly, duše a posmrtný život?

  10. Cítíte se většinu dne šťastní?

Jak stará je vaše duše? To prozradí měsíc vašeho narození

svetzeny.cz

Vyhodnocení kvízu

0-12 bodů máte mladou duši

Mladé duše jsou nedávno narozené duše, které se teprve seznamují s životem v inkarnaci. A podle toho se také chovají. Zkoumají, poznávají život a orientují se ve vztazích a zákonitostech života ve svých pocitech. Zažívají mnoho situací, které jsou pro ně nové, a přitom sbírají informace o sobě a o životě. Učí se jako dítě ve škole. Jste velmi veselí, hraví, ale i naivní.

13-23 bodů máte zralejší duši

Vaše duše je svým stářím někde mezi. Zažila už více reinkarnací a dokáže se poprat s většinou překážek, které vám do života vstoupí. Balancujete někde mezi honbou za penězi a profesními úspěchy a vnitřním klidem. Na jednu stranu chcete vydělávat hodně peněz a být volní, ale na druhou o tom občas pochybujete a dělají vám radosti i malé věci.

24-30 bodů máte starou duši

Lidé se starou duší se rádi obklopují podobnými lidmi, hlavně proto, že mají pocit, že jsou na stejné cestě. Materiální svět vám nic neříká a chcete se spíše zaměřit na pomoc ostatním nebo udělat nějakou změnu k lepšímu. Nevadí vám trávit ani čas o samotě, ale nejlépe se cítíte v přírodě.