Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Jak můžete zjistit stáří své duše? Vyzkoušejte si náš test

Stále váháte, zda máte mladou, zralou nebo starou duši? Projděte si náš kvíz, abyste o sobě zjistili pravdu. Jak jistě víte, věk vaší duše nemá nic společného s tím, kolik je vám skutečně let. Biologický věk nevypovídá o tom, jak stará je vaše duše. O jejím věku vypovídá mnoho důležitějších údajů, jako je citová zralost, profesní a společenské postavení nebo materiální touhy a další životní úspěchy.

Test je jednoduchý, stačí vám jen papír a tužka a každou otázku ohodnotíte body 1, 2 nebo 3. Pokud souhlasíte s otázkou na 100 %, pak dáte 3 body, pokud nesouhlasíte dáte 1 bod a v případě, že je to něco mezi, dáte 2 body.

Jak postupovat?

Příklad k první otázce: Cítíte silnou touhu pomáhat druhým lidem?

V případě, že je vaše odpověď ano, zapište si 3 body, pokud to děláte neradi, napište 1 bod, pokud máte pocit, že je to něco mezi tím, tak napište 2 body a takto pokračujte dál a body nakonec sečtěte.

Dole naleznete vyhodnocení.

  1. Cítíte silnou touhu pomáhat druhým lidem?

  2. Nevadí vám trávit čas o samotě?

  3. Povrchní kontakty vás nezajímají?

  4. Máte odstup k materiálním věcem?

  5. Slávu ani peníze nepovažujete za důležité v životě?

  6. Jste tichý a klidný člověk, který si vždy ví rady?

  7. Ovládáte své emoce na jedničku a nic vás nevyvede z míry?

  8. Čtete často knihy nebo jste rádi v přírodě?

  9. Věříte v anděly, duše a posmrtný život?

  10. Cítíte se většinu dne šťastní?

Mohlo by se vám líbit

Jak stará je vaše duše? To prozradí měsíc vašeho narození

Víte, jak je stará vaše duše? Měsíc narození může určit, jaká je vaše duše a co to vypovídá o vaší osobnosti. Pokud se podíváte na měsíc, ve kterém jste se narodili, můžete lehce získat odpověď.
svetzeny.cz

Vyhodnocení kvízu

0-12 bodů máte mladou duši

Mladé duše jsou nedávno narozené duše, které se teprve seznamují s životem v inkarnaci. A podle toho se také chovají. Zkoumají, poznávají život a orientují se ve vztazích a zákonitostech života ve svých pocitech. Zažívají mnoho situací, které jsou pro ně nové, a přitom sbírají informace o sobě a o životě. Učí se jako dítě ve škole. Jste velmi veselí, hraví, ale i naivní.

13-23 bodů máte zralejší duši

Vaše duše je svým stářím někde mezi. Zažila už více reinkarnací a dokáže se poprat s většinou překážek, které vám do života vstoupí. Balancujete někde mezi honbou za penězi a profesními úspěchy a vnitřním klidem. Na jednu stranu chcete vydělávat hodně peněz a být volní, ale na druhou o tom občas pochybujete a dělají vám radosti i malé věci.

24-30 bodů máte starou duši

Lidé se starou duší se rádi obklopují podobnými lidmi, hlavně proto, že mají pocit, že jsou na stejné cestě. Materiální svět vám nic neříká a chcete se spíše zaměřit na pomoc ostatním nebo udělat nějakou změnu k lepšímu. Nevadí vám trávit ani čas o samotě, ale nejlépe se cítíte v přírodě.