Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Dvěma znamením se bude dařit ve všech směrech. Raci, gratulujeme

V týdnu od 4. července jsou dvě znamení zvěrokruhu, která se ženou vpřed a nenechají se ničím a nikým zastavit! Jste vysoce motivovaní a cítíte se inspirováni.

Síla, síla, síla! Těmto dvěma znamením zvěrokruhu byste v prvním červencovém týdnu rozhodně neměli stát v cestě. Jsou nezastavitelní, motivovaní a dosáhnou všeho, co si zamanou:

1. Rak

Znamení zvěrokruhu Rak začíná první červencový týden s neuvěřitelnou silou. Motivace a energie, která pohání znamení zvěrokruhu, pochází z Marsu, který se přesouvá do Býka. A svým dílem přispívá i Merkur, který přechází do Raka. Tato planetární konstelace zajišťuje, že Rak je plný sil a nebude ničím zastaven. Je jasné, že úspěch je nevyhnutelný. Teď by se motivovaný Rak neměl nechat zatahovat do hádek nebo diskuzí. Pozor, Pluto vás chce zneklidnit. Rak by se měl tento týden zbavit ostychu a odvážit se něco udělat, svět na to čeká!

 

 

Největší astrologické události července: Změna energie Merkuru a Marsu i superúplněk. Nejtemnější den nás čeká devatenáctého

Jaké zásadní astrologické události nás čekají v červenci? Již brzy dojde ke změně energie Merkuru i Marsu, následovat bude superúplněk v Kozorohu a vstup Venuše do Raka. Negativní vliv na nás bude mít planeta Pluto, a to konkrétně 19. července.
svetzeny.cz

2. Panna

Panna také těží ze dvou planet v tomto prvním červencovém týdnu. Mars a Merkur vás opravdu inspirují a motivují zemské znamení k novým věcem. Pokud Panna až dosud přemýšlela o rozšíření nebo přehodnocení kariéry, tento týden je pro to jako stvořený. Při současné síle a odhodlání se znamení zvěrokruhu daří ve všem - tato energie činí znamení zvěrokruhu nezastavitelným.

Tip: Mimochodem, Panna teď umí velmi dobře konverzovat! Ale pozor, milá Panno, ať nechcete moc ovládat lidi. Věřte svým smyslům a vše bude v pořádku.