Přejít k hlavnímu obsahu

Koloběh naší duše: Před svým narozením si vybíráme rodinu a přátele

Věříte na duše a následný posmrtný život? Jak celý tento proces funguje a opravdu si každý z nás vybírá, do jakého těla se narodí, jaký život bude mít a s jakými lidmi se potká? To vše si můžete přečíst v dnešním článku.

Máme opravdu svobodnou volbu a možnost výběru nad svým budoucím životem? Jak funguje koloběh naší duše a co následuje po smrti? Zdá se vám těžké uvěřit, že si duše vybírají své rodiče před narozením? Podle mnoha starověkých kultur světa, včetně indiánské, africké, řecké a tibetské, si duše vybírají své rodiče a rodiny mnohem dříve, než dojde k jejich početí na Zemi.

 

Jak to celé funguje

Jakkoliv je pro nás těžké tomu uvěřit, každá duše si ve skutečnosti vybírá své rodiče, s jednou výjimkou. Pokud duše zneužila svůj dar svobodné vůle, pak se dostává pod silný vliv vesmírného zákona a je silou svých minulých činů nesena do současných vztahů, kterým prostě musí čelit. Samozřejmě, že žádné duši není dáno více, než může zvládnout. Obecně však platí, že duše si své rodiče vybírá ještě před vstupem na Zemi.

 

Čas před početím

Duše se vždy rodí do různých těl a vybírá si také různé pohlaví. Rodí se v průběhu mnoha dalších životů a mohou mít stejné nebo různé rodiče. Vybíráme si také to, s kým plánujeme být a jaké lidi ve svém životě potkáme. Vše je plánováno před naším početím u tzv. „zdroje“. Nepamatujeme si skutečný proces rozhodování, ale rozhodně si vybíráme lidi, se kterými máme být, ještě před narozením. Čas u zdroje využíváme k tomu, abychom si vybrali lekce, které se naučíme, život, který chceme žít, rodiče a přátele, které budeme mít. Můžeme se dát dohromady s lidmi, kteří nám na této cestě pomohou. Pokud jste právě teď s určitou osobou, můžete se rozhodnout, že až se vrátíte ke zdroji, vaše role se vymění. Pokud jde o naše duše, ve skutečnosti neexistují žádná omezení.

 

Proč si duše vybírá své rodiče?

Duše se na Zemi reinkarnují z jediného důvodu, a to, aby se poučily a vyvíjely. Rodiče a rodina jsou základem našeho života a mají obrovský vliv na to, jak se náš život vyvine, jak vnímáme sami sebe i ostatní a jak se v životě rozhodujeme. To vše je pěkně propojeno s životními lekcemi, které získáváme během svého pobytu na Zemi. Duše si vybírají své rodiče, protože je to pro jejich poslání na Zemi nezbytné.

7 různých typů spřízněných duší, které v životě můžete potkat

Když slyšíte slovo spřízněná duše, pravděpodobně se vám vybaví osoba, kterou všichni hledáme. Tu jedinou osobu, kterou každý z nás potká a okamžitě ví, že se znají odjakživa. Jaké další typy duší existují a narazili jste už na některou z nich?
svetzeny.cz

Numerologii si volíme sami

Vaše duše si vybírá čas a datum vašeho narození a stejně tak místo narození. To vše se děje mnohem dříve, než jste vůbec počati. Celý náš život je tedy předurčen již před početím. Proto se nemusíte bát, všechno dobře dopadne a život vám nenaloží více než dokážete unést.

 

Životní lekce

Životní lekce jsou jediným důvodem, proč duše znovu a znovu přicházejí na zem. Někdy je nutné, aby se duše zrodila v určitém regionu nebo komunitě, aby se naučila lekce potřebné pro svůj růst. Pokud například duše v jedné ze svých inkarnací pociťovala nenávist nebo předsudky vůči určité rase nebo náboženství, bude jí souzeno narodit se mezi stejnou komunitu, jen aby si vypěstovala porozumění, lásku, soucit a toleranci.

 

Potkáváme stále stejné duše

Když máte pocit, že jste potkali toho pravého člověka, znamená to, že se pravděpodobně naplňuje část smlouvy vaší duše. Zpočátku to může být docela matoucí, zvláště když si neuvědomujete, jak věci fungují. Když to však budete prožívat znovu a znovu, začne to dávat mnohem větší smysl. V různých životech máme tendenci tíhnout ke stejným lidem. Poznáte, kdy jste našli svou rodinu duše, ale nezanedbávejte rodinu, kterou jste byli obdarováni v tomto životě.

Všechno se děje z nějakého důvodu. Velkou útěchou vám může být vědomí, že uskutečňujete plány, které si váš duch přál před vaším narozením.

Znamení zvěrokruhu: V jakém věku potkáte svou spřízněnou duši? Štíři ji najdou už velmi mladí, Střelci si počkají nejdéle

V jakém věku potkáte svou spřízněnou duši? Prozradí to vaše znamení zvěrokruhu. Bude to ve velmi mladém věku, jako je tomu například u Štírů, nebo si na svou životní lásku budete muset počkat delší dobu tak jako Střelci?
svetzeny.cz

Zdroj: cosmiccradle, apost, theminds, timeofindia