Přejít k hlavnímu obsahu

Spřízněná duše: Jasné známky toho, že jste ji v životě našli. Ne každému se to totiž poštěstí

Snad každý touží najít toho správného a nejlepšího partnera. Někoho, na kom vám skutečně záleží, s kým je vám dobře a na koho se můžete spolehnout. S kým můžete projít životem, zažít vzestupy i pády, dobré i ty špatné chvíle. Chcete pochopení, lásku a jistotu, zkrátka najít svou spřízněnou duši. Nejste si jisti, že ji máte po svém boku? Pomůžeme vám tuto otázku zodpovědět.

Co je to vlastně spřízněná duše?

Kdo je spřízněná duše? Jednoduše řešeno člověk, který je pro vás neposradatelný, ať už jako blízký přítel nebo také romantický partner, alespoň tak to uvádí slovníky. Jsou to lidé, kteří mají stejnou energii jako vy, smějí se stejným věcem, mají k sobě blízko. Mohou cítit, že už se někdy v minulosti potkali. “Spřízněná duše je o milostném spojení, ale také o spojení s někým, kdo vás přijímá a zná” uvedla psychoterapeutka Babita Spinelli pro mindbodygreen.com. Jak zjistit, že jste našli spřízněnou duši?

Se spřízněnou duší cítíte spojení

A to okamžité. Máte zkrátka pocit, že už jste se někdy potkali. Nevysvětlitelně cítíte, že dotyčného znáte odjakživa, máte stejné názory, možná se vám dějí stejné věci. Je to hluboké propojení, kdy duše pozná duši. Je to zvláštní a jedinečné spojení, které necítíte jen tak s někým.

Se spřízněnou duší zažíváte déjà vu

Cítíte-li, že je vedle vás spřízněná duše, pak je pravděpodobné, že jste se jako lidé setkali už někdy v minulých životech. Často se duše rozhodnou, že se k sobě jednoduše vrátí v jiném životě a proplují spolu zase kusem své cesty. Můžete pociťovat zvláštní déjà vu okamžiky, které jsou vám tak moc povědomé, jen nevíte přesně, odkud.

Spřízněné duše podle znamení zvěrokruhu: Býci ocení loajalitu, Váhy zase kreativitu

Je váš partner ten pravý? Vaše spřízněná duše existuje a můžete ji najít například podle znamení zvěrokruhu. Ať už jste momentálně ve vztahu nebo single, zjistěte, jaké znamení je pro vás tím pravým.
svetzeny.cz

Zažíváte intenzivnější city

Když máte vztah se spřízněnou duší, může to být o dost intenzivnější, než normální vztahy a to v dobrém i špatném. Proč? Obvykle mají spřízněné duše jinou karmu než je běžné. Cítíte lásku mnohem intenzivněji a vaše spojení je naprosto jedinečné. Když nejste spolu, stýská se vám mnohem víc a podobně. Funguje to i v negativním směru, každou hádku prožíváte mnohem víc, žárlíte, vztekáte se daleko intenzivněji.

Se spřízněnou duší se cítíte bezpečně

A vzájemně se chráníte. Bez ohledu na to, zda vedle sebe máte silného muže nebo křehkou ženu, cítíte se vedle partnera vždy bezpečně. Máte pocit, že vedle sebe máte anděla strážného, cítíte se spokojeně. Najednou se zvláštně uklidníte a vědomě cítíte, že tohle je přesně to, co jste celý život hledali.

Vzájemně se podporujete

Spřízněná duše je vaším největším fanouškem, vždy vás podrží ve všem, co si zamanete. Umí podpořit tak, jako nikdo jiný a najednou se díky tomu cítíte neporazitelní. Někdo ve vás věří, fandí vám a myslí si, že to dokážete. To je nepopsatelný pocit. A funguje to vzájemně, spřízněné duše se podporují ve všem, co si usmyslí.

Intenzivní oční kontakt

Oční kontakt je velmi intenzivní a skoro až vědomý, kdy se telepaticky spojíte a vzájemně se domlouváte skoro beze slov. Jste na stejné vlně, umíte si vzájemně předat pocity a podle toho se zařídit dál. Můžete si vzájemně naznačovat, jak se zachovat, co se vám líbí nebo nelíbí. Pohled do očí je prostě velmi specifický.

Zdroj článku