Přejít k hlavnímu obsahu

Spřízněné duše podle znamení zvěrokruhu: Býci ocení loajalitu, Váhy zase kreativitu

Info ikona
láska

Je váš partner ten pravý? Vaše spřízněná duše existuje a můžete ji najít například podle znamení zvěrokruhu. Ať už jste momentálně ve vztahu nebo single, zjistěte, jaké znamení je pro vás tím pravým.

Chcete si najít partnera, který souzní s mnoha důležitými věcmi a už po pár setkáních vám připadá, že jde o vaši spřízněnou duši? Podívejte se na to za pomoci znamení zvěrokruhu. To umí určit, která znamení pro vás mohou být ta pravá. Jaká znamení se k sobě hodí a mohou se stát spřízněnými dušemi? 

Beran

Pro Berany jsou spřízněnými dušemi ti, kteří žijí život stejně vášnivě a jsou velmi ambiciózní. Ať už za tím vidí kariéru, osobní cíl, koníček nebo cokoliv dalšího, nebojí si jít za svými sny. A to je ideální partner právě pro Berana.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Panna, Střelec, Vodnář

Býk

Býci ocení někoho, kdo je loajální, důsledný a velmi praktický. Ve vztazích se snaží o stabilitu a romantickou strunu. Přesně tak totiž dokážou být Býci věrní a spokojení. Jejich spřízněné duše si je musí hýčkat.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Rak, Kozoroh, Štír

Horoskop 2023: Šťastná čísla pro každé znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Blíženec

Blíženci jsou společenské povahy, proto je pro ně velmi důležité, aby měli vedle sebe podobně laděného partnera. Chtějí spolu vést vtipné i vážné hovory. Je pro ně ideální někdo, kdo má smysl pro humor, je energický a má plno přátel.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Kozoroh, Panna, Ryby

Rak

Raci se nechávají vést srdcem a svůj život prožívají velmi emočně. Ideální je tedy pro ně někdo, kdo má soucit, prožívá emoce a je také velmi citlivý. Necitlivá poznámka je může velmi ranit.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Váhy, Býk, Vodnář

Lev

Lvi jsou velmi sebevědomí, vášniví a také asertivní. Nebojí se riskovat, jsou odvážní a přesně tohle hledají od partnerů. Jejich spřízněná duše musí být stejně odvážná jako oni a když bude Lvům lichotit, stráví s ní celý život.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Panna, Váhy, Býk

 

Info ikona
muž a žena

Panna

Panny jsou velmi ctižádostivé a analytické, úspěch je pro ně alfou a omegou celého života, tvrdě na něm pracují. Proto i jejich spřízněná duše musí vědět, kam směřuje a co od života chce dostat. 

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Blíženci, Váhy, Beran

Váhy

Váhy potřebují k sobě protějšek, který má sebevědomí, je motivovaný a má rád pěkné věci. Když jsou navíc vášniví, kreativní a s vlastním názorem, který si umí prosadit, je to jen plus. Váhy věří energiím a je tedy důležité, aby se vzájemně propojily.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Vodnář, Střelec, Lev

Štír

Štíři touží po náklonosti druhých a jejich partner by tedy měl svůj vztah vyjadřovat intenzivně. Štíři jsou trochu tajemní a často jsou pro druhé složitými lidmi. Je třeba jejich energii respektovat.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Býk, Kozoroh, Rak

 

Proč vám vztahy nevychází dle astrologie: Štíři své partnery sekýrují, Vodnáři se neumějí chovat zodpovědně

svetzeny.cz

Střelec

Střelci milují dobrodružství a rádi se do všeho vrhají po hlavě. Vaše spřízněná duše vám nabídne tolik svobody, kolik ji potřebujete. Střelci nemají rádi přílišné svazování, mají svobodnou duši.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Lev, Blíženci, Beran

Kozoroh

Kozorozi na svém partnerovi oceňují loajalitu, inteligenci nebo smysl pro humor. Jejich pouto je velmi hluboké a autentické. Investice do vztahu je pro ně velmi důležitá, protože neberou vztahy povrchně.

SPŘÍZNĚNÁ DUŠE: Ryby, Býk, Štír

Vodnář

Vodnáři přitahují do svého života energické a dobrodružné jedince a jejich partneři by tedy měli být také charismatičtí, sebevědomí a otevření mnoha věcem. Je pro ně důležité si užít život a prožít spoustu věcí.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Váhy, Rak, Střelec

Ryby

Ryby jsou poměrně kreativní a soucitní, proto k sobě hledají partnera, které jim pomůže vyrovnávat tok jejich energie. Velcí bohémové potřebují pragmatického jedince, který je bude držet při zemi a nabídne jim svobodu.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Štír, Kozoroh, Blíženec

Zdroj článku