Přejít k hlavnímu obsahu

Spřízněné duše podle znamení zvěrokruhu: Býci ocení loajalitu, Váhy zase kreativitu

Je váš partner ten pravý? Vaše spřízněná duše existuje a můžete ji najít například podle znamení zvěrokruhu. Ať už jste momentálně ve vztahu nebo single, zjistěte, jaké znamení je pro vás tím pravým.

Chcete si najít partnera, který souzní s mnoha důležitými věcmi a už po pár setkáních vám připadá, že jde o vaši spřízněnou duši? Podívejte se na to za pomoci znamení zvěrokruhu. To umí určit, která znamení pro vás mohou být ta pravá. Jaká znamení se k sobě hodí a mohou se stát spřízněnými dušemi? 

Beran

Pro Berany jsou spřízněnými dušemi ti, kteří žijí život stejně vášnivě a jsou velmi ambiciózní. Ať už za tím vidí kariéru, osobní cíl, koníček nebo cokoliv dalšího, nebojí si jít za svými sny. A to je ideální partner právě pro Berana.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Panna, Střelec, Vodnář

Býk

Býci ocení někoho, kdo je loajální, důsledný a velmi praktický. Ve vztazích se snaží o stabilitu a romantickou strunu. Přesně tak totiž dokážou být Býci věrní a spokojení. Jejich spřízněné duše si je musí hýčkat.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Rak, Kozoroh, Štír

Mohlo by se vám líbit

Horoskop 2023: Šťastná čísla pro každé znamení zvěrokruhu

Všichni si přejeme zdravý, šťastný a úspěšný rok 2023. Šťastná čísla v astrologii by vám k tomu mohla pomoci. Všech dvanáct znamením zvěrokruhu má pro letošní rok své šťastné číslo. Poznejte to svoje a jako bonus zjistíte, že jich vaše znamení může mít hned několik!
svetzeny.cz

Blíženec

Blíženci jsou společenské povahy, proto je pro ně velmi důležité, aby měli vedle sebe podobně laděného partnera. Chtějí spolu vést vtipné i vážné hovory. Je pro ně ideální někdo, kdo má smysl pro humor, je energický a má plno přátel.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Kozoroh, Panna, Ryby

Rak

Raci se nechávají vést srdcem a svůj život prožívají velmi emočně. Ideální je tedy pro ně někdo, kdo má soucit, prožívá emoce a je také velmi citlivý. Necitlivá poznámka je může velmi ranit.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Váhy, Býk, Vodnář

Lev

Lvi jsou velmi sebevědomí, vášniví a také asertivní. Nebojí se riskovat, jsou odvážní a přesně tohle hledají od partnerů. Jejich spřízněná duše musí být stejně odvážná jako oni a když bude Lvům lichotit, stráví s ní celý život.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Panna, Váhy, Býk

 

Info ikona
muž a žena

Panna

Panny jsou velmi ctižádostivé a analytické, úspěch je pro ně alfou a omegou celého života, tvrdě na něm pracují. Proto i jejich spřízněná duše musí vědět, kam směřuje a co od života chce dostat. 

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Blíženci, Váhy, Beran

Váhy

Váhy potřebují k sobě protějšek, který má sebevědomí, je motivovaný a má rád pěkné věci. Když jsou navíc vášniví, kreativní a s vlastním názorem, který si umí prosadit, je to jen plus. Váhy věří energiím a je tedy důležité, aby se vzájemně propojily.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Vodnář, Střelec, Lev

Štír

Štíři touží po náklonosti druhých a jejich partner by tedy měl svůj vztah vyjadřovat intenzivně. Štíři jsou trochu tajemní a často jsou pro druhé složitými lidmi. Je třeba jejich energii respektovat.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Býk, Kozoroh, Rak

 

Mohlo by se vám líbit

Proč vám vztahy nevychází dle astrologie: Štíři své partnery sekýrují, Vodnáři se neumějí chovat zodpovědně

Zamýšleli jste se poslední dobou nad tím, proč vám vztahy nevycházejí? Možná by vám odpověď mohla poskytnout astrologie, která má za to, že každé znamení zvěrokruhu chybuje ve vztazích specifickým způsobem. Na čem ztroskotáváte vy?
svetzeny.cz

Střelec

Střelci milují dobrodružství a rádi se do všeho vrhají po hlavě. Vaše spřízněná duše vám nabídne tolik svobody, kolik ji potřebujete. Střelci nemají rádi přílišné svazování, mají svobodnou duši.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Lev, Blíženci, Beran

Kozoroh

Kozorozi na svém partnerovi oceňují loajalitu, inteligenci nebo smysl pro humor. Jejich pouto je velmi hluboké a autentické. Investice do vztahu je pro ně velmi důležitá, protože neberou vztahy povrchně.

SPŘÍZNĚNÁ DUŠE: Ryby, Býk, Štír

Vodnář

Vodnáři přitahují do svého života energické a dobrodružné jedince a jejich partneři by tedy měli být také charismatičtí, sebevědomí a otevření mnoha věcem. Je pro ně důležité si užít život a prožít spoustu věcí.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Váhy, Rak, Střelec

Ryby

Ryby jsou poměrně kreativní a soucitní, proto k sobě hledají partnera, které jim pomůže vyrovnávat tok jejich energie. Velcí bohémové potřebují pragmatického jedince, který je bude držet při zemi a nabídne jim svobodu.

SPŘÍZNĚNÉ DUŠE: Štír, Kozoroh, Blíženec

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku