Přejít k hlavnímu obsahu

5 signálů, že s vámi partner není šťastný a přemýšlí o rozchodu

5 signálů, že s vámi partner není šťastný a přemýšlí o rozchodu

Máte pocit, že ve vašem partnerském životě není něco v pořádku? Přítel se neustále tváří jako hromádka neštěstí a téměř s vámi nekomunikuje? Možná přemýšlí o tom, že vás opustí. Žádná z nás ale nechce být zaskočena rozchodem. Můžete tomu předejít. Stačí pozorovat partnerovo chování, ze kterého lze leccos vyčíst. Jaké jsou tedy mužské signály nespokojenosti?

1.    Jsou prostě nedostupní 

Pokud cítíte, že je vám méně dostupný než dříve, rozhodně něco není v pořádku. Když partner nekomunikuje, je uzavřený a chová se jinak než dříve, pravděpodobně se u něj něco změnilo. A možná je to něco, o čem nechce, abyste věděla. Tedy prozatím. 

2.    Hledají více společnosti

Dalším znamením je, že se se svými přáteli vídá více než obvykle. Nemusí to nutně znamenat, že chodí za jinou ženou. Může u kamarádů jen hledat radu nebo možnost, jak utéct z domova, což také není nejlepším znamením. 

3.    Jsou náladoví

Pokud je často rozrušený nebo podrážděný, může to signalizovat pocit viny, který v sobě dusí.  Náladovost nutně nemusí být předehra k rozchodu, ale raději se ho zeptejte, co se děje. 

4.    Obviňují vás

Začne vám říkat, že se o něj málo staráte, že postrádá vaše city, že jste chladná, jiná a podobně. Pozor, tímto způsobem chce vinu hodit na vás. Nenechte si to namluvit. 

5.    Přestanou plánovat budoucnost

Jedním ze způsobů, jak dát najevo, že vztah nebude mít dlouhého trvání, je přestat diskutovat o budoucnosti. Nemluví o manželství, dětech, budoucí kariéře, dovolených, na které jste se chystali. Být k tomuto příliš laxní často znamená, že společná budoucnost je pro něj prázdná.

Pokud jste v některých bodech poznala svého přítele, není to pro vztah dobré znamení. Jestli dotyčného skutečně milujete, snažte se s ním situaci nějak řešit. Mluvte s ním, navrhněte nějaké řešení. Za lásku je třeba vždycky bojovat.