Přejít k hlavnímu obsahu

Chování žen během rande, které muže odrazuje: Pokud děláte jednu z těchto 8 věcí, váš protějšek ihned ztratí zájem

Info ikona
Rande

Toto je osm věcí, které ženy dělají během rande a mužům přijdou velmi odpudivé. Pokud je děláte také, nedivte se, že váš protějšek ihned ztratí zájem! Podívejte se na největší „zabijáky“ romantiky, tyto věci odradí každého muže!

1. Nevěnujete mu pozornost

„Co jsi to říkal? Neposlouchala jsem.“ Tohle je věta, která muže dokáže zabolet, obzvláště pokud se tato situace opakuje. Pokud jste na rande s protějškem, ale jste duchem nepřítomná nebo očima hypnotizuje jiné muže, váš protějšek to stoprocentně odradí. Zabijákem romantiky je i neustálé zírání do telefonu.

2. Opovrhujete jeho koníčky

Každý z nás má nějaké zájmy, některé mohou být velmi neobvyklé. Pokud opovrhujete a vysmíváte se mužovým koníčkům, nečekejte, že bude další rande. Jak by bylo vám, kdyby se muž zrovna netvářil na vaše záliby?

Horoskop: Tato znamení horoskopu jsou přímo posedlá myšlenkou o svatbě. Týká se to vás nebo vaší polovičky?

Hvězdy dokáží prozradit vše. Někdy budoucnost, jindy zase povahové rysy. Zatímco některým trvá dlouho, než se odhodlají a přijdou před oltář, jiní se nemohou dočkat až tento moment v jejich životě nastane. Která znamení zvěrokruhu to jsou? Budete rozhodně překvapeni!
svetzeny.cz

3. Přehnaná žárlivost

Říká se, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Je normální mít zdravou míru žárlivosti, když je k tomu pádný důvod. Pokud však vidíte potenciální hrozbu v každé ženě, které je s mužem v kontaktu, věřte, že váš protějšek rychle zařadí zpátečku. Ukazuje to totiž, že máte nízké sebevědomí a nevážíte si sama sebe. Nejdřív se musíte naučit milovat sama sebe, až pak můžete chtít, aby vás miloval někdo jiný.

Info ikona
Žárlivka

4. Pesimismus

Pamatujte, že usměvaví lidé s pozitivním myšlením jsou pro druhé vždycky atraktivnější než škarohlídi. Pakliže si neustále dokola stěžujete na to, že je svět nespravedlivý, ve všem vidíte jen potíže a z vašich úst zaznívá jen a jen kritika, nedivte se, že to muže odradí.

5. Nízké sebevědomí

Tento bod už byl částečně zmíněn v odstavci o žárlivosti, ale je třeba jej vyzdvihnout ještě samostatně, jelikož je to jeden z těch nejdůležitějších. Panuje mýtus, že muži nemají rádi silné a sebevědomé ženy, ale to není ve skutečnosti vůbec pravda. Sebevědomí je sexy, pokud se ve svém těle cítíte dobře, budete k sobě přitahovat mnohem víc partnerů.

Info ikona
Nízké sebevědomí

Odhalte vážné nebezpečí dřív, než bude pozdě: 5 příznaků, že váš partner trpí posttraumatickou stresovou poruchou

V dnešní době bohužel nejsou výjimečné traumatické události, které mohou zanechat na člověku následky do konce života. Může to být svědectví otřesného činu, zneužívání v dětství, znásilnění, napadení nebo třeba autonehoda. Události, jako jsou tyto, pak mohou vyvolat posttraumatickou stresovou poruchu (zkráceně PTSP či PTSD, z angl. Posttraumatic Stress Disorder). Podívejte se na pět příznaků, podle kterých můžete u vašeho partnera poznat, zda nebyl touto vážnou poruchou v důsledku nějaké traumatické události zasažen.
svetzeny.cz

6. Mluvíte jen o sobě

Opačným extrémem jsou lidé, kteří jsou velmi zahledění sami do sebe a nedokáží ani předstírat, že by je zajímal někdo jiný. Často se jedná o osoby s narcistickou poruchou osobnosti. Takový lidé jsou schopni se celou dobu před partnerem vychvalovat, skákat mu do řeči a vést dlouhý monolog o svých kvalitách, známostech, kariéře. Pak se diví, že se jim jejich protějšek neozval, vždyť jsou přece tak úžasní!

7. Nemáte žádné ambice a sny

Určitě není potřeba mít přesně naplánovanou „pětiletku“, ale váš protějšek zajisté bude zajímat, kam míříte, jaké jsou vaše hodnoty a o čem sníte. Pokud budete působit znuděně a muž zjistí, že nemáte žádné životní cíle a nic vás nebaví, může ztratit zájem.

8. Jste závislá na sociálních sítích

Sociální sítě má dnes kdekdo, ale někteří lidé stále neznají zdravou míru jejich používání. Pokud přerušujete konverzaci kvůli tomu, abyste odepsala všem svým kamarádkám a jídlo si musíte ihned po jeho donesení vyfotit a sdílet na sociálních sítích, značí to závislost. Zabije to veškerou romantiku a navíc bude mít muž pocit, že o něj ani nestojíte.