Přejít k hlavnímu obsahu

Zábavný test: Vyberte si jednu z devíti tváří a zjistěte, jaký typ lidí vás přitahuje. Toužíte po vášnivém, dominantním či citlivém partnerovi?

Info ikona
Tvář

Díky tomuto zábavnému testu osobnosti zjistíte, po jakém partnerovi podvědomě toužíte. Navíc se dozvíte zajímavé věci i o sobě. Stačí si vybrat jednu z devíti nabízených tváří a přečíst si výklad. Kterou zvolíte vy, toužíte po vášnivém, dominantním či citlivém partnerovi?

Jak test provést?

Provedení tohoto zábavného osobnostního testu je velmi snadné. Stačí se zadívat na devět tváří, které jsou vyobrazeny na koláži níže. Vaším úkolem je vybrat si jednu tvář, která je vám nejvíce sympatická. Neberte ohled na to, zda je to žena či muž, nepřemýšlejte o vyobrazených lidech jako o potenciálních partnerech. Zkuste si představit, že tito lidé stojí v hloučku na večírku a vy se s někým chcete dát do řeči. Kdo by vám byl sympatický natolik, že byste ho oslovili? Test je založen na fyziognomii, což nevědecká nauka, podle níž se určité obličejové rysy pojí s povahovými vlastnostmi. Až budete mít vybráno, pokračujte na číslovaný výklad testu. Vaše volba prozradí, jakého partnera byste si přáli v životě mít i zajímavé věci o vaší osobnosti.

Info ikona
Koláž obličeje

Protiklady se přitahují aneb extrémně odlišné znamení zvěrokruhu mají chemii, jakou by si přáli všichni

svetzeny.cz

Číslo 1

Podvědomě toužíte mít po svém boku silného a pracovitého partnera. Chcete, aby byl přímý, měl silnou vůli, odhodlání, ale zároveň uměl projevit citlivost. I vy sám jste velmi produktivní osoba, která nemá ráda zahálku a také se o vás dá říct, že jste silná osobnost, hledáte někoho, kdo vám bude podobný.

Číslo 2

V životě toužíte najít partnera, který se nezalekne žádných životních překážek a bude s vámi v dobrém i ve zlém. Byli byste rádi, kdyby tato osoba byla zároveň inteligentní a uměla kontrolovat své emoce. Vy sám jste velmi klidný a přemýšlivý člověk, který se velmi snadno rozhoduje.

Číslo 3

V životě toužíte po dominantním, vášnivém a energickém partnerovi. Zároveň by měl být inteligentní, je to pro vás podstatné. Chcete také, aby na něj bylo spolehnutí a jednal rázně a bez odkladu. Vy sám jste tvrdohlavý a přemýšlivý člověk.

Číslo 4

Toužíte po nezávislém a tak trochu tvrdohlavém partnerovi. Protějšek, který by vám všechno odkýval, by vás brzy začal nudit, chcete vedle sebe mít silnou osobnost. Zároveň však toužíte po vážném vztahu a od partnera očekáváte i empatii a citlivost. Kdyby s vámi protějšek sdílel váš smysl pro humor a zodpovědný postoj k životu, byl by to pro vás perfektní partner. Sám jste vřelý a laskavý člověk hledající v druhém svého ochránce.

Číslo 5

V životě byste vedle sebe chtěli mít především veselého pohodáře. Také by vám imponovalo, kdyby byl partner šikovný a samostatný. Zkrátka hledáte rodinný typ muže/ženy. Klidní a silní lidé si vybírají tento typ osobnosti.

Jezevčík, nebo kokršpaněl? Zjistěte, jaké plemeno pejska vám je souzeno hvězdným horoskopem

svetzeny.cz

Číslo 6

Slečnu s obličejem modelky a plnými rty si vybrali ti, kteří vedle sebe chtějí mít citlivou kreativní osobnost, která je však zároveň chytrá a mazaná. Plné rty mohou značit sobectví a rozhodnost. Sami jste laskavý člověk, který umí projevit soucit. Pravděpodobně máte kreativní práci a chtěli byste být s partnerem na stejné vlně.

Číslo 7

Pokud jste zvolili číslo 7, může se stát, že si pro život vyberete šetřivého partnera. Imponují vám sebevědomí lidé mající logické myšlení. Rovněž od partnera očekáváte, že bude šikovný a poradí si s každodenním chodem domácnosti. Vy sám jste životní optimista a pohodář. Máte silnou vůli a milou povahu.

Číslo 8

Pro vás je hlavní najít hodného partnera, který se k vám bude chovat mile a na rukou vás nosit. Budete si hledat rodinný typ, zároveň chcete, aby váš partner byl zdravě sebevědomý a uměl vzít za práci. Také toužíte po partnerovi, který bude velmi komunikativní a budete si s ním moci hodiny a hodiny povídat. Nevadilo by vám, kdyby byl trochu impulzivní. Vy sám jste laskavý, mírumilovný a komunikativní člověk, který miluje setkání s přáteli a rodinou.

Číslo 9

Pokud jste si vybrali číslo 9, značí to, že na prvním místě, co se týče výběru partnera, je pro vás inteligence. Sebehezčí muž/žena vás nezaujme, pokud není chytrý. Váš partner by měl být ideálně klidný, nesnášíte choleriky. Měla by to být silná osobnost a nevadilo by vám, kdyby měl za sebou komplikovanou minulost. Vy sám jste soucitný, kreativní a nekonfliktní člověk.

Zdroj: Brightside

Psychologický test: To, v jakém pořadí otevřete dveře na obrázku o vás prozradí jací jste a po čem skutečně toužíte

svetzeny.cz