Přejít k hlavnímu obsahu

Dělá vám problém šetřit? Vliv může mít i vaše znamení zvěrokruhu

Jednotlivá znamení zvěrokruhu se svými penězi hospodaří různě. Někteří jsou velmi zodpovědní, odkládají si peníze, vhodně investují a myslí i na budoucnost. Jiná znamení bohužel utrácejí nad svůj rozpočet a snadno se dostanou do finančních problémů. Jak je na tom vaše znamení zvěrokruhu?

Beran

Berani jsou na tom se spořením bídně. Bývají to lidé, kteří žijí okamžikem a neřeší, co bude v budoucnu. Jsou schopni bez uvážení utratit větší peněžní částky a později se pak diví, že zase nevyšli s výplatou. Raději utrácejí za zážitky než hmotné věci.

Býk

Býci rádi rozmazlují sami sebe i druhé, ty zejména. Snaží se svým blízkým dopřát to nejlepší, a v tom případě jde šetření stranou. Také jsou to lidé, kteří se snadno nechají zlákat slevovými akcemi, často nakupují věci, které ani nepotřebují, jen protože jsou levné.

Blíženci

Blíženci si obecně peněz neumí vážit a jsou rozhazovační. Mají sklon k tomu utrácet nad svoje poměry, což je snadno může přivést do finanční nouze. Neumí vůbec šetřit, vše utratí do poslední koruny.

Mohlo by se vám líbit

Nejstabilnější páry dle znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ty, které se k sobě naprosto perfektně hodí?

Některým párům hvězdy přály více než jiným. Zjistěte, jestli patříte mezi vyvolené páry, které se k sobě z hlediska astrologie naprosto perfektně hodí. Dvojice zmíněné ve článku jsou předurčeny k tomu, aby spolu žily šťastně, hluboce se navzájem milovaly a jejich vztah byl spokojený a naplněný láskou.
svetzeny.cz

Rak

Raci jsou co se týče peněz a šetření velmi zodpovědní. Vždy si na účtu nechávají rezervu pro nenadálé výdaje. Také mívají dokonale pojištěný rodinný majetek a rádi smysluplně investují, aby se zajistili do budoucna. Utrácejí však peníze i za věci, které by mohli jednou potřebovat, následně pak zjišťují, že to byla zbytečná koupě.

Lev

Lvi mají velké srdce a rádi utrácejí za ostatní. To je v budoucnu může dostat do problémů. V dobré víře půjčí peníze známým a rodině, a ty pak chybí jim samotným. Také mají tendenci okázale utrácet za luxusní věci, aby se předvedli a polechtali své ego.

Panna

Panny jsou perfekcionisté, takže mají tendenci nespokojit se jen tak s něčím. Utrácí za kvalitní věci, ale ty něco stojí. Mnohdy tak investují více, než by bylo rozumné. Panny by se měly naučit, že i levná alternativa nemusí být špatná a nekvalitní.

Váhy

Váhy chtějí mít vždy to nejlepší, co je na trhu. Potrpí si zejména na krásné bydlení, takže mnohdy si berou příliš vysokou hypotéku neúměrnou k jejich příjmům. Pak mají co dělat, aby každý měsíc zaplatili náklady na bydlení.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Jedná se o nejžárlivější znamení zvěrokruhu. Patříte sem i vy?

Jen někomu něco zařídit nebo pochválit hezkou košili? To není dobrý nápad, pokud máte za partnera někoho níže uvedeného. Jedná se totiž o největší žárlivce. Nebo jste to přímo vy, kdo přehnaně žárlí?
svetzeny.cz

Štír

Štír je zvyklý hodně investovat do svých koníčků, problém však je, že pak nemá dostatek času se jim věnovat a peníze propadnou. Štír by si měl dobře promýšlet, za co své peníze utratí, často se stává, že se pro něco nadchne, nakoupí si například veškeré vybavení, které mu pak nevyužité leží doma.

Střelec

Střelec je srdcem dobrodruh, neváhá většinu svých úspor utratit za cestování, požitky a zážitky. Za ty je ochoten zaplatit více, než je zdrávo. Střelec by se měl naučit hlídat si své výdaje a mít na účtu alespoň malou rezervu, která se mu bude hodit, kdyby se v cizině dostal do problematické situace.

Kozoroh

Znamení Kozoroha umí hospodařit s penězi, vždy je pro něj nejdůležitější mít zaplacené všechny složenky, až pak si koupí něco pro sebe. Ani s šetřením nemívá problém, někdy je sice Kozoroh schopen utratit více peněz za něco, po čem opravdu touží, ale jelikož s financemi nakládá hospodárně, nemusí ho to tížit.

Vodnář

Vodnář je na tom s financemi nejlépe ze všech znamení zvěrokruhu, má vždy kontrolu nad svými příjmy a výdaji. Dokáže ušetřit značnou sumu peněz. Rád si dopřeje luxusní dovolenou a drahé věci, ale vždy jen v okamžiku, kdy má dostatečnou rezervu.

Ryby

Ryby jsou citlivé a mají dobré srdce, proto když vidí, že je někdo v nouzi, ochotně mu půjčí peníze. To se jim může vymstít. Známým a rodině jsou totiž Ryby schopny půjčit větší obnos peněz i za cenu toho, že pak mají samy hluboko do kapsy.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla: Jaký mají význam a proč se vám stejné číslice zjevují stále dokola?

Vídáte stále dokola ta samá čísla? Například, když se podíváte na hodinky, je tam čas 22:22, na účtence je 222 Kč, projíždíte kolem domu číslo 22 a vídáte auta, která mají dvojky obsažené v registrační značce? Pak se vám tím vesmír a andělé snaží něco sdělit. Konkrétní sdělení závisí na číslech, která pravidelně vídáte.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení dávají nejlepší dárky. Máte někoho takového kolem sebe?

Všichni rádi dostáváme dárky. Těšit se můžete obvzlášť, pokud máte vedle sebe někoho z tohoto výčtu znamení. Proč? Tito lidé jsou totiž nejlepšémi obdarovateli.
svetzeny.cz