Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Jedná se o nejžárlivější znamení zvěrokruhu. Patříte sem i vy?

Info ikona
horoskop

Jen někomu něco zařídit nebo pochválit hezkou košili? To není dobrý nápad, pokud máte za partnera někoho níže uvedeného. Jedná se totiž o největší žárlivce. Nebo jste to přímo vy, kdo přehnaně žárlí?

Závist je velmi nepříjemný pocit, který může být i stresující. Zejména tato znamení zvěrokruhu s ní musí bojovat v různých situacích. Máte žárlení v krvi nebo jste partneři, kteří dovolí svému milému kdeco. Ani jeden z extrémů není dobrý. Dnes se podíváme na ty největší žárlivce.

Panna

Toto znamení známe jako prvotřídního perfekcionisty. Panna udělá vše proto, aby vyšplhala po kariérním žebříčku nahoru. Pokud má někdo jiný také úspěšný život nebo zjevně konkuruje Panně, začne být velmi žárlivá. Jestli jste v práci povýšeni, nenamáhejte se a nečekejte od Panny vřelé gratulace.

Blíženci

Blíženci jsou velmi komunikativní a rádi by chtěli být nejoblíbenější osobou v místnosti. Když nejsou středem pozornosti, je pro Blížence těžké být šťastným za někoho, komu se dostává více pozornosti. Vzhledem k tomu, že sami musí podvědomě čelit nejistotám, mohou se stát velmi nepříjemnými žárlivci, když se někdo jeví jako „lepší“ než oni.

Býk

Býk miluje luxus! Proto je toto zemské znamení obzvláště žárlivé, pokud jde o hmotný majetek ostatních. Pokud má někdo nové auto, také ho nutně potřebuje - nejlépe ještě lepší a dražší! I při jídle bude mít Býk často pocit, že si ostatní objednali něco lahodnějšího než on, a bude z toho naštvaný. Ve vztahu tomu není jinak.

Nejstabilnější páry dle znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ty, které se k sobě naprosto perfektně hodí?

svetzeny.cz

Princ Harry dorazil do Velké Británie. Co prozradil jeho otec?

svetzeny.cz