Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď na měsíc květen: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Info ikona
Výklad Tarot

Přinášíme vám velkou tarotovou předpověď na měsíc květen. Říká se, že máj je lásky čas. Bude to však platit i tento měsíc, máte šanci potkat svou životní lásku? A co finance, povede se vám tento měsíc dobře i v této oblasti? A jak to bude se zdravím, na co si dát pozor a co nezanedbat? Odpověď naleznete v tomto článku.

O Tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Láska – Rytíř pohárů

Info ikona
Tarot rytíř pohárů

 

Máj je lásky čas, že tomu tak bude skutečně i tento květen, potvrzuje karta Rytíř pohárů, je to totiž posel pravé lásky. Do našich životů vstoupí razantně v citové oblasti. Zvěstuje, že ten, kdo byl dlouho sám, má v květnu šanci najít si nového partnera. Konečně máte jedinečnou šanci potkat svého „prince na bílém koni“. Pozor byste si měli dát v tom ohledu, že vaše city tento měsíc velmi rychle vzplanou, ale s odstupem bude třeba nový vztah vyhodnotit, protože nějaký čas můžete mít vlivem zamilovanosti nasazené růžové brýle. Do dlouhodobých vztahů pak vnáší klid a harmonii. Také tato karta značí úlevu od bolesti v citové oblasti, pakliže vám někdo v minulosti zlomil srdce, konečně se tyto rány zahojí, a vy budete připraveni jít dál a navázat nový vztah. V květnu u nás všech převáží emoce nad rozumem, budeme jednat dle toho, co nám říká naše srdce. Také je navzdory staré pověře tento květen mimořádně vhodný pro uzavření sňatku.

Peníze – 6 pohárů

Info ikona
Tarot 6 pohárů

 

Tato karta značí, že se ve finanční sféře střetnete s nějakou věcí z vaší minulosti. Avšak nebojte se, tato karta je ryze pozitivní, takže nehrozí, že by vám domů například došel nedoplatek za něco, co jste v minulosti zapomněli zaplatit. Právě naopak, tato karta říká, že v tuto dobu k vám nečekaně mohou přijít peníze díky nějaké události, která se stala už kdysi. Nedivte se proto, až najdete dávno zapomenutou bankovku, nebo se vám zničehonic ozve někdo, kdo vám bude chtít splatit starý dluh. Tato karta je vzpomínková, nabádá nás k tomu, abychom si připomněli bývalé radosti života a zase si něčím udělali radost. Možná to souvisí i se současnou situací, kdy se po dlouhé době otevírají obchody a služby, tato karta říká, že je na čase znovu si dopřát. Také značí solidaritu, v tomto období budou lidé štědří k těm, kteří potřebují pomoc.

Zdraví – Velekněžka

Info ikona
Tarot Velekněžka

 

Co se týče zdraví, Velekněžka nad vámi zdvihá varovný prst. Říká, že mohou existovat skutečnosti o vašem zdravotním stavu, které doteď nevyšly na povrch. Pokud vás dlouho trápí zdravotní obtíže a nenavštívili jste specialistu, je načase to udělat. Mohlo by se totiž jednat o skrytou nemoc. Zvažte, zda svůj zdravotní problém nekonzultovat s více odborníky, u některých nemocí je těžké najít jejich příčinu. Velekněžka k vám tento měsíc bude vysílat signály, které vás na skrytou nemoc upozorní, neignorujte je. Není radno podceňovat, co se vám vaše tělo snaží říct, mohlo by se vám to vymstít, pokud zdravotní problém zanedbáte. Avšak máme i dobrou zprávu, Velekněžka zvěstuje zvýšenou plodnost. Pokud si již dlouho přejete miminko, tento měsíc by to mohlo vyjít. Pakliže trpíte hormonálními problémy, nebo onemocněním ženského pohlavního ústrojí, může v květnu dojít ke zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

svetzeny.cz


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com


The Dark Mansion Tarot - LIMITED EDITION, výrobce Taroteca Studio

Nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

svetzeny.cz

Probouzíte se mezi 3 a 4 ráno? Má to magický význam, který vám může změnit život

svetzeny.cz