Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu dostanou šanci se letos zamilovat

Nevyšla vám loni láska? Nevadí. Pro jedno kvítí slunce nesvítí a tato znamení budou mít v roce 2021 našlápnuto velmi slušně. Zjistěte. Které znamení zvěrokruhu letos čeká láska jako trám.

Konec, životní cesty se rozcházejí. To je životní situace, kterou jsme všichni prošli a snad nikdo z nás za to nebyl rád. Nicméně rok 2021 přeje návratům. Nečekejte proto, že potkáte někoho nového. Naopak – tento rok přeje těmto třem znamením, aby oživili svoje pouto lásky.

Panna

Skromné ​​Panny v současné době stále bojují s minulým vztahem. Sociální izolace způsobená koronou vytváří pro znamení Země jen další smutek a osamělost. Ale teď by Panny neměly věšet hlavu! Protože v létě 2021 se může všechno změnit a být všechno jinak. Návrat k bývalému partnerovi je napsán ve hvězdách a poskytuje vám novou šanci na lásku.

Blíženci

Toto znamení už při rozchodu tušilo, že vaše sbohem není navždy. Nemusíte ani tlačit na pilu, partner se vám tak nějak vrací náhodně do života sám od sebe. Záleží na momentu, kdy si uvědomíte, že to chcete znovu zkusit. Tentokrát by to mohlo vyjít, hvězdy jsou vám nakloněny.

Váhy

Jindy váhavé znamení zažije chvíli, kdy ji jako blesk z čistého nebe napadne, že se měla nejlépe s bývalým partnerem. Hvězdy vám přejí, ale dávejte si pozor, abyste nad návratem nepřemýšleli kvůli tomu, že se nudíte doma. Ovšem, jestli je někoho předurčeno pro tento rok, aby se vrátil ke svému partnerovi, tak jste to vy!

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

Přinášíme vám žebříček (ne)atraktivity pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jste zvědaví, na jakém místě jste se umístili vy? Zjistěte, jestli své okolí přitahujete jako magnet, nebo spadáte do průměru, nebo své okolí vyloženě odpuzujete.
svetzeny.cz