Přejít k hlavnímu obsahu

Nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

Přinášíme vám žebříček (ne)atraktivity pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jste zvědaví, na jakém místě jste se umístili vy? Zjistěte, jestli své okolí přitahujete jako magnet, nebo spadáte do průměru, nebo své okolí vyloženě odpuzujete.

1. Štír

Ačkoliv je Štír na první pohled šarmantní a okouzlující, po nějaké době vyplavou na povrch i jeho stinné stránky. Je podezíravý, nedůvěřivý, úskočný, lstivý a pomstychtivý. Také na svůj protějšek žárlí a často se ve vztahu uchyluje k manipulaci. V cestě za úspěchem jde „přes mrtvoly“, proto je extrémně neoblíbený. Kvůli všem těmto věcem je Štír nejméně atraktivním znamením zvěrokruhu.

2. Váhy

Váhy si sice zakládají na svém zevnějšku a snaží se být atraktivní pro své okolí, ale čiší z nich zoufalost. Nejsou totiž schopny být samy, jsou to lidé, kteří jdou ze vztahu do vztahu. Když se rozejdou, hledají nového partnera velmi intenzivně a moc tlačí na pilu. To odradí skoro každého. Jsou urputné a svůj objekt zájmu „bombardují“ zprávami a vyloženě se snaží vnutit se. Proto obsadily druhou příčku.

3. Býk

Býci umějí hluboce milovat, ale také jsou to nesnesitelné „žárlivky“. Svého partnera dusí, podezírají a kontrolují. Sice to dělají z velké lásky, ale to je neospravedlňuje. Také jsou velmi tvrdohlaví, debata s nimi bývá velmi nepříjemná, protože uznávají jen svou pravdu. Proto jim náleží třetí příčka

Mohlo by se vám líbit

Jak muži vnímají vaše znamení zvěrokruhu: Budete se divit, které znamení jim zamotá hlavu a s kým nechtějí vztah

Horoskopy nejsou jenom ženská záležitost. I muži jim přikládají váhu a vnímají ženy v souvislosti s jejich znamením zvěrokruhu. Zjistěte, jak vnímají vaše znamení. Jste jedna z těch žen, které jim popletou hlavu, nebo patříte do skupiny žen, se kterými si nedovedou představit vztah?
svetzeny.cz

4. Lev

Lvi bezesporu mají své osobní kouzlo. Zakládají si na svém vzhledu, rádi přitahují pozornost a jsou středem dění. Co jim ale velmi škodí, je jejich pýcha. Lev se má tendenci vytahovat se a chlubit se snad čímkoliv. Ještě to podává tak, že on je lepší než vy. Vysoce neatraktivní chování.

5. Panna

Panna se umístila na podobném místě jako Lev ze stejného důvodu. Bývá totiž velmi povýšená a často opovrhuje druhými. Sama je perfekcionistka a nechápe, že to všichni nemají stejně jako ona. Uchyluje se k pomluvám, když se jí někdo nepozdává.

6. Blíženci

Jak mohli Blíženci, o kterých se říká, že jsou velmi charismatičtí, skončit na 6. místě? Je to tím, že několik charakterových vlastností jim výrazně na atraktivitě ubírá. Nejvíce štve lidi kolem nich jejich náladovost, ráno se na ně Blíženec usmívá a odpoledne už je nepříjemný. Také jsou to tajnůstkáři, kteří s vámi nejednají otevřeně a na rovinu. Mají v sobě skrytou agresivitu, mohou se tvářit klidně, pak bouchnou a jdou do útoku.

7. Ryby

Ryby už spadají do lepšího průměru, ale nevedou si nikterak dobře. Po fyzické stránce sice bývají atraktivní, ale jejich psychické vlastnosti jim to kazí. Jsou to totiž hodně odměření a chladní lidé. Také bývají nevyzpytatelní, jsou schopni na vás udělat podraz, i když se tváří jako vaši kamarádi.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu čeká květen plný nástrah a problémů

V květnu hvězdy někomu přejí a někomu naopak štěstí ubírají. Není třeba smutnit. Tati tři znamení by se měla dát v následujícím měsíci větší pozor. Štěstí vám bude přáno jindy, slibujeme!
svetzeny.cz

8. Střelci

Střelci už patří k těm lepším znamením, co do atraktivity. Jsou to rození baviči, kteří nezkazí žádnou srandu. Rozdávají úsměv na všechny strany a jejich dobrá nálada je nakažlivá. Ve vztazích však bývají velmi nestálí, což jim na jejich přitažlivosti ubírá.

9. Kozoroh

Kozoroh je ambiciózní pracant, který má obdiv okolí za to, jak „dře“ a jde si za svým snem. Jsou to hodně uzavření tišší lidé, což ostatní znamení přitahuje, Kozorohy obklopuje tajemná aura. Avšak kazí jim to jejich špatné vlastnosti – arogance a pýcha. Proto v žebříčku zůstávají na deváté pozici.

10. Rak

Už se dostáváme ke třem nejvíce atraktivním znamením. Jedním z nich je Rak. U toho si lidé cení jeho citlivosti, empatie, nápomocnosti a starostlivosti. Také bývají Raci velmi atraktivní i co se týče jejich zevnějšku. Jsou velmi sympatičtí a snadno si najdou nové přátele. Jediné, co jim zkazilo šanci na ještě vyšší umístění, je jejich urážlivost.

11. Beran

Druhým nejpřitažlivějším znamením jsou Berani. Poznáte je mnohdy už na první pohled, mají velmi výrazné rysy a poutají pozornost okolí. To je obdivuje i pro jejich další vlastnosti – průbojnost, ambicióznost, odhodlanost, vytrvalost a sílu. První příčka jim o fous utekla kvůli jejich výbušné povaze.

12. Vodnář

A máme vítěze, nejatraktivnějším znamením zvěrokruhu je překvapivě Vodnář. Tito lidé žijí ve svém myšlenkovém světě, jejich tajemnost okolí přitahuje jako magnet. Jsou také krásní i po fyzické stránce, lidé jim zkrátka neodolají. Bývají velmi inteligentní a srdeční, řada lidí ocení jejich férové jednání a otevřenost.

Mohlo by se vám líbit

Životní úděl dle znamení zvěrokruhu: Kdo chce ovládnout svět a čí vynálezy prospějí lidstvu? Tohle je skutečný důvod, proč tady jste

Hledáním životního údělu se lidstvo zabývá od nepaměti. Pro každého z nás si osud přichystal unikátní životní cestu. Ta se řídí i dle našeho znamení zvěrokruhu, to určuje, jakým směrem se vydáme a také, jakými dovednostmi jsme obdařeni. Zjistěte, kam směřujete vy.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

VÝZVA SVĚTA ŽENY: Podělte se s námi o vaše proměny

Chybí vám motivace a už nemáte tak nějak chuť do ničeho? My se vám pokusíme energii naopak dodat. Svět ženy vyhlašuje výzvu. Čtěte dál a dozvíte se více.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení vám jen tak něco nezapomenou. Patříte mezi ně i vy?

Odpustit a zapomenout? Ne s těmito znameními zvěrokruhu. Často si libují v minulosti a jednoduše se nemohou posunou dál, protože na nic nezapomínají. Pokud jim ublížíte, budete to žehlit velice těžko...
svetzeny.cz