Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení vám jen tak něco nezapomenou. Patříte mezi ně i vy?

Odpustit a zapomenout? Ne s těmito znameními zvěrokruhu. Často si libují v minulosti a jednoduše se nemohou posunou dál, protože na nic nezapomínají. Pokud jim ublížíte, budete to žehlit velice těžko...

Tato čtyři znamení zvěrokruhu jsou opravdu věrní přátelé. Je však lepší je neoklamat ani jim nelhat, protože Býk, Rak, Štír a Kozoroh na takový omyl nikdy nezapomenou. Čtyři znamení zvěrokruhu by se měla naučit nežít v minulosti a raději žít tady a teď. Odpuštění je umění, kterému se lze také naučit.

Býk

Znamení zvěrokruhu Býk má fotografickou paměť. Může si nádherně pamatovat vizuální obrazy a rekonstruovat tak každý detail minulé události. Býk si tedy pamatuje každý krok, který udělali přátelé nebo členové rodiny, a nikdy se neunaví jim ho připomínat. Toto znamení obtížně uzavírá události z minulosti, protože jeho myšlenky často odplují a on dlouze vzpomíná.

Rak

Rak je jedním z nejcitlivějších znamení ve zvěrokruhu. Snadno se urazí a zraní, takže lidé kolem něj musí být velmi opatrní, co říkají. Rak se rychle cítí osobně napaden a poté může být dlouho uražený. Pokud by taková situace nastala, nezapomene nikdy na ni. Rak si pamatuje okamžiky, kdy zůstal po delší dobu zraněn. To není příliš dobré, protože je tak negativně ovlivňena jejich budoucí životní cesta. To je činí nejistými a bojí se otevřít, protože si myslí, že jim bude znovu ublíženo.

Štír

Tady je rada jasná – se Štírem se raději nehádejte. Může se stát nejvěrnějším přítelem, ale pokud ho zradíte nebo mu zalžete, dostane se do potíží. Štír se umí neuvěřitelně rozčilit a na nic nezapomíná. Pokud někdo mnohokrát zneužil jeho důvěru, je odepsán. Štír je jedním z těch lidí, kteří dokážou "odstranit" ostatní ze svých životů bez mrknutí oka.

Kozoroh

Znamení Kozoroha je ambiciózní, úspěšné a chytré. A všechno si pamatuje. Pokud někdo zradil jejich důvěru, Kozorozi si to budou pamatovat po zbytek svého života. Časem však dokážou odpustit, zvláště pokud jsou s někým opravu dobří přátelé. U Kozoroha však nejde o odpuštění a zapomenutí - pouze o odpuštění, protože na porušení důvěry jen tak nezapomene.

VÝZVA SVĚTA ŽENY: Podělte se s námi o vaše proměny

Chybí vám motivace a už nemáte tak nějak chuť do ničeho? My se vám pokusíme energii naopak dodat. Svět ženy vyhlašuje výzvu. Čtěte dál a dozvíte se více.
svetzeny.cz

Královna Alžběta vynesla na pohřeb svého manžela brož s romantickým příběhem

Královna Alžběta vynesla na svém černém kostýmu krásnou brož, která s sebou nese ještě krásnější příběh. Tuto diamantovou nádheru zdědila královna po své babičce Marii. Co se za ní skrývá?
svetzeny.cz