Přejít k hlavnímu obsahu

Posedlost perfekcionalismem není pouze doménou Panny mezi znameními zvěrokruhu. Týká se Štírů, ale i Kozorohů

Info ikona
Horoskop

Pracujete na svých projektech, dokud není každý poslední detail dokonalý a jen málokdy jste se sebou spokojeni? Pak jste pravděpodobně jedním z perfekcionistických znamení zvěrokruhu.

Tato znamení zvěrokruhu neponechávají nic náhodě

PANNA

Pokud hledáte perfekcionismus, s Pannami ho najdete nejrychleji. Jste prakticky ztělesněním perfekcionismu. Zemské znamení zajišťuje, že je vše vždy uspořádané a organizované. Zdá se, že v domě Panny není ani smítko prachu a organizaci uvidíte od shora dolů. Panny vždy zachovávají klid i ve stresových situacích, ale na druhou stranu jsou na své okolí také velmi vybíraví: nedbalost nebude tolerována.

ŠTÍR

Štíři jsou chytří a mají bystré vnímání. Učí se nejen ze svých chyb, ale i z chyb ostatních. Ambicióznímu znamení zvěrokruhu to často prospívá, protože Štíři jsou téměř posedlí dělat všechno perfektně a dokonale. Někdy se zabřednou do maličkostí a dostanou se do neuvěřitelného stresu s daněmi a spol. Neodpustili by si však, že nechali něco nedokončeného.

KOZOROH

Kozorozi jsou také perfekcionisté. Jsou velmi pracovití a tvrdě pracují na svém úspěchu. Pro zemské znamení by nebylo nic horšího než pocit, že se dostatečně nesnažili, a proto dosáhli méně než dokonalého výsledku. Tento postoj umožňuje Kozorohům velmi rychle stoupat po firemním žebříčku, protože se na ně dá vždy spolehnout. Perfekcionistické znamení zvěrokruhu neudělá nedbalou chybu tak rychle.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.