Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení Panny je absolutním vítězem následujícího týdne. Čeká ji úsměv na tváří a nejlepší den v tomto roce

Info ikona
horoskop

Listopad s sebou přináší spoustu nových souhvězdí a vesmírných energií pro všechna znamení zvěrokruhu. Z prvního týdne však vychází pouze jedno znamení zvěrokruhu jako absolutní vítěz.

Pro Pannu to někdy není snadné. Kvůli naprosté organizovanosti a pořádkové mánii jí její vlastní život někdy připadá až příliš rozumný. Kde je ještě čas na zábavu, chvíle štěstí nebo motýlky v břiše? V prvním listopadovém týdnu! Protože žádné jiné znamení zvěrokruhu není tak požehnané vesmírem jako Panna–a my jí to z hloubi srdce přejeme.

PROTO PANNA PROŽÍVÁ TÝDEN ŠTĚSTÍ

Možná už znáte osobu, milá Panno, která vám v prvním listopadovém týdnu zamotá hlavu. Může se ale také stát, že listopad otevře brány novému setkání. V žádném případě se nemůžete vymanit z úsměvu–a to vám prostě sluší. Uran zajišťuje, že si k vám motýli najdou neomylně cestu. Nyní platí heslo: Nehledejte zase jen samé chyby, ale naposlouchejte svému mírnějšímu a hodnějšímu já.

NEJLEPŠÍ DEN

Měli byste si v kalendáři označit 4. listopad červeně. Blíží se totiž vzrušující novoluní. S novým štěstím v lásce to však nemá mnoho společného. Spíše je jako stvořený pro odpočinkový den. Jděte na procházku, dopřejte si něco dobrého, hýčkejte své tělo i smysly. Síla, kterou teď naplňujete, vám vydrží až do konce roku!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.