Přejít k hlavnímu obsahu

Muž ve znamení Panny: Úzkostlivý puntičkář, kterého odrazuje, když se žena příliš snaží

Muže narozeného ve znamení Panny není snadné získat. Nemá totiž rád, když se žena příliš snaží a okatě dává najevo svůj zájem. Co na něj tedy platí? Zaměříme se i na jeho povahové vlastnosti, které vám pomohou pochopit, jaká osobnost se za nenápadným vzezřením Panny ukrývá.

Vlastnosti muže ve znamení Panny

Ještě předtím, než půjdete do vztahu s mužem ve znamení Panny, je pár věcí, které byste měla vědět. Pojďme se podívat na charakterové vlastnosti tohoto znamení zvěrokruhu. Muži narození ve znamení Panny vynikají vysokou inteligencí. Mají tendenci vše dopodrobna zkoumat a analyzovat. Pokud toužíte po bezstarostném pohodovém vztahu, kdy po boku partnera úplně „vypnete“ a nebudete nic řešit, muž narozený ve znamení Panny asi nebude nic pro vás. Nejenže jsou velmi přemýšliví a řeší každou maličkost, ale také jsou to úzkostliví puntičkáři. Proto se nedivte, až vám srovná hrnečky podle barvy a naaranžuje dekorace podle svých představ. Pokud si nepotrpíte na úklid, může se časem stát, že se toto téma stane zdrojem vašich hádek. Muži narození v tomto znamení umějí být velmi kritičtí, proto se nehodí k citlivým protějškům. Měli by se naučit přestat ostatním vyčítat malé chyby a bezvýznamné „prohřešky“. Někdy je to s nimi opravdu k nevydržení, muž ve znamení Panny k sobě potřebuje trpělivou partnerku, která má nervy ze železa.

Mohlo by se vám líbit

Zábavný test: Vyberte si jednu z devíti tváří a zjistěte, jaký typ lidí vás přitahuje. Toužíte po vášnivém, dominantním či citlivém partnerovi?

Díky tomuto zábavnému testu osobnosti zjistíte, po jakém partnerovi podvědomě toužíte. Navíc se dozvíte zajímavé věci i o sobě. Stačí si vybrat jednu z devíti nabízených tváří a přečíst si výklad. Kterou zvolíte vy, toužíte po vášnivém, dominantním či citlivém partnerovi?
svetzeny.cz
Info ikona
Panna

Na druhou stranu Pannám nelze upřít, že jsou velmi přitažlivé pro druhé. Muž ve znamení Panny bude o svůj zevnějšek důsledně dbát. Tomuto znamení nehrozí, že by časem „zfotrovatělo“ a přestalo o sebe pečovat. Muž ve znamení Panny se bude snažit být pro vás co nejpřitažlivější. Je to také rozený elegán a gentleman, což řadě žen bude imponovat. Často si muži ve znamení Panny hledají výrazně mladší partnerky, kterým imponuje, jak si poradí s každým problémem, jsou vzdělaní a chytří. Ve vztahu vás zpočátku může nemile překvapit, že muž ve znamení Panny bude poněkud chladný a odtažitý. Mějte na paměti, že toto znamení bere vztahy extrémně vážně, je to v podstatě jeho obranná taktika, kdy si vás nepustí k tělu, dokud vám nebude plně důvěřovat. Také nečekejte, že se k vám na veřejnosti bude mít, dokud se oba vzájemně neutvrdíte v tom, že tvoříte pár. Pokud vydržíte počáteční fázi vztahu, bude vám muž ve znamení skutečnou oporou. Panny patří mezi nejvěrnější muže, nevěry se dopouštějí jen výjimečně. Většinou je k tomu vede pocit, že nejsou milovaní.

Mohlo by se vám líbit

Jezevčík, nebo kokršpaněl? Zjistěte, jaké plemeno pejska vám je souzeno hvězdným horoskopem

Znamení zvěrokruhu ovlivňuje nejen naši povahu, ale také to, co nás baví a zajímá. Podobně je to i s výběrem domácího mazlíčka. Ačkoliv tomu možná nemusíte věřit, plemeno pejska vám může být souzeno vašim hvězdným horoskopem. Budete správní parťáci spíše s kokršpanělem nebo s pomeranianem? Hvězdy vám možná napoví
svetzeny.cz

Jak sbalit muže ve znamení Panny?

Líbí se vám muž ve znamení Panny, ale nevíte, jak na něj? Základem je na nic si nehrát a být přirozená. Pokud Panny něco nesnáší, tak je to přetvářka, neupřímnost, strojené chování a dramatické scény na veřejnosti. Na muže ve znamení Panny rozhodně platí nedostupnost, nemají rády ženy, které příliš tlačí na pilu a snaží se je uhánět. Nezapomeňte na to, že Panny jsou detailisté. Umějí si vážit maličkostí, u Panny se není potřeba snažit ohromovat velkými gesty. I letmý dotek během rande Panna pochopí jako jasný signál zájmu. Panny dovedou ocenit přirozenou krásu, preferují žádné nebo jemné líčení. Nejdůležitější pro Pannu je, co z vás vyzařuje, dá na svou intuici. Naprostým základem je samozřejmě hygiena, Panny jsou mnohem háklivější na péči o zevnějšek než jiná znamení. Rozhodně u něj zabodujete tím, když ho požádáte o pomoc a následně jej pochválíte, Panna je znamení, které touží po obdivu. Body navíc také získáte zájmem o jeho kariéru, protože ta je pro Panny důležitá.

Zdroje: Astro Reveal, Live About, Astology

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku