Přejít k hlavnímu obsahu

Tato 4 znamení zvěrokruhu přechytračí každého: Jakou výjimečnou inteligencí oplývají a jste mezi nimi i vy?

Tipnete si, která 4 znamení zvěrokruhu jsou tak výjimečně inteligentní, že přechytračí všechny ostatní? Možná vás překvapí, která z nich to jsou, do jednoho tichého a nenápadného znamení byste to nikdy neřekli. Každé z těchto 4 znamení oplývá jiným typem inteligence, díky kterému je schopné přelstít ostatní. Jste také mezi nimi?

Panna

Panny jsou neuvěřitelně chytré, dokonce se o nich říká, že jsou nejinteligentnějším znamením zvěrokruhu. V čem je nikdo netrumfne, je analytická inteligence. Panny bývají velmi všímavé, neunikne jim sebemenší detail. Velmi dobře si umí propojit i věci, které jiným lidem nedávají žádný smysl. To z nich dělá rozené detektivy, jsou ostražité, důsledné a je velmi těžké s nimi manipulovat a oklamat je. Panna umí být pěkně zákeřná, když chce a snadno vás přelstí. Její výhodou je i to, že byste to do ní nikdy neřekli, u ní platí rčení, že tichá voda břehy mele. Panna se také velmi ráda učí, nikdy se nepřestává vzdělávat.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Vyberte si jednu ze zamilovaných dvojic na obrázku a zjistěte, co nejvíce potřebujete ke šťastnému vztahu

Chtěli byste zjistit, zda s partnerem mluvíte stejným jazykem lásky a co nejvíce potřebujete k šťastnému partnerskému vztahu? Právě pro vás je určen náš jednoduchý psychologický test. Stačí se jen zadívat na koláž složenou z pěti obrázků a vybrat si dvojici, která se vám zdá nejšťastnější.
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnáři jsou velmi chytří a vynalézaví. Jejich kreativita je obrovská, přímo srší nápady, v tom je žádné jiné znamení zvěrokruhu nepředčí. A ještě v jednom jsou nejlepší – v logickém myšlení. Jsou schopní najít odpovědi na otázky, nad kterými ostatní jen bezradně hloubají. Vodnáři mají skvělé předpoklady k tomu stát se úspěšnými vědci a vynálezci. Jejich výhodou je, že umí zachovat stoický klid, i když se jim zrovna nedaří. Soustředěně pracují dál a nakonec řešení najdou. Jsou to lidé, kteří vždycky najdou východisko ze situace, která se jiným zdá bezvýchodná. Do vínku jim také byla dána nepředvídatelnost, proto je tolik těžké Vodnáře porazit, když s ním soupeříte, skutečně vás umí překvapit tím, co vymyslí.

Štír

Štír mívá vysokou emoční inteligenci, jen si nepředstavujte, že ji používá pro dobro ostatních. Právě naopak, tím, že do lidí vidí a velmi dobře dokáže analyzovat jejich pocity, může tuto schopnost použít k dosažení svých cílů, to také dělá. Štír nepřestane, dokud nedosáhne svého cíle a je ochotný získat to, po čem touží, všemi dostupnými prostředky. To znamená včetně manipulace, hraní na city a emočního vydírání, v tom je opravdu přeborník. Také je to velký stratég, který je vždy tři tahy napřed. Lidi využívá k tomu, aby se dostal kam chce a pak už mu nestojí ani za to, aby se jim ozval. Proto si na Štíry raději dávejte pozor.

Mohlo by se vám líbit

Těchto 5 znamení zvěrokruhu nemá srdce: Jsou krutí a často zraňují city ostatních. Patříte sem i vy?

Tipnete si, která znamení zvěrokruhu patří k těm nejkrutějším? Těchto 5 znamení zvěrokruhu se umí zachovat opravdu zle ke svému okolí. Manipulují s lidmi, jejich jedovaté poznámky dokážou člověka ranit a skoro se zdá, že snad nemají srdce. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Střelec

Střelci jsou opravdu charismatičtí lidé, kteří ještě navíc oplývají verbální inteligencí. I když se třeba v daném tématu tolik neorientují, vždy dovedou ostatní oslnit nějakou zajímavostí, kterou umí skvěle podat. Propadnout jejich osobnímu kouzlu je velmi snadné, Střelec si lidi umí svými slovy získat. Střelci jsou ale velmi dobrosrdeční a na rozdíl od Štíra se neuchylují k manipulaci, to se jim příčí. Mají své zásady a nebudou si pohrávat s city ostatních. Jsou velmi dobří prodejci, Střelec v lidech umí vzbudit zájem a důvěru. Ačkoliv působí bezstarostně a tak trochu jako snílci, mnohdy v nich dříme skrytá genialita. Pokud by vás někdy Střelec chtěl přelstít, vězte, že mu to moc práce nedá.