Přejít k hlavnímu obsahu

Těchto 5 znamení zvěrokruhu nemá srdce: Jsou krutí a často zraňují city ostatních. Patříte sem i vy?

Tipnete si, která znamení zvěrokruhu patří k těm nejkrutějším? Těchto 5 znamení zvěrokruhu se umí zachovat opravdu zle ke svému okolí. Manipulují s lidmi, jejich jedovaté poznámky dokážou člověka ranit a skoro se zdá, že snad nemají srdce. Patříte sem i vy?

Štír

Štíři jsou nejkrutějším znamením vůbec. Ačkoliv jsou to na první pohled okouzlující společníci, nenechte se zmást. S lidmi manipulují tak, aby dosáhli svých cílů. V momentě, kdy splní svůj účel, Štíři je odhodí jako špinavou ponožku. A bude jim to úplně jedno, Štíři mají nulovou empatii a soucit. Je to přesně ten typ lidí, který si jde za svým i „přes mrtvoly“. S lidmi si hrají jako kočka s myší a jsou velmi dobří v ovládání druhých. Ve vztazích mají tendenci partnera kontrolovat a tropí mu žárlivé scény. Štír svými slovy umí druhým skutečně ublížit, jsou to mistři jedovatých poznámek, které ostatní opravdu raní.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Vyberte si jednu ze zamilovaných dvojic na obrázku a zjistěte, co nejvíce potřebujete ke šťastnému vztahu

Chtěli byste zjistit, zda s partnerem mluvíte stejným jazykem lásky a co nejvíce potřebujete k šťastnému partnerskému vztahu? Právě pro vás je určen náš jednoduchý psychologický test. Stačí se jen zadívat na koláž složenou z pěti obrázků a vybrat si dvojici, která se vám zdá nejšťastnější.
svetzeny.cz

Rak

Raci jsou velmi emotivní a právě jejich hysterické výjevy, kdy natvrdo řeknou, co si myslí, mohou ostatní ranit. Nedokáží skrývat své pocity a dusit v sobě emoce. Bohužel si v záplavě myšlenek a pocitů neuvědomují, jak ostatní jejich slova mohou bolet. Přitom jsou to v jádru hodní lidé. Zvláště pokud Rak cítí, že je v ohrožení jeho vztah s milovanou osobou, může se v ten moment zbláznit a chová se naprosto iracionálně. Místo toho, aby se vztah snažil zachránit, cítí se dotčeně a kope kolem sebe. Rak moc dobře ví, kde mají lidé citlivá místa, protože Rakům se ostatní rádi svěřují. Toho zneužívá, když dojde ke konfliktu, moc dobře ví, co člověka opravdu hluboce raní. Toto se mu velmi často vymstí, protože nedomýšlí důsledky svých činů.

Kozoroh

Kozorozi mají svojí temnou krutou stránku, kterou často neukazují. V článku o nejhorších rodičích zvěrokruhu je astroložka hodnotila jako velmi přísné rodiče, kteří mají na své děti extrémní nároky, to pak vede k tomu, že jejich děti upadají do deprese, nebo v pubertě rebelují. Stejně se chovají i k ostatním lidem. Jsou neuvěřitelně falešní, navenek se tváří jako spořádaní čestní lidé, ale běda, jak jim vstoupíte do cesty, to s vámi zatočí raz dva. Pokud se jim jednou znelíbíte, už není cesty zpět. Jsou pasivně-agresivní a jejich jízlivé poznámky člověka zabolí. Mají ještě jednu ošklivou vlastnost, vyžívají se v neštěstí druhých. Naprosto jim chybí empatie a chovají se bezcitně.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na 10. června: Proč je tento den výjimečný a co se stane právě vašemu znamení?

10. června nás mimo jiné čeká částečné zatmění Slunce a přichází novoluní v Blížencích. Nejdůležitějším znamením zvěrokruhu a tím, které pocítí největší změny jsou právě Blíženci, ostatní znamení čeká cesta k pochopení. Zjistěte, jak prožije vaše znamení tento magický den.
svetzeny.cz

Beran

Beran druhým ubližuje v afektu. Absolutně není schopný kontrolovat své výbuchy vzteku. Když se rozčílí, mnohdy začne přehánět a zveličovat nedostatky ostatních. Mít za šéfa Berana je peklo na zemi, často „terorizuje“ své podřízené kvůli sebemenším maličkostem. Berani jsou neuvěřitelně soutěživí a pokud s nimi budete bojovat o práci či partnera, přejdou rovnou do útoku. Jsou zlomyslní a užívají si, když mohou znemožnit své soupeře. Jakmile se uklidní, opět jsou z nich okouzlující lidé, se kterými je zábava. Nenechte se však zmást, Beran se nemění, je jen otázkou času, než zase vybouchne.

Lev

Lvi jsou zábavní, charismatičtí a okouzlující. Lidi k sobě přitahují jako magnet, jsou to úžasní společníci. Tedy až do momentu, kdy raníte jejich ego. Lvi jsou neuvěřitelně pyšní a běda, když se jich dotknete nějakou rádoby vtipnou poznámkou, nebo vycítí, že je ohrožujete. V ten moment se mění v dravou šelmu a rovnou přejdou do útoku. Neumějí odpouštět a postarají se o to, aby vás hodně mrzelo, že jste je (byť nevědomky) urazili. Lev také z duše nesnáší nevěru, pokud ho podvedete, nebude mít slitování a rozchod rozhodně neproběhne v klidu.

Mohlo by se vám líbit

Pravidla, která zlepší vaše vztahy s okolím o 100%. Začněte je praktikovat ihned a změní se vám život

Jak by se měl chovat a smýšlet člověk, který má jen skvělé vztahy se svým okolím? Taková osoba se všemi vychází, na každého působí příjemně, lidé s ní chtějí být neustále v kontaktu a vyřazuje z ní pozitivní energie, kterou všichni obdivují. Takový člověk se řídí těmito pravidly:
svetzeny.cz