Přejít k hlavnímu obsahu

Pravidla, která zlepší vaše vztahy s okolím o 100%. Začněte je praktikovat ihned a změní se vám život

Jak by se měl chovat a smýšlet člověk, který má jen skvělé vztahy se svým okolím? Taková osoba se všemi vychází, na každého působí příjemně, lidé s ní chtějí být neustále v kontaktu a vyřazuje z ní pozitivní energie, kterou všichni obdivují. Takový člověk se řídí těmito pravidly:

1. Respektuje názory druhých

Nekritizujeme nikoho, kdo má odlišný názor. Naopak. Učíme se od něj a rozšiřujeme si povědomí o další názory. Neprotlačujeme své ego, abychom dokázali, že my máme pravdu.

2. Nesoudíme nikoho nikdy za žádné situace

To je obzvláště oříšek. Nikdy totiž nevíme, co za jednáním daného člověka stojí. Nikdy neznáme příběh a minulost jedince, proto než poznamenáme něco negativního, zastavme se a začněme přemýšlet či je to nutné. Naše pochopení pro druhé, ať už jsou ledajací, nás činí silnými osobnostmi.

3. Pracujeme s fakty, ne s domněnkami

Přestaňte si nalhávat, že vidíme lidem do hlavy. Nevidíte! Ptejte se a zjišťujte informace předtím, než si vytvoříme v hlavě názor nebo obrázek o druhé osobě. Nechávejte lidi kolem sebe domluvit, nepodlehněte domněnce, že jsme v půlce jejich projevu příběh pochopili.

Už jste zkoušeli afirmace? Přinášíme vám trojici afirmací, které vás dokáží uzdravit

Nebavíme se o zlomené noze, ale spíš srdci. O tom, když se necítíme dobře ve vlastním těle. Afirmace jsou fenomenem současnosti a každým dnem jim propadá více lidí. I známe osobnosti jako Jim Carrey přiznali, že afirmace jim přinesly úspěch, bohatství i štěstí.
svetzeny.cz

4. Podporujte druhé

Je jedno, zda vám se nápad zdá dobrý nebo špatný. Hloupost to může být jen se vaší hlavě, protože se na svět díváte svýma očima. Podporujte lidi kolem sebe, ať už se jedná o cokoli. Život sám jim ukáže, zda se jednalo o dobrou nebo špatnou volbu. Vy to dělat nemusíte.

5. Ignorujte

Ne lidi, ale nepříjemné vlastnosti, které na svém okolí nesnášíte. Naopak se zaměřujte na to, co je vám příjemné a co se vám líbí. Nesnažme se lidi soudit podle sebe, jak si myslíme, že by se měli chovat. Nedovolte nikomu, aby vás stáhl dolů k negativním energiím. Ať byli určití lidé doposud takoví a makoví, vytvořte jim ve své hlavě nový nepopsaný papír a ten zaplňujte jen pozitivními vlastnostmi.

6. Problémy jsou moje, ne tvoje nebo jeho

Pokud máte problém, přijměte ho a vyřešte. Sami! Za někým dalším jdeme s prosbou o pomoc nebo vyslechnutí až v případě, že danou věc nedokážeme sami vyřešit.

7. Nereagujte impulzivně

Nereagujte hned afektovaně na negativní chování někoho jiného. Vydaná negativní energie se vám vrátí. Proto víme, že když budeme takto reagovat, ještě se celá situace zhorší a neprospěje to ani jednomu z nás.

Meghan Markle a princ Harry představili svoje novorozeně královně Alžbětě. Jak setkání probíhalo?

Poté, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámili světu, že přišla na svět jejich dcera Lili, čekala je ještě jedna povinnost. Jakou? Představit svoji novorozenou dceru přímo královně Alžbětě. Jak setkání probíhalo a co se při něm dělo?
svetzeny.cz