Přejít k hlavnímu obsahu

Už jste zkoušeli afirmace? Přinášíme vám trojici afirmací, které vás dokáží uzdravit

Nebavíme se o zlomené noze, ale spíš srdci. O tom, když se necítíme dobře ve vlastním těle. Afirmace jsou fenomenem současnosti a každým dnem jim propadá více lidí. I známe osobnosti jako Jim Carrey přiznali, že afirmace jim přinesly úspěch, bohatství i štěstí.

Co jsou afirmace?

Abychom pochopili tři afirmace, které nás dokáží uzdravit, musíme se nejprve říct, co to vlastně afirmace je. Jedná se o krátké věty, které bychom měli opakovat sami sobě, co nejčastěji to jde. Je jedno jestli v duchu nebo nahlas, ale afirmace je takové přesvědčování sám sebe. Jedná se tedy o taková krátká tvrzení, že je něco pravda. Náš život by tyto afirmace měly ovlivnit k lepšímu a člověk se začne konečně ubírat směrem, který si vysnil.

Mohlo by se vám líbit

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz

Tři nejlepší afirmace uzdravení

„Jsem trpělivá a tolerantní vůči mému tělu.“

Ať už chcete hubnout kila nebo získat svaly, musíte vašemu tělo a především mozku vysvětlit, co přesně chcete a po čem toužíte. Zároveň se musíte naučit být vděční už za to, co máte. Poděkujte vašemu tělu, jak vám krásně slouží a pracujte na tom, aby bylo ještě o malinko lepší než včera. Krůček po krůčku.

„Jsem oslnivě krásná a silná!“

Možná se budete smát a říkat, že tuhle větu si nikdy říkat nebudete. Ovšem každá známe den, kdy se probudíme a jednoduše se cítíme a rozhodneme se, že dnes jsme krásné. Představte si, kdybyste se s tímto pocitem budily každé ráno. Ano, jde to. Díky afirmacím.

„Každým dnem ve všech směrech se stávám lepší a osobou.“

A to přeci jde. Jsou chyby, které už nebudeme opakovat. Jsou lidé, kteří nám ublížili a my jim dokážeme odpustit a jít dál. Nemstít se. To jsou ty životní výhry. Nedělat zbytečně kolem sebe zlo, jen kvůli pocitu osobní důležitosti a egu. A pokud jste každý den o krůček jinde než včera, jste úžasní!