Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec: Láska na první pohled skončila drsnými vzkazy a hádkami. Jak se jim žije dnes?

Info ikona
Vondráčková, Plekanec

Pár, kterému fandilo celé Česko. Když si krásná zpěvačka a princezna z pohádek našla svého prince – hokejistu Tomáše Plekance, vypadalo to, že jejich pohádka bude mít šťastný konec. Nakonec však přišel nečekaný rozchod a drsná rozvodová bitva, kdy se manželé navzájem obviňovali skrze média. Zavzpomínejte na jejich seznámení, šťastné chvilky a zjistěte, jak žijí dnes.

Seznámil je dohazovač

O tom, jak to bylo s jejich seznámením, se Lucie svěřila Karlu Šípovi v pořadu Všechnopárty. Potkali se na akci, kde Lucie vystupovala jako zpěvačka a původně se jí tam vůbec nechtělo. Byla ten den velmi unavená, nestíhala si ani upravit make-up, ale jako velká profesionálka samozřejmě na událost dorazila. Lucie radí nezadaným ženám, které marně hledají přítele, aby šly i tam, kam se jim nechce.

Tomáš neměl odvahu Lucii oslovit napřímo, proto využil dohazovače. „Chtěla jsem jít spát, ale přišel za mnou pan Salava, že se se mnou chce seznámit nějaký kluk. A ten kluk je teď můj manžel,“ vyprávěla Lucie v pořadu Všechnopárty. Lucie tedy na nabídku kývla a s Tomášem si ten večer krátce popovídali, hned jí přišel zajímavý, i když toho tolik nenamluvil. A tak spolu pár začal chodit, což oficiálně médiím přiznali na podzim roku 2010. Zpočátku měli vztah na dálku, protože Lucie hrála v muzikálu v České republice a Tomáš měl hokejové angažmá v Kanadě.

Lásky z archivu: Bruce Willis a Demi Moore. Skutečné šokující důvody rozvodu, které ukončily 11 leté manželství

svetzeny.cz

Spokojené manželství

Pár se krátce na to zasnoubil a veselka se konala v červenci roku 2011. Jako místo obřadu byla vybrána trojská vinice. Lucie se vdávala ve volných boho šatech a bulvár začal spekulovat o to, že tyto šaty zvolila, aby zakryla těhotenské bříško. Pár později potvrdil, že Lucie je skutečně těhotná. Jejich první společný syn Matyáš se narodil v prosinci roku 2011. Lucie se už v lednu 2012 svěřila s tím, že by si přála další dítě. V roce 2015 se zpěvačce přání splnilo, v červnu porodila druhého syna Adama. Manželství se zdálo být šťastné, přestože Lucie často musela pendlovat mezi Kanadou a Českou republikou kvůli práci.

 

Pohádky je konec

V srpnu 2018 přišel pro řadu fanoušků Lucie a Tomáše šok, pár oznámil rozchod. Když Tomáš do médií stroze oznamoval, že pár se rozešel po vzájemné dohodě, určitě netušil, že brzy jejich rozvod bude plnit přední stránky českých bulvárních deníků, kdy jejich rozvodovou bitvu sledovala celá republika. Rozdělilo to i společnost. Ti, kteří stáli na straně Tomáše, Lucii viděli jako kariéristku, která se nikdy plně nesžila s rolí matky. Rovněž někteří Lucii vnímali jako zlatokopku, která si manželstvím zajistila život na vysoké noze. Fanoušci Lucie to viděli jinak, mysleli si, že Tomáš Lucii v kariéře bránil.

Pár se nebyl zpočátku absolutně schopný shodnout na ničem, ať už to bylo svěření dětí do péče nebo rozdělení majetku. Do toho ještě Plekanec přiznal nový vztah s tenistkou Lucií Šafářovou, přičemž popřel, že by jeho nová láska byla důvodem rozvodu. Rozvod se táhl dlouhé měsíce, nakonec manželé dospěli k dohodě na majetkovém vyrovnání i péči o děti. Spekuluje se o tom, že k tomuto náhlému obratu došlo, protože Tomáš se chtěl znovu oženit s Lucií Šafářovou, která v tu dobu čekala jejich dceru. V současné době je Tomáš zasnoubený s Lucií Šafářovou, o které mluví jako o své životní partnerce a oba dva jsou spolu velmi šťastní. Lucie Vondráčková uvedla, že nového partnera zatím nehledá, stále se necítí připravená na nový vztah.

Čtyři arogantní celebrity, do kterých byste to vůbec neřekli!

svetzeny.cz

Lásky z archivu: Václav Noid Bárta a Gabriela Dvořáková. Vášnivý vztah jak z filmu skončil alkoholem a nevěrou

svetzeny.cz