Přejít k hlavnímu obsahu

Meghan Markle a princ Harry představili svoje novorozeně královně Alžbětě. Jak setkání probíhalo?

Placeholder image

Poté, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámili světu, že přišla na svět jejich dcera Lili, čekala je ještě jedna povinnost. Jakou? Představit svoji novorozenou dceru přímo královně Alžbětě. Jak setkání probíhalo a co se při něm dělo?

Podle blízkého zdroje byli vévoda a vévodkyně ze Sussexu, „velmi nadšení a nemohli se dočkat, až se podělí o to, že se jejich dcera narodila“. Jakmile se vrátili domů z nemocnice, která byla nedaleko od jejich rodinného domu v Montecitu v Kalifornii, začali plánovat videohovor s královnou.

Dcera Harryho a Meghan Markle, která se hned po narození zapsala jako první dítě vyšších členů královské rodiny, které se narodilo v Americe, se s královnou setkala prostřednictvím videohovoru, který byl sice velmi krátký a neformální, ale zdroje říkají, že zde vznikl magický moment, který utužil pouto mezi Harrym a královnou.

Pár sdělil královně Alžbětě jméno dítěte před narozením a vyvrací se tak všechny možné informace o rodinných sporech, které proběhly v médiích! Lilibet byla královnina přezdívka a mimo jiné se tak královna Alžběta podepsala na vzkaz, který nechala na rakvi svého zesnulého manžela. Právě přezdívka Lilibet byla inspirací pro prince Harryho a jeho manželku. Při výběru Liliina druhého jména vzpomínali na Harryho zesnulou matku, princeznu Dianu.

Vztah mezi Harrym a královnou je pevný a láskyplný 

Podle královského historika Roberta Laceyho sdílejí princ Harry a královna Elizabeth „pozoruhodné pouto“, které vzniklo v době, kdy náhle a překvapivě zemřela princezna Diana v roce 1997.

Pro Harryho i Williama byla jakousi nevlastní matkou,“ poznamenává Lacey. „Všichni jsme se zaměřili na její vychovávání Williama jako budoucího krále, ale nyní si uvědomujeme důležitost emocionálních vazeb, které dokázala navázat s Harrym, a jejich schopnosti mluvit k sobě přímo. Ta náklonnost přetrvává.“

Fanoušci šílí! Hvězda Stmívání Kristen Stewart vypadá jako dvojče princezny Diany

svetzeny.cz

A je to náklonnost, kterou nelze utlumit ani vzdáleností. Pokud jde o to, kdy Harry a Meghan představí Lili své prababičce a zbytku královské rodiny osobně, může se pár rozhodnout strávit Vánoce Sandringhamu, jak tomu bylo v roce 2017 po jejich zasnoubení.

Harry a Meghan se také pravděpodobně v červnu 2022 vrátí do Velké Británie na oslavy královského platinového jubilea, kdy si připomenou historických 70 let na trůnu. Do té doby Harry uskuteční ještě jeden sólový výlet do Londýna, a to na 1. července, kde se plánuje odhalení sochy na počest jeho matky.

Film o princezně Dianě se natáčí v Německu. Podívejte se, jak to Kristen Stewart sluší

svetzeny.cz

Tohle video boří internet! Hvězda Přátel tančí legendární tanec s Edem Sheeranem

svetzeny.cz

Vztah na život a na smrt? Tato znamení po tom přímo touží

svetzeny.cz