Přejít k hlavnímu obsahu

Meghan Markle a princ Harry představili svoje novorozeně královně Alžbětě. Jak setkání probíhalo?

Poté, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámili světu, že přišla na svět jejich dcera Lili, čekala je ještě jedna povinnost. Jakou? Představit svoji novorozenou dceru přímo královně Alžbětě. Jak setkání probíhalo a co se při něm dělo?

Podle blízkého zdroje byli vévoda a vévodkyně ze Sussexu, „velmi nadšení a nemohli se dočkat, až se podělí o to, že se jejich dcera narodila“. Jakmile se vrátili domů z nemocnice, která byla nedaleko od jejich rodinného domu v Montecitu v Kalifornii, začali plánovat videohovor s královnou.

Dcera Harryho a Meghan Markle, která se hned po narození zapsala jako první dítě vyšších členů královské rodiny, které se narodilo v Americe, se s královnou setkala prostřednictvím videohovoru, který byl sice velmi krátký a neformální, ale zdroje říkají, že zde vznikl magický moment, který utužil pouto mezi Harrym a královnou.

Pár sdělil královně Alžbětě jméno dítěte před narozením a vyvrací se tak všechny možné informace o rodinných sporech, které proběhly v médiích! Lilibet byla královnina přezdívka a mimo jiné se tak královna Alžběta podepsala na vzkaz, který nechala na rakvi svého zesnulého manžela. Právě přezdívka Lilibet byla inspirací pro prince Harryho a jeho manželku. Při výběru Liliina druhého jména vzpomínali na Harryho zesnulou matku, princeznu Dianu.

Vztah mezi Harrym a královnou je pevný a láskyplný 

Podle královského historika Roberta Laceyho sdílejí princ Harry a královna Elizabeth „pozoruhodné pouto“, které vzniklo v době, kdy náhle a překvapivě zemřela princezna Diana v roce 1997.

Pro Harryho i Williama byla jakousi nevlastní matkou,“ poznamenává Lacey. „Všichni jsme se zaměřili na její vychovávání Williama jako budoucího krále, ale nyní si uvědomujeme důležitost emocionálních vazeb, které dokázala navázat s Harrym, a jejich schopnosti mluvit k sobě přímo. Ta náklonnost přetrvává.“

Mohlo by se vám líbit

Fanoušci šílí! Hvězda Stmívání Kristen Stewart vypadá jako dvojče princezny Diany

Princezna Diana je pojem, který neustále oslovuje miliony lidí na světě. Nyní se připravuje film, kde princeznu Dianu ztvární právě Kristen Stewart.
svetzeny.cz

A je to náklonnost, kterou nelze utlumit ani vzdáleností. Pokud jde o to, kdy Harry a Meghan představí Lili své prababičce a zbytku královské rodiny osobně, může se pár rozhodnout strávit Vánoce Sandringhamu, jak tomu bylo v roce 2017 po jejich zasnoubení.

Harry a Meghan se také pravděpodobně v červnu 2022 vrátí do Velké Británie na oslavy královského platinového jubilea, kdy si připomenou historických 70 let na trůnu. Do té doby Harry uskuteční ještě jeden sólový výlet do Londýna, a to na 1. července, kde se plánuje odhalení sochy na počest jeho matky.

Mohlo by se vám líbit

Film o princezně Dianě se natáčí v Německu. Podívejte se, jak to Kristen Stewart sluší

Nové fotky Kristen Stewart a její neuvěřitelná podobnost s princeznou Dianou opět dokazují, že je přímo zrozená pro tuto filmovou roli ve filmu Spencer.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Tohle video boří internet! Hvězda Přátel tančí legendární tanec s Edem Sheeranem

Kdo by nemiloval seriál Přátelé. "Prémiový" a zároveň nejnovější díl seriálu Přátelé láme rekordy a fanoušci se nemohou nabažit toho, že je oblíbená partička zase pohromadě. Podívejte se na video, které doslova boří internet!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Vztah na život a na smrt? Tato znamení po tom přímo touží

Vztah na věky věků není jen pohádka. Klidně se to může stát i v našem reálném světě, ovšem netýká se to každého z nás. Podle znamení zvěrokruhu existují tři znamení, která jsou zastánci „a žili spolu šťastně až do smrti“. Patříme mezi ně nebo máte partnera, který ano?
svetzeny.cz