Přejít k hlavnímu obsahu

Film o princezně Dianě se natáčí v Německu. Podívejte se, jak to Kristen Stewart sluší

Info ikona
Film Spencer

Nové fotky Kristen Stewart a její neuvěřitelná podobnost s princeznou Dianou opět dokazují, že je přímo zrozená pro tuto filmovou roli ve filmu Spencer.

Na nových fotografiích z připravovaného filmu Spencer jste již viděli neuvěřitelnou podobnost Kristen Stewart a princezny Diany. Nejnovější fotografie byly vyfoceny v okně pětihvězdičkového hotelu v Německu.

V luxusní hotelu poblíž Frankfurtu právě probíhá natáčení filmu Spencer, který se zaměří na víkend, kdy se princezna Diana rozhodla pro rozvod. Královské apartmá zde stojí 2 190 eur za noc, což je v přepočtu něco kolem 57 000 Kč.

Info ikona
Film Spencer

Styl herečky je jednoduše perfektní

Na fotkách je vidět, jak je Kristen opravdu pohlcená svou rolí. Typicky sklon hlavy, který najdeme na mnoha fotografiích princezny Diany a tak trošku „vzdálený zamyšlený“ pohled.

Info ikona
Film Spencer

Na snímku je rovněž zachycen ikonický účes, který princezna Diana nosila.

Loni v létě bylo díky castingům rozhodnuto, že roli získává právě hvězda ságy Stmívání a rozhodnutí se setkalo s bouřlivými emocemi. Britové bojovali, aby roli získala britská herečka, nikoli americká. Film bude konkrétně zaměřen na období Vánoc, které trávila s královskou rodinou na panství Sandringham. V těchto dnech se rovněž rozhodla ukončit manželství s princem Charlesem.

Info ikona
Film Spencer

Začíná se natáčet nový film o princezně Dianě: Přinášíme vám to nejzajímavější z natáčení

svetzeny.cz

Jak Meghan Markle a princ Harry navždy změnili královskou historii?

svetzeny.cz