Přejít k hlavnímu obsahu

Fanoušci šílí! Hvězda Stmívání Kristen Stewart vypadá jako dvojče princezny Diany

Princezna Diana je pojem, který neustále oslovuje miliony lidí na světě. Nyní se připravuje film, kde princeznu Dianu ztvární právě Kristen Stewart.

Připravuje se drama, které je předurčeno dobýt svět: Spencer bude přímočarý životopisný film o princezně Dianě, který bude pojednávat o počátku 90.let, kdy si princezna Diana uvědomila, že její manželství s Charlesem nefunguje.

Film Spencer představil první fotografii, která všechny ohromila. Hlavní roli získala hvězda Stmívání a Charlieho andílků – Kristen Stewart. Na fotce má Kristen červený kabát a černý klobouk se závojem a vypadá úplně stejně jako princezna Diana.

Drama se odehrává během tří dnů ve Windsorském domě na jejich panství v Sandringhamu a sleduje princeznu Dianu, jak „odchází z cesty, která ji připravovala, aby jednoho dne byla královnou“. Ve filmu se objeví také princ Charles a jejich děti, princ William a princ Harry, ačkoli zatím není známo, kdo bude tyto role hrát.

Diana a Charles se vzali v roce 1981, rozvod přišel v roce 1996, přičemž podrobnosti jejich vztahu se staly silně medializovanými. Po odchodu z královské rodiny zemřela bývalá princezna z Walesu při ničivé autonehodě v Paříži v roce 1997, ke které došlo při pokusu o útěk před paparazzi.

„Spencer se ponoří do emocí a do představy, kdo byla princezna Diana v rozhodujícím bodě jejího života,“ uvedla Kristen Stewart.

Mohlo by se vám líbit

Jak Meghan Markle a princ Harry navždy změnili královskou historii?

„Meghan a Harry udělali obrovský krok, aby se s odhodláním pustili do svého nového života,“ říká blízkým zdroj blízkým párům. Jak změnili navždy rodinnou královskou historii?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston promluvila o svém bolestném životě: ponižování od matky, zlomená sebedůvěra a dva rozvody

Je samozřejmé, že Jennifer Aniston má za sebou docela pozoruhodnou kariéru. Hvězdě seriálu Přátelé bude 52 let, ale o zpomalení nebo ztrátě energie se u ní mluvit rozhodně nedá. Ovšem ne jednou ve svém životě Aniston slyšela, že na kariéru v Hollywoodu může zapomenout. Než se dostala tam, kde je dnes, musela překonat svoji minulost, která byla plná kritiky i bolesti.
svetzeny.cz