Přejít k hlavnímu obsahu

Jak Meghan Markle a princ Harry navždy změnili královskou historii?

„Meghan a Harry udělali obrovský krok, aby se s odhodláním pustili do svého nového života,“ říká blízkým zdroj blízkým párům. Jak změnili navždy rodinnou královskou historii?

Před rokem Meghan Markle a princ Harry oznámili své rozhodnutí - ustoupit od královské povinnosti, a učinit krok, který navždy změní královskou rodinu.

Meghan a Harry udělali obrovský krok, aby se pustili do svého nového života,“ prozrazuje časopisu People zdroj blízký páru.

Byl to skok, který přetvořil nejen královskou rodinu, ale i monarchii

Harry, 36 let, který se dlouho cítil zužován rolí „náhradníka“. Jde o problém, který sužoval generace královských sourozenců, včetně sestry královny Alžběty , princezny Margaret. „Konečně našel řešení,“ říká královský historik Robert Lacey, "což je v podstatě dostat se ven a začít nový život. Zůstat v královském systému znamená být podřízený těm starším. Harry si prosadil svou vlastní identitu."

Info ikona
Meghan a Harry

 

Tato „nová progresivní role“, jak ji pár popsal ve svém předchozím prohlášení popisujícím změnu - včetně získání vlastního příjmu - nabídla nový začátek. „Vždy to byl jejich sen být finančně nezávislí,“ říká zdroj blízký páru. S tímto snem si to konečně splnili. „Rok začal velkým vzrušením a očekáváním,“ říká zdroj blízký princi a dodává: „Harry konečně dělal to, co chtěl dělat už léta, a mít s sebou Meghan a Archieho bylo vše, o co mohl požádat.“

Ale jak se svět brzy dozví, nic v roce 2020 nešlo podle plánu. Plánované spuštění charitativní nadace Archewell Foundation a jejich záměr „vyvážit“ svůj čas mezi USA a Velkou Británií byl brzy narušen nepředvídatelným chaosem pandemie COVID-19.

Navzdory všemu, co se dělo, svého přesunu do USA nelitují,“ říká zasvěcená osoba. „Milují fakt, že se mohou soustředit na projekty a věci, které jsou pro ně důležité.“

Kate Middleton a princ William sdíleli novou rodinnou fotografii a snesla se na ně vlna kritiky

Kate Middleton a princ William jsou bezesporu jeden z nejsledovanějších párů na světě. Kam se hnou, tam jsou fotografové a davy fanoušků. Ani jejich sociální sítě nejsou zanedbatelné – na Instagramu je sleduje přes 12 milionů fanoušků! Není divu, že nejnovější fotky z londýnského divadla, kam zavítala královská rodina, byly otištěny na titulních stranách a šíří se médii po celém světě.
svetzeny.cz

Módní pravidla, která dodržuje královská rodina

Psaníčko do levé ruky, žádné barevné nehty a svatební šaty vám schválí královna. To jsou některá z pravidel, která si osvojte, pokud si chcete vzít prince.
svetzeny.cz