Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina se na Vánoce definitivně nesejde. Jak si předají dárky?

Info ikona
Královská rodina

Velká shromáždění jsou letos na Vánoce zrušená – platí to i u britské královské rodiny. V Anglii mají aktuálně krizovou situaci a pravidla se jim zpřísňují. V královské rodině se standardně nedovolují dárky, nyní se ale situace změnila.

Díky koronavirové pandemii se letos v mnoha rodinách budou Vánoce lišit, a to platí i v královském paláci. Poprvné od roku 1987 královna Alžběta II. a princ Philip neoslavují společně s královskou rodinou na zámku Sandringham v anglickém Norfolku, ale tráví vánoční dovolenou na zámku Windsor.

Princ Harry a vévodkyně Meghan oslavují se svým synem Archiem v jejich novém domě v Kalifornii a princ William a vévodkyně Kate nejsou stále rozhodnuti jak a kde budou letošní Vánoce trávit.

Navzdory samotným oslavám by nemělo být upuštěno od tradice předávání vánočních dárků v britské královské rodině. U královské rodiny, stejně jako u většiny ostatních, se letos budou dárky posílat poštou.

Info ikona
Královská rodina

Nechte si poradit od Meghan Markle a vytvořte nezapomenutelné Vánoce díky její výzdobě nebo likéru

svetzeny.cz

Letošní Vánoce poštou

Jak uvedl americký časopis People s odvoláním na interní zdroje, nejen že si William a Kate budou vyměňovat vánoční dárky s Harrym a Meghan poštou, ale také s celou královskou rodinou. Bohužel není známo, kdo co komu kupuje za dárky, není ale vyloučeno, že nám to odhalí na sociálních sítích.

Kate Middleton a princ William sdíleli novou rodinnou fotografii a snesla se na ně vlna kritiky

svetzeny.cz