Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina se na Vánoce definitivně nesejde. Jak si předají dárky?

Velká shromáždění jsou letos na Vánoce zrušená – platí to i u britské královské rodiny. V Anglii mají aktuálně krizovou situaci a pravidla se jim zpřísňují. V královské rodině se standardně nedovolují dárky, nyní se ale situace změnila.

Díky koronavirové pandemii se letos v mnoha rodinách budou Vánoce lišit, a to platí i v královském paláci. Poprvné od roku 1987 královna Alžběta II. a princ Philip neoslavují společně s královskou rodinou na zámku Sandringham v anglickém Norfolku, ale tráví vánoční dovolenou na zámku Windsor.

Princ Harry a vévodkyně Meghan oslavují se svým synem Archiem v jejich novém domě v Kalifornii a princ William a vévodkyně Kate nejsou stále rozhodnuti jak a kde budou letošní Vánoce trávit.

Navzdory samotným oslavám by nemělo být upuštěno od tradice předávání vánočních dárků v britské královské rodině. U královské rodiny, stejně jako u většiny ostatních, se letos budou dárky posílat poštou.

Info ikona
Královská rodina
Mohlo by se vám líbit

Nechte si poradit od Meghan Markle a vytvořte nezapomenutelné Vánoce díky její výzdobě nebo likéru

Dokonalé Vánoce pro každého znamenají něco jiného. Meghan Markle se rozpovídala a prozradila základní body, díky kterým ona považuje Vánoce za dokonalé. Vyzkoušejte její výzdobu, lahodný koktejl nebo jmenovky na vánoční tabuli. Nebudete litovat!
svetzeny.cz

Letošní Vánoce poštou

Jak uvedl americký časopis People s odvoláním na interní zdroje, nejen že si William a Kate budou vyměňovat vánoční dárky s Harrym a Meghan poštou, ale také s celou královskou rodinou. Bohužel není známo, kdo co komu kupuje za dárky, není ale vyloučeno, že nám to odhalí na sociálních sítích.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Kate Middleton a princ William sdíleli novou rodinnou fotografii a snesla se na ně vlna kritiky

Kate Middleton a princ William jsou bezesporu jeden z nejsledovanějších párů na světě. Kam se hnou, tam jsou fotografové a davy fanoušků. Ani jejich sociální sítě nejsou zanedbatelné – na Instagramu je sleduje přes 12 milionů fanoušků! Není divu, že nejnovější fotky z londýnského divadla, kam zavítala královská rodina, byly otištěny na titulních stranách a šíří se médii po celém světě.
svetzeny.cz