Přejít k hlavnímu obsahu

Královna Alžběta porušuje vánoční tradici poprvé za 32 let

Info ikona
Vánoce královny

Královna Alžběta porušuje vánoční tradici poprvé za 32 let. Mluvčí Buckinghamského paláce potvrdil, že královna nebude letošní Vánoce trávit v Sandringhamu, jak je již léta tradicí. Po pečlivém zvážení bude královna Alžběta (94 let) a její manžel, princ Philip (99), oslavovat sváteční období na zámku Windsor, kde se během probíhající pandemie izolují.

Královna Alžběta porušuje vánoční tradici poprvé za 32 let

Mluvčí Buckinghamského paláce potvrdil, že královna nebude letošní Vánoce trávit v Sandringhamu, jak je již léta tradicí. Po pečlivém zvážení bude královna Alžběta (94 let) a její manžel, princ Philip (99), oslavovat sváteční období na zámku Windsor, kde se během probíhající pandemie izolují.

Červené víno vyhladí vrásky stejně jako botox nebo plastická operace

svetzeny.cz

Vánoce bude mít jiné královna i celý svět

Stejně jako zbytek světa, Vánoce královny Alžběty budou muset být intimní záležitostí. Královna do poslední chvíle čekala, jaké rodinné události budou možné a co vyhlásí britská vláda za aktualizované pokyny během současného lockdownu. Ona a její zaměstnanci již zrušili každoroční rušné a oblíbené setkání pro diplomaty a zaměstnance velvyslanectví, kteří se obvykle baví v Buckinghamském paláci počátkem prosince.

 

Donuťte svůj mozek k vyšším výkonům díky meditaci

svetzeny.cz

Aktuální pravidla v Anglii uvádějí, že sváteční slavnosti jsou omezeny na shromáždění ne více než tří domácností - a to zahrnuje i královnu. Po zvážení všech vhodných rad se královna a vévoda z Edinburghu rozhodli, že letos budou trávit Vánoce v poklidu ve Windsoru,“ uvedl mluvčí a dodává: „Mají štěstí, že každý rok tráví Vánoce se svou rodinou, ale chápou, že jejich rodina bude mít během vánočních svátků rozdílné požadavky a respektují pravidla. Spokojí se tedy letos s klidnějšími svátky.“

Zařiďte si svůj vysněný život, který si zasloužíte! Stačí laskavost.

svetzeny.cz

Je to poprvé za 32 let, co královský pár nebude trávit Vánoce v Sandringhamu!

Přísná pravidla lockdownu by mohla vyřadit prince Williama včetně Kate Middleton ze seznamu hostů. Jelikož jejich děti (George, Charlotte a Louis) navštěvují vzdělávací instituce, zvyšuje se i riziko nákazy. „Riziko u dětí, které se ve škole mísí s ostatními, bude při rozhodování zohledněno,“ píše The Telegraph. A tak se celá rodina prince Williama bude možná muset držet dál od královny. Mohli by tak, oproti minulým třem rokům, letošní Vánoce trávit s rodiči Kate Middleton.

Pokud jde o prince Harryho a Meghan Markle, neplánují cestovat z Kalifornie. Koneckonců již minulý rok si nechali Vánoce s královnou ujít.

Princ Edward, třetí syn královny, a jeho rodina naopak stráví s Královnou vánoční prázdniny určitě. „Princ Edward a jeho rodina budou jedna ze dvou rodin v blízkosti Královny,“ uvedl mluvčí Buckinghamského paláce.

„Stejně tak jako každý jiný, i královna Alžběta si přeje a doufá, aby se vrátil život do normálu v roce 2021,“ dodal mluvčí.

Darujte dárek, který bude dělat radost po celý rok. Darujte předplatné!

svetzeny.cz