Přejít k hlavnímu obsahu

Překvapení královské rodiny: Kate ukázala snímek, jak vypadala jako miminko. Prezentuje tak svoji novou kampaň

Info ikona
Kate Middleton

Kate Middleton (41) se o víkendu podělila o vzácný pohled do své minulosti. Princezna z Walesu sdílela na Instagramu fotografii sebe jako miminka se svým otcem. Kateina matka, Carol, zachytila moment, na kterém je vidět, jak se Kate smějící se natahuje po otci. Zdá se, že tento talent pro zachycení rodinných okamžiků funguje, se v jejich rodině dědí, protože Kate vždy fotí krásné fotky své rodiny, z nichž některé lze vidět na oficiálním Instagramu prince a princezny z Walesu.

Nově zveřejněná fotografie není jen vzpomínkou na její dětství, vévodkyně na snímku prezentuje svou novou kampaň „Shaping Us“. Kate v popisku vysvětluje, že chce zvýšit povědomí o tom, jak moc nás naše dětství formuje na celý zbytek našeho života. Přála by si, aby se všichni podělili se svými přáteli, rodinou a kolegy o své rané dětství a o tom, jak ovlivnilo jejich další život.

Nabádá své fanoušky k akci

Svůj příspěvek končí tím, že všechny žádá, aby sdíleli fotku sebe jako miminka. Mohli by tak pomoci pokračovat v debatě a sdílet vzpomínku s ostatními. Stejně jako sama, která ke svému příspěvku napsala: "Obličeje jsou oblíbené hračky miminek." Podepsala příspěvek svým obvyklým „C“ a přidala malý popisek odhalující původ obrázku roztomilého dítěte „s tátou, mámou“.

Jídelníček Meghan Markle: Čtyřicátnice nikdy nevypadala lépe a ženy po celém světě se inspirují jejími návyky

svetzeny.cz

Fanouškům nic neunikne

Vzácný snímek byl fanoušky královské rodiny přijat nadšeně a netrvalo dlouho a sledující zahlédli nápadnou podobnost mezi Kate a jejím nejmladším synem princem Louisem. Bezpočet komentářů zmiňuje podobnost, která má sladkou paralelu se současností. Protože dnes je to Kate, kdo neustále zachycuje okamžiky se svými dětmi, například loňské čtvrté narozeniny prince Louise.

Zdroj článku