Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: Princ Lousi ví, jak na sebe strhnout pozornost! 4. narozeniny oslavil na pláži při rozkošném focení

Info ikona
Královská rodina

Princ Louis slaví 4. narozeniny. Kate Middleton a nejmladší dítě prince Williama ví, jak na sebe strhnout pozornost. Jeho nejnovější fotografie na pláží milují fanoušci a rozplývají se, jak mladý princ roste do krásy. Podívejte se, jak mu to slušelo!

Nejmladší dítě Kate Middleton a prince Williama slaví v sobotu 4. narozeniny a hrdí rodiče tuto příležitost oslavili zveřejněním čtyř nových fotek malého prince. Fotografie byly pořízené začátkem tohoto měsíce poblíž rodinného venkovského sídla v Norfolku  a ukazují prince Louise, jak si hraje na písku.

Louis, který se nápadně podobá bratrovi princi Georgeovi (8) a sestře princezně Charlotte (6), sprintuje před kamerou s úsměvem na tváři a hravě drží kriketový míček.

Fotky Louise jsou rozkošné

‚‚Zítra 4 roky!,’’ napsali William a Kate na svůj oficiální účet na sociální síti ke speciálnímu příspěvku na počest Louisových narozenin. Jak se pro děti z Cambridge stalo tradicí, rozkošné narozeninové fotky pořídila sama Kate.

Pětičlenná rodina pravidelně navštěvuje pláže severního Norfolku, což je kousek od jejich domova v Anmer Hall. Minulý rok William a Kate sdíleli sladké rodinné video, které ukazovalo, jak děti šplhají po písečných dunách a opékají marshmallow na ohni.

Krásná Monika Marešová ukázala své tělo po porodu. Nepoznali byste, že před nedávnem porodila holčičku

svetzeny.cz

Louis na sebe poutá pozornost od mala

Už ve svém mladém věku se princ Louis připravoval na královský život. Svůj debut na červeném koberci zažil v prosinci 2020 během rodinného večera v divadle a poprvé veřejně vystoupil po boku svých starších sourozenců v říjnu 2020, když ve videu sdíleném na sociálních sítích položil svou vlastní ‚‚zvířecí’’ otázku siru Davidu Attenboroughovi. Louis se rozkošně zeptal slavného přírodovědce: ‚‚Jaké zvíře se ti líbí?’’

Ale možná jeho dosud nejslavnějším momentem byl debut na balkoně Buckinghamského paláce v červnu 2019 pro Trooping the Colour, každoroční veřejnou oslavu narozenin královny Alžběty. Jeho nadšené mávání a ukazování na letadla letící nad hlavou bylo momentem, který si zamilovali všichni – a dokonce jeho rodiče neovládali svůj chichot.

Zdroj: BBC News, People