Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: Princ Lousi ví, jak na sebe strhnout pozornost! 4. narozeniny oslavil na pláži při rozkošném focení

Princ Louis slaví 4. narozeniny. Kate Middleton a nejmladší dítě prince Williama ví, jak na sebe strhnout pozornost. Jeho nejnovější fotografie na pláží milují fanoušci a rozplývají se, jak mladý princ roste do krásy. Podívejte se, jak mu to slušelo!

Nejmladší dítě Kate Middleton a prince Williama slaví v sobotu 4. narozeniny a hrdí rodiče tuto příležitost oslavili zveřejněním čtyř nových fotek malého prince. Fotografie byly pořízené začátkem tohoto měsíce poblíž rodinného venkovského sídla v Norfolku  a ukazují prince Louise, jak si hraje na písku.

Louis, který se nápadně podobá bratrovi princi Georgeovi (8) a sestře princezně Charlotte (6), sprintuje před kamerou s úsměvem na tváři a hravě drží kriketový míček.

Fotky Louise jsou rozkošné

‚‚Zítra 4 roky!,’’ napsali William a Kate na svůj oficiální účet na sociální síti ke speciálnímu příspěvku na počest Louisových narozenin. Jak se pro děti z Cambridge stalo tradicí, rozkošné narozeninové fotky pořídila sama Kate.

Pětičlenná rodina pravidelně navštěvuje pláže severního Norfolku, což je kousek od jejich domova v Anmer Hall. Minulý rok William a Kate sdíleli sladké rodinné video, které ukazovalo, jak děti šplhají po písečných dunách a opékají marshmallow na ohni.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Krásná Monika Marešová ukázala své tělo po porodu. Nepoznali byste, že před nedávnem porodila holčičku

Krásná Monika Marešová (41) sdílela s fanoušky první fotografii po porodu. Předvedla se v moderním outfitu a všichni se shodují na jednom: že rodila, není ani trochu poznat!
svetzeny.cz

Louis na sebe poutá pozornost od mala

Už ve svém mladém věku se princ Louis připravoval na královský život. Svůj debut na červeném koberci zažil v prosinci 2020 během rodinného večera v divadle a poprvé veřejně vystoupil po boku svých starších sourozenců v říjnu 2020, když ve videu sdíleném na sociálních sítích položil svou vlastní ‚‚zvířecí’’ otázku siru Davidu Attenboroughovi. Louis se rozkošně zeptal slavného přírodovědce: ‚‚Jaké zvíře se ti líbí?’’

Ale možná jeho dosud nejslavnějším momentem byl debut na balkoně Buckinghamského paláce v červnu 2019 pro Trooping the Colour, každoroční veřejnou oslavu narozenin královny Alžběty. Jeho nadšené mávání a ukazování na letadla letící nad hlavou bylo momentem, který si zamilovali všichni – a dokonce jeho rodiče neovládali svůj chichot.

Zdroj: BBC News, People