Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by vypadala princezna Kate s krátkými vlasy: Umělá inteligence vytvořila její podobu. Krátký střih by princezně opravdu slušel

Vlasy mají na celkový dojem, který zanecháváme na ostatních, velký vliv. Říká se, že "vlasy jsou korunou hlavy", na tom přeci jen něco bude. Princezna Kate nosí již delší dobu velmi podobný účes, a proto je obtížné si představit, jak by vypadala s jiným střihem. Umělá inteligence nám ale dala obrázek o tom, jak by vypadala třeba s krátkým mikádem.

Princezna Kate, vévodkyně z Cambridge, je známá svými dlouhými, vlnitými vlasy, které často nosí rozpuštěné a s jemnými vlnami. Její účes je typicky elegantní a přirozený, s lehkým objemem a leskem. Občas si také upravuje vlasy do elegantních drdolů nebo zapletených účesů, zejména při oficiálních událostech a večerních příležitostech. Její styl je obdivován především pro jeho sofistikovanost a bezchybný vzhled. Čas od času se vrátí k jemné ofině, někdy zase nechá své vlasy sestříhat více než jindy. Obecně se ale střihu ve středně dlouhé délce nevzdává a žádné výraznější změny na vzhledu jejích vlasů neprovádí.

 

Snídaně podle princezny Kate: Co si ráda dává a jakou lahůdku si kvůli zákazu musí odepřít?

Kate je za všech okolností dokonalá, dobře oblečená, štíhlá, milá a vstřícná. Ne nadarmo ji milují nejen Britové, ale je ikonou, ať už módní či jinou, pro mnohé ženy po celém světě. Její ikonický úsměv, vždy dobrá nálada. I ta může pramenit ze zdravého a vyváženého jídelníčku, který je pro Kate prioritou. Co snídá princezna Kate? A jakou pochoutku jí zakázal její tchán?
svetzeny.cz

Jak by princezna Kate vypadala s krátkými vlasy?

Je ale nutno poznamenat, že i přestože jsme zvyklí na princeznu s dlouhými vlasy a zmíněným střihem, je důležité zdůraznit, že od doby, kdy se stala veřejně známou - tj. od doby, kdy začala chodit s princem Williamem - měla dvakrát krátký účes. Poprvé v roce 2017 a podruhé v roce 2020. Její vlasy tehdy sahaly po ramena a nosila je více vlnité, než jak je zobrazuje umělá inteligence na vytvořených snímcích.

 

Jak pečuje o svou krásu vévodkyně Kate? Kosmetiku, kterou používá, najdete v koupelně i vy

Která z nás by nechtěla být krásná jako princezna? I když na pohádky dávno nevěříme, často obdivujeme dokonalý vzhled novodobých šlechtičen. Proč si tedy nedopřát produkty, které ke kráse pomáhají například Kate Middleton? Je o ní známo, že je poměrně skromná a nemá problém používat i běžné značky.
svetzeny.cz

Jak se princezna Kate o své vlasy stará

Princezna Kate je nejen významnou členkou a osobností britské královské rodiny, ale jejím veřejným působením se stala také ikonou a vzorem milionů žen po celém světě. Svým noblesním vystupováním, stylem oblékání, ale právě i celkovou vizáží, která zahrnuje jednoduchý make-up a péči o vlasy, inspiruje téměř každou ženu. Co tedy stojí za tajemstvím krásných vlasů princezny Kate?

O její vlasy se mimo jiné stará také její osobní kadeřnice Amanda Cook Tucker, která zajišťuje, aby princezniny vlasy vypadaly dokonale za všech okolností. Amanda pracuje po boku vévodkyně od roku 2012, kdy se připojila k týmu profesionálů pracující pro členy britské královské rodiny na jejich turné Diamond Jubilee po jihovýchodní Asii. Od té doby upravovala Kateiny vlasy například při jejím vystoupení na schodech Lindo Wing, po narození prince George a princezny Charlotte a cestovala s nimi i do Indie, Bhútánu a Kanady jako součást královského doprovodu. Byla dokonce druhým člověkem po doktorovi, který, kromě rodičů, viděl malého prince George hned po narození. A právě na zmíněné cestě do jihovýchodní Asie měla Amanda za úkol udržet Kateiny přirozeně vlnité vlasy bez krepatění ve vlhkém klimatu. O to, jak toho dosáhla, se dokonce několikrát veřejně podělila. Použila kokosový olej do konečků vlasů, čímž zabránila krepatění. Když se zrovna britská královská rodina nachází doma a nikam necestuje, Amanda podniká pravidelné návštěvy do Kensingtonského paláce, kde spolu se zbytkem osobních stylistů a vizážistů zajišťuje, aby přivedla princeznin vzhled k naprosté dokonalosti. Což se jí, mimochodem, opravdu daří.

Jak by vypadala princezna Kate s krátkými vlasy?
Zdroj článku