Přejít k hlavnímu obsahu

Jak pečuje o svou krásu vévodkyně Kate? Kosmetiku, kterou používá, najdete v koupelně i vy

Která z nás by nechtěla být krásná jako princezna? I když na pohádky dávno nevěříme, často obdivujeme dokonalý vzhled novodobých šlechtičen. Proč si tedy nedopřát produkty, které ke kráse pomáhají například Kate Middleton? Je o ní známo, že je poměrně skromná a nemá problém používat i běžné značky.

Skromná vévodkyně Kate používá kosmetiku, kterou máte doma i vy

Určitě jste už někdy nejen v dětství, ale i v dospělosti pomyslela na to, jaké to asi je žít jako princezna. Mít tým lidí, kteří se starají o to, abyste vždy vypadala dokonale, měla slušivý outfit i perfektní make-up a vlasy. Zkrátka vypadat za každých okolností jako princezna a také se tak cítit. U koho jiného tedy hledat inspirace než u princezny Kate, která se může pyšnit přirozeně krásným vzhledem? Kate sice informace o tom, jak o svůj vzhled pečuje, nijak nezveřejňuje, některé její tajné produkty však byly i tak v průběhu let odhaleny.

 

O Kate je známo, že je skromné povahy a nemá například problém recyklovat outfity a vzít si stejné šaty na veřejnosti i víckrát, což dříve nebylo u královské rodiny zvykem. Stejně tak nemá potřebu používat tu nejdražší kosmetiku, jak by si mnozí vzhledem k jejímu postavení mohli myslet, ale často si vystačí i s produkty, které běžně seženete v drogerii či parfumerii. A co víc, sama má v líčení takovou praxi, že nemá problém se tohoto úkolu zhostit tak, jako to udělala na své vlastní svatbě!

Kvíz: Jak dobře znáte evropské šlechtické rody? Vévodkyni Kate pozná každý, další otázky tak lehké nejsou

Většina z nás vyrostla v trochu jiném státním uspořádání, než je monarchie. S králi a princeznami jsme se setkávali maximálně v pohádkách. Když jsme se postupně dozvěděli, že existují opravdová království, byli jsme povětšinou překvapeni. Šlechtických rodů je po světě celá řada, ale pojďme se nyní zaměřit na ty evropské. Otestujte v našem kvízu, jak dobře je znáte.
svetzeny.cz

Výrazné líčení očí vévodkyně Kate

Jaké produkty má tedy Kate ráda a vy si je můžete pořídit taky? Princezna si mimo jiné oblíbila produkty značky Bobbi Brown. Je zřejmé, že Kate používá spíše výraznější líčení očí než rtů. K tomuto účelu se hodí voděodolná linka na oči s matným efektem držící až osm hodin od již zmíněné značky Bobbi Brown. Stejné logo najdete i na produktu, který rozjasňuje princeznina líčka, což je Bobbi Brown Shimmer Brick Highlighter. Také na obočí používá Kate zvýrazňující pudr od Bobbi Brown a v neposlední řadě sjednocuje pleť make-upem téže značky.

 

Přísná královská etiketa nedovoluje Kate používat výrazné rtěnky, a tak si princezna musí vystačit s nejrůznějšími lesky a balzámy. Ani tady ale Kate zbytečně neutrácí. Mezi její oblíbené přípravky na rty patří například lesk na rty Clarins, který příjemně hydratuje, a navíc dodá rtům tu správnou dávku lesku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Hedvábná pleť i hříva díky běžně dostupným produktům

Kate ráda používá také kosmetické přípravky běžně dostupné značky Nivea, denně například zvláčňující denní krém pro normální až smíšenou pleť Nivea Pure & Natural, který koupíte v každé drogerii. Na co ale rozhodně nedá dopustit, je olej Trilogy Rosehip, s pomocí kterého docílí toho, aby její pleť vypadala bez námahy svěží a zářivá. Antioxidační pleťový olej pokožku omlazuje, rozjasňuje, zpevňuje a zmírňuje vznik jemných linek a vrásek. Oblíbila si také kosmetickou značku Phyris. 

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na vlasy. Je to právě hustá hříva dlouhých kadeří, na kterou může být Kate právem pyšná. Není žádným tajemstvím, že se jí o účes několikrát do týdne stará profesionální kadeřník, důležitá je ale samozřejmě také domácí péče. Aby její vlasy byly stále hedvábně hladké, používá Kate vlasovou kosmetiku značky Kerastase. Tento šampon proti krepatění vlasů také řeší poškození, lámání a roztřepené konečky vlasů. Koupíte ho běžně v kadeřnictvích nebo na e-shopech s kosmetikou. 

Tajemství dokonalé postavy Kate Middleton: Je štíhlá jako proutek, a přesto si nic neodpírá

Být štíhlá jako Kate Middleton je snem mnohých žen. Jak to jen dělá, že si dovede dokonalou postavu udržovat celé roky? Zjistěte, co je klíčem k její štíhlosti. Dozvíte se, na jakou kombinaci cviků nedá dopustit a jak se stravuje.
svetzeny.cz
Oblíbené kosmetické přípravky princezny Kate
Zdroj článku