Přejít k hlavnímu obsahu

Tajemství dokonalé postavy Kate Middleton: Je štíhlá jako proutek, a přesto si nic neodpírá

Být štíhlá jako Kate Middleton je snem mnohých žen. Jak to jen dělá, že si dovede dokonalou postavu udržovat celé roky? Zjistěte, co je klíčem k její štíhlosti. Dozvíte se, na jakou kombinaci cviků nedá dopustit a jak se stravuje.

Tajemství dokonalé postavy Kate Middleton

Princezna z Walesu Kate Middleton má tři děti a celou řadu povinností, i tak si ale zvládá udržovat dokonale štíhlou postavu. Jak jen to dělá? Pokud čekáte jeden zázračný recept, zklameme vás. Dle odborníků stojí za tělem Kate Middleton štíhlým jako proutek komplexní přístup ke stravě a pohybu. Zjistěte, jaká základní pravidla dodržuje, aby se udržela fit a zdravá.

Osvědčená kombinace cvičení

Kate Middleton ví, že nejlepší je cvičení různě kombinovat, takto lze dosáhnout štíhlé a zároveň zpevněné postavy. O princezně z Walesu se ví, že velmi ráda tráví čas venku. Ráda běhá, hraje tenis, lyžuje, jezdí na kole, plave, cvičí pilates a jógu. Každá z těchto aktivit formuje postavu jinak. Cvikem, na který nedá dopustit, je plank, při kterém se zapřete o lokty a tělo držíte ve stabilní pozici několik sekund či minut. Vypadá to sice jednoduše, ale ve skutečnosti je to pěkně náročné. Tento cvik je naprosto ideální pro posílení středu těla a také, pokud toužíte mít krásné ploché bříško.

Zdroj deníku Sun zase prozradil, že Kate Middleton nedá dopustit na vysoce intenzivní trénink HIIT, při kterém tělo spaluje jedna báseň, dále na skákání přes švihadlo a posilování vlastní vahou. Mezi její další oblíbené cviky patří most, dřepy, zkracovačky a kliky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Jak zpevnit zadek bez toho, aniž byste udělali jediný dřep: Máme pro vás návod, který zaručeně funguje

Většina fitness trenérů vám poradí, abyste cvičili dřepy, pokud chcete mít dokonale kulatý pevný zadek. Co když vás však toto cvičení nebaví, nebo vás při něm bolí kolena? Existuje spousta alternativ, které jsou stejně účinné, jen se o nich tolik nemluví. Kterými dalšími cviky docílíte sexy zadečku?
svetzeny.cz

Nic si neodpírá

Snad každý, kdo se trochu zajímá o výživu v souvislosti s hubnutím, už pochopil, že šílené diety a hladovky nikam nevedou. Moc dobře to ví i Kate Middleton, která má k jídlu zdravý vztah, a tudíž si nic neodpírá.

Ví se o ní, že je vášnivá kuchařka a nevyhýbá se pizze, těstovinám a kari, pro které máme pravděpodobně všichni slabost.

Doktorka Charlotte Norton, která se specializuje na hubnutí, spekuluje, že by se měla Kate Middleton údajně držet tzv. Dukanovy diety. Tu si řada lidí pochvaluje, protože je udržitelná a přináší trvalé výsledky bez toho, aby člověk, který ji drží, hladověl. Tento způsob stravování vymyslel Dr. Pierre Dukan, který také stanovil čtyři fáze, kterými si lidé na této dietě postupně projdou. V počátcích konzumují potraviny vysokým obsahem bílkovin, a to v neomezeném množství. Vždy si také dají jednu až jednu a půl lžíce otrub.

Mohlo by se vám líbit

Jídelníček podle zpěvačky Adele: Sirt Food dieta, zvedání železa a box. Adele se podařilo nejen zhubnout, ale váhu si také udržet

Nezaměnitelný hlas a dokonalé oční linky zůstaly, kila navíc jsou ale pryč. Někdejší baculka Adele se zbavila obezity a vypadá to, že se jí daří si váhu udržet. A to nebývá vůbec nic jednoduchého. Jak se zpěvačce podařilo shodit desítky kilogramů a jak teď vypadá její životní styl?
svetzeny.cz

Hladovění tedy nehrozí. Tato fáze trvá týden. Další fáze je delší, trvá jeden až dvanáct měsíců. Vždy se střídá den, kdy se konzumuje zelenina bez obsahu škrobu s jídlem obsahujícím bílkoviny, se dnem, kdy se zelenina vynechá a konzumují se pouze jídla s vysokým podílem bílkovin. Každý den se jedí dvě polévkové lžíce ovesných otrub. Ve třetí „udržovací“ fázi je pak jeden den čistě bílkovinný, stále se konzumují otruby, ale strava už je pestřejší, lze přidat i jedno ovoce denně. Jakmile vstoupíte do čtvrté fáze, můžete jíst cokoliv, jen je doporučena chůze alespoň 20 minut denně a pokračování v konzumaci ovesných otrub. Princip diety je takový, že si během čtyř fází člověk osvojí zdravé stravovací návyky, a nemusí tedy dojít k jojo efektu.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku