Přejít k hlavnímu obsahu

Famózní proměna Randyho ze seriálu Jmenuji se Earl: Bez diet a hladovění zhubl 130 kilo

Info ikona
JSEU

Pamatujete si na sympatického Randyho ze seriálu Jmenuji se Earl? Ztvárnil ho herec Ethan Suplee, který se svou váhou roky bojoval. Dnes je k nepoznání. Podařilo se mu zhubnout úctyhodných 130 kilo. Jaký je jeho tajný recept na úspěch?

Famózní proměna Randyho z Jmenuji se Earl

Pamatujete si sympatického Randyho ze seriálu Jmenuji se Earl? Ztvárnil jej americký herec Ethan Suplee. Tehdy byl při těle, dnes herec vypadá úplně jinak. Podařilo se mu zhubnout neuvěřitelných 130 kilo a nabrat svalovou hmotu. Změnil se k nepoznání. Jaký je jeho tajný recept na to, jak se dostat do formy? Diety a hladovění to nejsou, jde to i bez nich.

Ethan Suplee je dnes přesvědčen, že právě držení diet ho uvrhlo do nekonečného kolotoče hubnutí a nabírání. První dietu držel už v 5 letech. Tehdy byl mírně baculaté dítě, a jeho prarodiče, u kterých byl na prázdninách, se rozhodli, že to změní, proto mu začali dávat menší porce a hlídali, co jí. Od té doby postupně vyzkoušel nespočet diet, které slibovaly rychlé a trvalé zhubnutí, včetně těch bizarních, kdy si člověk nesmí dát například určitou barvu jídla.

Jak se těmto dvěma celebritám podařilo zhubnout neuvěřitelných 40 kg? Zde je pro vás návod podle Adele nebo zaručený recept Rebel Wilson!

svetzeny.cz

V dospělosti, když si začal vydělávat vlastní peníze a nebyl již pod kontrolou rodičů, začal ve velkém jíst jídlo z rychlého občerstvení. Po přejídání následovala dieta, kterou Ethan Suplee nějaký čas držel, aby si sám pro sebe svůj jídelníček ospravedlnil.

Diety mi vždy nabízely pouze iluzi kontroly, ale byl jsem příliš mladý, abych to věděl.

I když měl v té době dobře rozjetou hereckou kariéru, vnitřně se cítil nešťastný, a tak se rozhodl změnit přístup k hubnutí a žít zdravější a naplněnější život.

Stačí jíst „normálně“

Namísto zkoušení všemožných diet doporučuje slavný herec raději jíst „normálně“. Jeho strava se skládá z potravin s vysokým obsahem bílkovin, středním obsahem sacharidů a nízkým obsahem tuků. Radí, abyste se vyhnuli vaření „z toho, co dům dal“ a raději namísto toho plánovali, co budete vařit. Ethan Suplee to vždy má připraveno minimálně dva dny dopředu. Herec jí šestkrát denně, zde můžete vidět příklad některých jeho jídel:

Snídaně: Proteinový koktejl

Oběd: Vejce, zelenina a toastový chléb

Večeře: Kuřecí maso, brambory a listová zelenina

Dezert za odměnu: Koláčky se šlehačkou

Dieta podle Jessicy Simpson: Zhubla 45 kilo, fanoušci jsou ale její proměnou znepokojeni

svetzeny.cz

Ethan Suplee celkově změnil svůj životní styl, přestal tolik plánovat a nezdravé potraviny a jídla z rychlého občerstvení vyměnil za hodnotné potraviny plné živin. Také začal pít více vody a proteinových koktejlů. Obojí mu pomohlo, aby déle zůstal sytý. Těžký boj sváděl se svou myslí, hlas v hlavě ho ponoukal ke konzumaci nezdravých potravin. Občas si sice dá něco za odměnu, ale ke starému životnímu stylu už by se nevrátil.

Jo-jo efekt je nejhorší druh pekla. Jde o hon za cílem, který po dosažení okamžitě zmizí.

Ethan Suplee má také velmi vypracovanou postavu, které docílil tím, že si opravdu dává záležet na tom, aby pravidelně cvičil. Šestkrát týdně chodí do posilovny, většinou se věnuje hlavně silovému tréninku, ale nevynechává ani kardio, jehož délka však nikdy nepřesáhne 20 minut.

Zdroj článku