Přejít k hlavnímu obsahu

Nemáte peníze na výživového poradce? Sestavte si jídelníček jednoduše sama!

Za ideálem krásy se ženeme mnohými „ověřenými“ dietami a drahými procedurami. Tím však mnohdy jen zbytečně zatěžujeme náš organizmus. Nejúčinnějším prostředkem v boji za krásné tělo je zdravý a vyvážený jídelníček, který nám pomůže s hubnutím a vyčistí náš organismus. Jenže jak si ho sestavit? Překvapivě jednodušše!

Najít univerzální jídelní plán, který by mohl použít kdokoliv, je velmi těžké, protože individuální nároky každého z nás se v mnoha ohledech liší. Každý jinak sportujeme, máme rádi jiné jídlo a tělesné dispozice jsme také zdědili odlišně. Ale díky nové jednoduché aplikaci www.jidelniplan.cz, si můžete připravit jídelníček přímo na míru, pohodlně a na základě vašich individuálních potřeb. A není třeba se obávat, že budete dělat něco špatně. Celou aplikaci vytvořila výživová specialistka Nikola Hanyšová, které se navíc můžete kdykoliv a na cokoliv zeptat.

Brusinková pomazánka z červené řepy

A kterou pochoutkou začít svůj nový a pestrý jídelníček? Připravte si třeba tuhle jednoduchou a zdravou svačinku.

Budete potřebovat:

100 g červené sterilované řepy, 50 g lučiny linie, 50 g polotučného tvarohu, 10 g brusinkového džemu, citrónová šťáva dle potřeby, sůl dle potřeby, 30 g čerstvého křupavého slunečnicového chleba

Postup:

Tvaroh utřeme spolu s lučinou a brusinkovým džemem. Jemně dochutíme pár kapkami citronu nebo limetky, solí, případně lze dosladit nekalorickým sladidlem. Podáváme s červenou řepou a chlebem.

Snimek_obrazovky_2014-08-21_v_15.45.37

Energická hodnota: 1398 kJ, 13 g bílkovin, 8 g tuku, 51 g sacharidů

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku