Přejít k hlavnímu obsahu

Dieta podle Jessicy Simpson: Zhubla 45 kilo, fanoušci jsou ale její proměnou znepokojeni

Herečka Jessica Simpson je známá především díky svým komediálním rolím, ve kterých je samý úsměv. Fanoušci jsou ale znepokojeni její proměnou. Podařilo se jí totiž výrazně zhubnout. Její publikum se však domnívá, že vypadá nezdravě a trpí anorexií.

Herečce se podařilo shodit 45 kilo

Americká herečka Jessica Simpson se proslavila díky účinkování v komediálních filmech a zpěvu. Povedlo se jí však také vybudovat vlastní úspěšnou značku oblečení. Kariéra v hudebním a filmovém průmyslu měla ale negativní vliv na její vztah s jejím tehdejším manželem, tím byl v letech 2002–2006 zpěvák Nick Lachey. Společně pár účinkoval i v reality show, která Jessicu Simpson vykreslila jako „hloupou blondýnku“. Říkalo se, že se pár měl v té době začít dost hádat. Tuto skutečnost nakonec herečka přiznala v roce 2020 v rámci interview pro Sunrise. Pár se nakonec v roce 2005 rozhodl pro rozvod.

Mohlo by se vám líbit

Atkinsonova dieta: Jennifer Aniston a další krásky podlehly tomuto fenoménu, který funguje

I slavné osobnosti jsou „jen“ lidé z masa a kostí, pro které platí, že pokud si chtějí udržet štíhlou postavu, musí mít kontrolu nad tím, co jí. Způsobů, jak se nějakých kil navíc zbavit, je více a každému přitom vyhovuje něco jiného. Jedním z těch osvědčených a populárních způsobů nejen v Hollywoodu je Atkinsonova dieta.
svetzeny.cz

Jessica Simpson si následně vylévala srdce ve svých písních, ale její kariéra začala tou dobou upadat. Až po letech se přiznala k tomu, že roky bojovala se závislostí na alkoholu a prášcích. Pít začala z důvodu, že si z dětství nese trauma, byla totiž sexuálně zneužívána. Později si ale uvědomila, že ji „závislost na alkoholu a lécích pomalu zabíjí“. Naštěstí se jí podařilo tyto „démony“ porazit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

V současné době se Jessica Simpson snaží vrátit na výsluní. Zřejmě doufá, že jí k tomu dopomůže i změna image. Herečce se totiž podařilo shodit úctyhodných 45 kilo, které nabrala během těhotenství. Posléze se ocitla v kolotoči hubnutí a následného jo-jo efektu. Její váhové výkyvy sledoval bulvár i fanoušci, Jessica Simpson tak byla pod obrovským tlakem.

Není fér, když se ženy dívají do zrcadla a cítí se ošklivé kvůli tomu, v jaké standardy krásy je přiměla věřit společnost.
Mohlo by se vám líbit

Rebel Wilson zhubla 35 kilo a je k nepoznání. Kráska prozradila, že stačí pouze chodit, abyste zhubli

Rebel Wilson je na očích celému světu už nějaký ten rok. Kritika, které musela čelit, je jen těžko představitelná. "Tlusťoška" nebo "špekáček, i to jsou označení, která četla pod svými příspěvky.
svetzeny.cz

Chlubí se, že oblékne outfit ze základky, fanoušci jsou ale její proměnou znepokojeni

V roce 2019 byla Jessica Simpson potřetí těhotná, tehdy vážila 118 kilo. Tehdy to snášela velmi špatně, jelikož vážila více než její manžel. Po narození dcery se rozhodla, že zhubne za každou cenu. S trenérem Harleym Pasternakem vytvořili cvičební a stravovací plán. Minimálně tři jídla denně byla určená k tomu, aby „zrychlila“ její metabolismus. Koblihy zpěvačka vyměnila za zdravé smoothie. Díky proměně se prý znovu cítí sebevědomě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nedávno Jessica Simpson svou proměnou zaskočila fanoušky. Oblékla totiž bundičku, kterou nosila ještě na základní škole, když působila jako roztleskávačka. Obdivu se jí dostalo i od známých tváří. „Ano, do toho, Vikingové,“ okomentovala fotografii její rovněž slavná sestra, Ashlee Simpson. Pochvaly se dočkala i od Paris Hilton a Sharon Stone. Někteří fanoušci se však o slavnou zpěvačku obávají a domnívají se, že vypadá nezdravě a trpí anorexií. Po zveřejnění fotek se někteří z nich chtěli ujistit, že je v pořádku, jiní Jessicu Simpson ostře kritizovali, nevypadá podle nich dobře. Pro takové má Jessica Simpson jasný vzkaz. „Nic a nikdo mě nepřipraví o mou radost,“ hlásá do světa.


 

Jessica Simpson
Zdroj článku