Přejít k hlavnímu obsahu

Proměna Anny Julie Slováčkové je úchvatná. Nový účes plný barev jí svědčí

Zpěvačka Anna Julie Slováčková (26) je nejen úspěšná a nadaná hudebnice, je taky pořádně odvážná. Svou nejnovější fotografií překvapila své fanoušky. Její vlasy hrají hned v několika barvách.

Anička Slováčková vyrazila dech svým fanouškům na sociálních sítích, když se jim pochlubila s nejnovějším účesem. A protože je léto, byla pořádně odvážná. Její vlasy mají hned několik barev. 

Nová hříva

Zpěvačka se pyšnila blonďatou hřívou, ovšem nyní už jí "blondýnka" říkat nemůžeme. "5 minut před koncertem vs 5 minut po návratu z párty týdne. BALANC!!!" napsala k nejnovější fotce na svém Instagramu. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nikol Leitgeb ukázala svou maminku na luxusní dovolené: "Vypadáte božsky," píší fanoušci

Nikol Leitgeb (35) sdílela s fanoušky společnou fotografii s maminkou a ti se jí nemohou nabažit. Maminka Blanka vypadá skvěle a užívá si rodinnou dovolenou na Havaji!
svetzeny.cz

Fanoušci si změnu pochvalují

Aničku fanoušci milují díky její upřímnosti. Nemá problém se jednoduše ukázat taková, jaká je a rozhodně se není za co stydět. Fanoušci si zpěvaččinu novou image pochvalují. "Aničko, moc vám to sluší, ten melírek vás rozjasnil. Jste kočka," napsala jedna z fanynek a další se hned přidávají: "Máte mega super barvu vlasů, moc vám to sluší!"

A jak se vám líbí proměna Aničky?