Přejít k hlavnímu obsahu

Nikol Leitgeb ukázala svou maminku na luxusní dovolené: "Vypadáte božsky," píší fanoušci

Nikol Leitgeb (35) sdílela s fanoušky společnou fotografii s maminkou a ti se jí nemohou nabažit. Maminka Blanka vypadá skvěle a užívá si rodinnou dovolenou na Havaji!

Rodinná dovolená s osmnácti členy! To je dovolená Nikol Leigeb. A kde se kráska nachází? Na slunné Havaji. Ovšem cesta tam zdaleka nebyla tak dokonalá, jak by se mohlo zdát. "Aloha! Nebudu lhát. Sme s Petrem strhaný jak plakát, já nechala v těch všech letadlech kromě nervů i játra, ale stálo to za to, myslim. Paradájs," napsala Nikol hned po příletu na Havaj. 

Maminka je kočka!

Nikol se fanouškům svěřila, že dovolená na Havaji není zrovna nejlevnější! Rodinka se stravuje v místních foodtrucích a přiznává, že restaurace i zboží v obchodech je "přepálené". Celkem na Havaj vyrazilo rovnou 18 členů rodiny a Nikol nyní po dlouhé době sdílela fotku se svojí maminkou! "Dovolený s rodičema sou fajn tak do 12 let věku. Pak sou dobrý cca od dvaceti, a úplně boží od tý doby, co máte děti. A že sme toho spolu mami posledních pět let nacestovaly, viď?:))," napsala Nikol ke společné fotce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Vyznání manželovi

Kromě krás Havaje Nikol vzdala hold i svému manželovi Petrovi. "Má to se mnou těžký, ale je to držák," napsala ke společné fotce, kde ji Petr drží v náručí na krásné pláži na Havaji.

Zdroj: Instagram