Přejít k hlavnímu obsahu

Stravovací návyky dle znamení zvěrokruhu: Víme, kdo je nejlepší kuchař a jaké znamení má mlsný jazýček. Sedí tento popis i na vás?

Placeholder image

Každé znamení zvěrokruhu má odlišné stravovací návyky. Tipnete si, kdo velmi rád vaří a je nejlepším kuchařem ze všech a jaké znamení má mlsný jazýček? Přečtěte si, co říká o vašich stravovacích návycích astrologie, sedí to na vás?

Beran

Berani bývají neustále v jednom kole, takže jedí za pochodu a neradi vaří komplikovaná jídla. Neváhají investovat do přístrojů, které jim vaření usnadní. Milují pálivá a kořeněná jídla. Snaží se jíst zdravě a cvičit, proto je jejich strava bohatá na bílkoviny.

Býk

V kuchyni je Býk jako doma, rádi vaří a experimentují s novými jídly. Hlavní pro ně je, aby jídlo bylo dostatečně vydatné a syté, ačkoliv experimentují se zahraniční kuchyní, nejradši vaří tradiční česká jídla. Dbají na kvalitu potravin, radši si připlatí, než by koupili levnou nekvalitní alternativu. Nejvíc si pochutnají na čerstvém pečivu, těstovinách a domácích koláčích.

Blíženci

Pro Blížence je daleko důležitější konverzace, která se při hodování odehrává než jídlo samotné. Nejsou to velcí jedlíci, ale musí se jim nechat, že umí docela dobře vařit. Nebojí se zkoušet nové chutě a vylepšovat své recepty. V jídle potřebují hlavně rozmanitost, nebaví je vařit to samé dokola. Mají rychlý metabolismus, díky kterému velmi rychle spalují kalorie a nemusí držet diety.

Rak

Raci jsou vynikající kuchaři i hostitelé, na jídle od nich si každý pochutná, jsou to nejlepší kuchaři ze všech. Nejraději si jídlo připravují sami, přičemž dávají přednost rodinným receptům a tradiční české kuchyni. Velmi dbají na kvalitu potravin, upřednostňují čerstvé lokální produkty. Kvůli své úzkostné povaze mají sklon k emocionálnímu přejídání.

Jaký bude váš srpen? Vytáhněte si jednu ze 6 run a zjistěte, zda vás čeká štěstí a láska

svetzeny.cz

Lev

Lvi nejsou velcí fanoušci vaření, upřednostňují stravování v restauracích. Za dobré jídlo jsou ochotni utratit hodně peněz. Jsou to velcí jedlíci a požitkáři, jídlo je pro ně zároveň i zážitkem. Lev je nejmlsnějším znamením ze všech, je velmi vybíravý a náročný na kvalitu jídla. Pokud to Lvovi jeho rozpočet dovolí, dopřeje si něco extra – humra, ústřice či kaviár. Miluje neobvyklá jídla a preferuje zahraniční kuchyni.

Panna

Panny mají přirozený kuchařský talent. Zároveň jsou velmi vynalézaví a nebojí se s jídlem experimentovat. Mají dar vytvořit úžasné pokrmy z toho, co dům dal. Neváhají připlatit si za kvalitní čerstvé suroviny. Mají velký smysl pro detail, prezentace jejich jídla bývá úchvatná. Panny mívají citlivý žaludek, proto se raději vyhýbají tučným jídlům. Pokud Panna drží dietu, tak velmi svědomitě.

Váhy

Váhy jsou velcí gurmáni, každičké sousto si vychutnávají. Rádi vaří a nebojí se zkoušet nové chutě. Avšak sami raději recepty nevymýšlí, lidé narození v tomto znamení se striktně drží receptu, který si jen mimořádně upraví podle sebe. Někdy věnují příliš energie tomu, aby jídlo dobře vypadalo a zapomínají, že musí i dobře chutnat. Jsou to milovníci sladkostí, radši si dají menší hlavní chod, aby měli jistotu, že jim zbude místo na dezert.

Štír

Štíry nebaví vařit, raději se nají v restauraci. Zakládají si na zdravém životním stylu a vyvážené stravě. Pouze pokud je zastihne „vlčí hlad“ snědí naráz velkou porci jídla, jinak se opravdu snaží jíst menší porce několikrát denně. Milují ostrá a kořenitá jídla a obecně preferují výrazné chutě. To nejhorší, co Štírovi můžete naservírovat, je jídlo mdlé chuti. Mají tendenci hodně solit a kořenit.

Střelec

Střelec rád vaří a nebojí se kombinovat neobvyklé chutě. Avšak kvůli tomu, že mají plno dalších aktivit, nevaří tak často. Preferují zajít si na jídlo do restaurace, přičemž rádi zkoušejí nové podniky. Nejvíce si pochutnají na exotických jídlech, rádi mají také kořeněné a neobvyklé pokrmy. Střelec je největším jedlíkem ze všech.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu čeká nejhorší měsíc v roce – srpen se vám nebude líbit

svetzeny.cz

Kozoroh

Kozoroh jednoznačně dává přednost domácí kuchyni. Lidé narození v tomto znamení striktně dodržují svůj stravovací plán. Vaření je pro ně forma odreagování se od práce. Záleží jim na kvalitě jídla, velkou pozornost věnují výběru surovin. V jídle je Kozoroh vybíravý, obvykle nemívá rád kořeněná jídla. Toto znamení by si mělo dávat pozor na to, aby svá jídla nepřesolovalo.

Vodnář

Vodnář opravdu nerad vaří, raději svou pozornost věnuje jiným činnostem. Pokud už se do toho pustí, drží se osvědčených receptů a postupů. Občas zapojí i svou kreativitu a recept jemně upraví. Vodnáři se snaží jíst zdravě, upřednostňují ovoce, zeleninu a potraviny bohaté na bílkoviny. Často nestíhají najíst se v klidu, protože stále něco dělají. Když opravdu nemají čas, sáhnou po instantních jídlech.

Ryby

Ryby milují vaření. Jsou to požitkáři a gurmáni, které baví připravovat jídla pro druhé. Neváhají zapojit svou kreativitu a vždy se snaží podat nejlepší výkon. Nejradši mají však tradiční českou kuchyni, hned za ní následuje italská kuchyně, ryby a mořské plody. Nemají rádi příliš kořeněná jídla a jsou celkem vybíravé.

Šestý smysl má každý z nás: Chcete žít šťastnější a spokojenější život? Pak se naučte způsob, jakým lze tuto schopnost najít a trénovat

svetzeny.cz

Poselství andělů: Vyberte si jednu ze tří karet, prozradí vám, jaká vás čeká budoucnost v srpnu. Který z archandělů nad vámi bude bdít?

svetzeny.cz