Přejít k hlavnímu obsahu

Šestý smysl má každý z nás: Chcete žít šťastnější a spokojenější život? Pak se naučte způsob, jakým lze tuto schopnost najít a trénovat

Placeholder image

Šestý smysl je někdy mylně vnímán jako určitá superschopnost, kterou má pár vyvolených. Narodili jsme se s ním všichni, jen je třeba naslouchat našemu vnitřnímu hlasu a neignorovat varovné signály těla a mysli. Pokud chcete žít šťastnější život, je třeba, abyste tuto dovednost trénovali.

Šestý smysl nás chrání

Šestý smysl si lze představit jako jakési vodítko, které nás chrání před újmou a snaží se nás správně nasměrovat. Každý z nás se narodil s šestým smyslem, ale řada z nás v průběhu života tuto schopnost „pozapomněla“. Někteří ani netuší, že jí kdy měli a využívali. Je to kombinace všech ostatních smyslů a silné intuice. Šestý smysl je vnitřní pocit, který může být buď dobrý, nebo špatný. Objevuje se před velkým krokem, který máme učinit, ale i zcela nahodile, typické jsou případy lidí, který měli špatný pocit například před cestou autem či letadlem, a nakonec se ukázalo, že se jim vyplatilo svůj vnitřní hlas poslechnout. Nyní se podíváme na způsoby, jakými lze tuto schopnost znovu najít a trénovat.

Poselství andělů: Vyberte si jednu ze tří karet, prozradí vám, jaká vás čeká budoucnost v srpnu. Který z archandělů nad vámi bude bdít?

svetzeny.cz

Meditace

Nejjednodušším způsobem, jak šestý smysl vytrénovat, je meditace. Ta totiž naši mysl uklidňuje a umožňuje nám se zcela uvolnit a proniknout hlouběji do naší mysli. Tímto způsobem lze znovu aktivovat váš vnitřní hlas a intuici. Je třeba meditovat alespoň 10 minut denně.

Info ikona
Ranní meditace

Spojení s přírodou

Dalším skvělým způsobem, jak zlepšit svou intuici a šestý smysl, je spojení s přírodou, v tomto prostředí bude vaše mysl klidná a pomůže vám to znovu aktivovat šestý smysl. Stačí se procházet krajinou, vnímat štěbetání ptáků, krásu a vůni rostlin a napojit se na dané místo.

Info ikona
walknig

Indická numerologie registrační značky: Jaký vliv má na vaše vozidlo i na vás?

svetzeny.cz

Deník snů

I pochopení vašich snů a podvědomí vám může pomoci budovat vaše „třetí oko“. I když sny nemusí dávat na první pohled žádný smysl, věřte, že mají skrytý význam. Jako bonus vám to umožní lépe pochopit i vaše myšlenky a pocity. Není výjimkou, že ve snech se naplno projeví naše skryté strachy i tužby.

Info ikona
Deník snů

Přestaňte se bránit vibracím, které cítíte

Sice poslední, ale asi nejdůležitější bod ze všech. Někteří lidé mají tendenci o všem přemýšlet a rozhodovat racionálně, zcela přitom ignorují svoji intuici. Typický příklad je, že potkáte nového člověka, ze kterého máte ihned špatný svíravý pocit, takto se probouzí váš šestý smysl, který se vás snaží varovat. Avšak nastoupí racionalita, kdy si říkáte, že je velmi špatné někoho odsoudit na základě prvního dojmu a nedat mu šanci. Pokud převládne, pravděpodobně si danou osobu pustíte více k tělu, což se vám někdy může vymstít, pakliže máte dostatečně rozvinutou intuici, která nelhala. Neříkáme, že se vždy máte rozhodovat jen na základě intuice, ale varovné signály, které vám vaše tělo vysílá, vás rozhodně nabádají k ostražitosti.

Vidíte všude číslo 3? Zjistěte zprávu tohoto andělského čísla a objevte, co se vám vesmír snaží říct

svetzeny.cz

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz