Přejít k hlavnímu obsahu

Naučte se pracovat s negativní energií druhých lidí, stačí znát těchto 5 jednoduchých kroků!

Info ikona
negativní energie

Určitě znáte ten pocit, když máte skvělý den, sálá z vás pozitivní energie a náhle se objeví někdo, jehož energie je natolik negativní, že doslova cítíte, jak z vás tu vaši dobrou vysává. Možná je to váš spolupracovník, který přišel do práce s aurou vyčerpanosti a apatie, nebo možná starý známý ze školy, který nedokázal pohřbít staré spory, které s vámi měl. Může to být ale i váš partner doma, který vám není ochotný sdělit příčinu své negativity a místo toho se vás do ní snaží vtáhnout pomocí pasivní agrese. Pro takové případy si zapamatujte tyto jednoduché kroky, aby vaše pozitivní energie zůstala nedotčena:

Info ikona
Negativní energie

1. Rozlište původce negativní energie

Často se stává, že nejste uzemněni ve své pozitivní energii a omylem pak přijmete za svou cizí negativní energii, která vás mnohdy zaskočí. Nejdůležitější je tedy umět rozlišit, že negativní energie nepatří vám ale druhé osobě. Jakmile cítíte negativní energii s příchodem jiné osoby, pevně se postavte, nadechněte se a představte si sami sebe ve své auře.

2. Vizualizujte svou auru

Soustřeďte se na pozitivní naladění své aury, představujte si ji jako kruh kolem vás a nedopusťte, aby cokoliv negativního hranici kruhu směrem k vám překročilo. Můžete si ji také představit jako plášť nebo neproniknutelnou bublinu kolem sebe. Důležité je, abyste ze svého štítu nevystoupili!

Špatná energie v domě: Víte, jak poznáte, že se v něm ukrývá? Odhalit to lze jednoduchým testem

svetzeny.cz

Info ikona
Negativní energie

3. Dejte pozor na skutečný zdroj negativní energie

Negativní energie člověka někdy nemusí být jeho vlastní. Je možné, že narazíte na někoho, kdo svou negativní energii převzal od jiné osoby. Nepřestávejte se tedy soustředit na tok svých pozitivních myšlenek, ani když osoba s negativní aurou zmizí z dohledu. Například na pracovišti je možné, že se poblíž nachází skutečný zdroj negativní energie. Pokud se vám podaří tento zdroj odhalit, můžete se pokusit pomoci jedinci, který byl touto energií zasažen.

4. Přimějte je k vděčnosti

Vděčnost pomáhá zmírnit či zcela eliminovat negativní energii. Zkuste osobě s touto energií prokázat nějakou laskavost, nasměrujte ji k vděčné myšlence nebo činu, který může pomoci přesunout její negativní energii. Zkuste například svému unavenému kolegovi z práce koupit kávu nebo partnerovi doma namasírovat záda

5 známek špatné energie ve vašem životě a jak ji odstranit

svetzeny.cz

Info ikona
Zrcadlo

5. Využijte zrcadla

Pokud vše ostatní selže a zdá se, že osoba s negativní energií je rozhodnuta ji šířit i ve svém okolí, zavřete oči a představte si tuto osobu obklopenou zrcadly. Představujte si, jak se její negativní energie odráží od zrcadel zpět k ní. Kromě toho, že pak nebude moci ovlivňovat ostatní, může u ní dojít i ke snaze svou vlastní energii změnit. Tip: Pokud máte možnost, přiveďte osobu s negativní aurou před skutečné zrcadlo. Můžete jí například nabídnout cestu výtahem, kde se zrcadlo nachází. Její negativní energie by se měla ihned o něco zmírnit. 

5 známek toho, že špatná energie proudí vaším tělem: Dokud se jí nezbavíte, nebudete šťastní

svetzeny.cz