Promotion
Promotion
Promotion

Naučte se pracovat s negativní energií druhých lidí, stačí znát těchto 5 jednoduchých kroků!

Promotion
Promotion
Negativní energie
Info ikona

1. Rozlište původce negativní energie

Často se stává, že nejste uzemněni ve své pozitivní energii a omylem pak přijmete za svou cizí negativní energii, která vás mnohdy zaskočí. Nejdůležitější je tedy umět rozlišit, že negativní energie nepatří vám ale druhé osobě. Jakmile cítíte negativní energii s příchodem jiné osoby, pevně se postavte, nadechněte se a představte si sami sebe ve své auře.

2. Vizualizujte svou auru

Soustřeďte se na pozitivní naladění své aury, představujte si ji jako kruh kolem vás a nedopusťte, aby cokoliv negativního hranici kruhu směrem k vám překročilo. Můžete si ji také představit jako plášť nebo neproniknutelnou bublinu kolem sebe. Důležité je, abyste ze svého štítu nevystoupili!

Negativní energie
Info ikona

3. Dejte pozor na skutečný zdroj negativní energie

Negativní energie člověka někdy nemusí být jeho vlastní. Je možné, že narazíte na někoho, kdo svou negativní energii převzal od jiné osoby. Nepřestávejte se tedy soustředit na tok svých pozitivních myšlenek, ani když osoba s negativní aurou zmizí z dohledu. Například na pracovišti je možné, že se poblíž nachází skutečný zdroj negativní energie. Pokud se vám podaří tento zdroj odhalit, můžete se pokusit pomoci jedinci, který byl touto energií zasažen.

4. Přimějte je k vděčnosti

Vděčnost pomáhá zmírnit či zcela eliminovat negativní energii. Zkuste osobě s touto energií prokázat nějakou laskavost, nasměrujte ji k vděčné myšlence nebo činu, který může pomoci přesunout její negativní energii. Zkuste například svému unavenému kolegovi z práce koupit kávu nebo partnerovi doma namasírovat záda

Zrcadlo
Info ikona

5. Využijte zrcadla

Pokud vše ostatní selže a zdá se, že osoba s negativní energií je rozhodnuta ji šířit i ve svém okolí, zavřete oči a představte si tuto osobu obklopenou zrcadly. Představujte si, jak se její negativní energie odráží od zrcadel zpět k ní. Kromě toho, že pak nebude moci ovlivňovat ostatní, může u ní dojít i ke snaze svou vlastní energii změnit. Tip: Pokud máte možnost, přiveďte osobu s negativní aurou před skutečné zrcadlo. Můžete jí například nabídnout cestu výtahem, kde se zrcadlo nachází. Její negativní energie by se měla ihned o něco zmírnit. 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion