Přejít k hlavnímu obsahu

Barva aury: Zjistěte, která je ta vaše a co o vás vypovídá

Aura obklopuje každou živou bytost na Zemi. Jde o jakýsi zářivý barevný obal složený z energie, která proudí kolem nás. Její barva napovídá o obecně o našem založení a charakterových rysech a předpokladech, ale vyjadřuje i naší momentální náladu, emoce a celkové rozpoložení.

Velikost naší aury, její barvy a intenzita se přitom mění. Pokud jsme unavení, nešťastní nebo frustrovaní, je aura menší. Naopak šťastní lidé plní elánu a optimismu mívají auru jasnou a nádherně zářivou.

Jaké barvy má aura?

Barevný kruh aury se skládá ze sedmi hlavních barev: červené, oranžové, žluté, zelené, modré, indigové a fialové.

Co znamená, když vidím auru?

Pokud patříte k lidem, kteří skutečně vidí auru, znamená to, že patříte k vysoce senzitivním lidem, kteří se v podstatě umí naladit na energii jiné osoby. Prostřednictvím aury se můžete vyznat sami v sobě a poznávat ostatní lidi.

Jak zjistit svojí barvu aury?

Existují velice citliví lidé, kteří vidí auru ostatních hned. Takových jedinců je ale málo. To ale neznamená, že byste se nemohli naučit vidět tuto barevnou zářící energii i vy. Pokud se rozhodnete to zkusit, postavte si nějakého člověka před bílé pozadí. Soustřeďte se na jedno místo v jeho obličeji, nejlépe na střed čela, po dobu nejméně 60 sekund. Aniž byste od pozorovaného bodu odtrhli oči, zkuste periferně vnímat okraje hlavy, ramena a paže. Po chvíli soustředění můžete vnímat barevný paprsek, který danou osobu obklopuje.

Dalším způsobem, jak můžete vidět svou auru, je pozorovat 60 sekund svoje ruce, a to opět na bílém pozadí. Po chvíli uvidíte opět lehký barevný paprsek, který vyzařuje z vnější strany rukou. To je vaše aura. Pozorování aury se dá naučit, takže pokud ji neuvidíte napoprvé, nevzdávejte to a zkoušejte to znovu.

 

Spřízněná duše: Jak poznat, že se už brzy objeví ve vašem životě?

Cítili jste někdy, že máte vedle sebe spřízněnou duši? Nemusí to být nutně jen partner, ale třeba někdo jiný z rodiny nebo třeba kamarádka. Cítíte, že ten vztah je něčím jedinečný. I když jste někoho takového zatím nepotkali, dobrou zprávou je, že se tak může stát kdykoli. Každý totiž v životě svoji spřízněnou duši dříve či později potká. Jak poznat, že se tento okamžik blíží?
svetzeny.cz

Co znamenají jednotlivé barvy aury

Pokud se vám podaří vidět auru, je důležité také vědět, co o vás konkrétně vypovídá. Zde jsou významy jednotlivých barev, respektive toho, co o vás povídají.

Červená barva aury

Jste člověk se silnou vůlí, přímý, energický, pracovitý, aktivní, soutěživý a době uzemněný. Zároveň patříte k realistům a soutěživým lidem, kteří umí pracovat v týmu. Na druhou stranu býváte také impulzivní, až choleričtí. Pokud se u vás někdy objeví zdravotní problém, bývá to způsobeno úzkostí, k níž máte sklony.

Co znamená oranžová aura

Patříte k odvážný lidem se smyslem pro dobrodružství. Jste přemýšliví, ohleduplní, sebejistí a máte smysl pro detail. Někdy vám může život komplikovat nedostatek sebekázně. Zdravotní problémy bývají obvykle spojeny s ledvinami či pohlavními orgány.

Numerologie vašeho jména: Zjistěte, jaký osud máte předurčen

Přemýšleli jste někdy o významu svého jména? Někdo ho dostane po svých předcích, jiný zkrátka proto, že se líbilo jeho rodičům. Stejně tak jako vaše datum narození, i jméno nese energii a ovlivňuje váš život víc, než si možná myslíte.
svetzeny.cz

Co když máte žlutou auru

Jestliže vás obklopuje žlutá barva, značí to o vaší hravosti, bezprostřednosti a optimismu. Jste pozitivní a přátelský člověk, který se vyhýbá konfliktům. Zároveň patříte ke zranitelným a citlivým lidem a dáváte si pozor, aby vám někdo neublížil. Zdravotní problémy se obvykle týkají sleziny.

Zelená barva vaší aury

Jste společenští, milujete lidi a přírodu. O ostatní rádi pečujete. Máte výborné komunikační dovednosti, jste pohotoví a dokážete spoustu věcí skloubit a zorganizovat. Lidé vám důvěřují. Patříte také mezi perfekcionisty, kteří bývají místy trochu netrpěliví. Zdravotní problémy se obvykle týkají plic.

Co značí modrá barva aury

Jste celkově mírumilovný, klidný a spokojený člověk, který má starost o druhé a vždy dokáže podat pomocnou ruku. Vaše duchovní síla je spojena s výbornou intuicí, máte odhad na lidi. Dokážete se na ně napojit a pochopit je. Jste také svobodomyslní a vytrvalí. Zdravotní problémy spojené s touto aurou mohou souviset s krkem nebo štítnou žlázou.

Numerologie vašeho domu: Dvojka přeje vztahům, v sedmičce se zjevují duchové

Ať už žijete v novostavbě nebo v letitém domě s bohatou historií, každý domov má svůj příběh, který se píše spolu s jeho majiteli. Díky numerologii můžete odhalit tajemství vašeho domova, který má svoji jedinečnou osobnost a charakter. Koresponduje energie vašeho domova s tou vaší?
svetzeny.cz

Jaký význam má indigová barva aury

Patříte k introvertním lidem, klidným, skromným a nenápadným. Máte velkou představivost a jste tak trochu snílci, navíc zvědaví, máte plnou hlavu plánů, které ale často zůstanou jen ve vašich tajných myšlenkách. Lidem s indigovou aurou dělají starosti oči.

Co znamená fialová barva aury

Tato barva je nejmoudřejší a nejcitlivější ze všech barev. Jste idealisté a hlubocí hledači pravdy, nezávislí a intelektuálně založení. Patříte k nezávislým, extrovertním lidem, kteří jsou psychicky poměrně odolní. Býváte také autoritativní. Fialová souvisí s epifýzou a nervovým systémem.


 

Zdroj článku