Přejít k hlavnímu obsahu

Mocná síla pyramid: Mají neobvyklý vliv na své okolí, a dokonce mohou léčit. Využijte jejich moc ve svůj prospěch

Pyramidy fascinují lidstvo již tisíce let. Od starověkého Egypta po současnost jsou tyto monumentální struktury symbolem záhad a tajemství. Kromě toho, že jsou oblíbeným turistickým místem, se však také říká, že mají neobvyklý vliv na své okolí, a dokonce mohou léčit. Stejně by pak měly údajně fungovat i jejich malé verze, které si můžete položit například na pracovní stůl.

Předpověď Baby Vangy na rok 2024: Čekají nás události, které nám obrátí život vzhůru nohama

Predikce Baby Vangy sahají až do roku 5024. Tato žena předpověděla mnohé události, které se posléze staly skutečností. Samozřejmě záleží na každém z nás, čemu věříme. Měla Vanga opravdu věštecké schopnosti, nebo se jednalo o pouhé náhody? Zjistěte, co bulharská věštkyně předpověděla pro rok 2024.
svetzeny.cz

Jaká je vlastně historie pyramid?

Abychom mohli lépe porozumět vlivu pyramid na jejich okolí, musíme se nejprve vrátit do historie a prozkoumat, jak byly pyramidy vytvořeny a jaké byly jejich původní účely. Egyptské pyramidy patří mezi nejznámější a nejstarší pyramidy na světě. Původním účelem těchto pyramid bylo sloužit jako hrobky faraonů a místa pro jejich posmrtný život. Byly navrženy tak, aby chránily těla faraonů a bohatství, které si s sebou do posmrtného života „odnesli“. Kromě egyptských pyramid existují i další pyramidy, jako třeba v Jižní Americe, kdy některé z nich měly odlišné účely, jako například astronomické nebo náboženské.

Jaký mají pyramidy vliv na své okolí?

Existuje mnoho názorů na to, jaký vliv mají pyramidy na své okolí. Někteří tvrdí, že mají pozitivní vliv na energii a emocionální stav lidí, zatímco jiní se domnívají, že mají schopnost očistit vodu a potraviny. Jedna z teorií například tvrdí, že pyramidy generují nebo koncentrují energetické pole, které může mít pozitivní vliv na lidské tělo a mysl. Podle zastánců této teorie mohou pyramidy pomáhat při zlepšování spánku, snižování stresu a úzkosti a dokonce i při léčbě některých nemocí. Tato síla, kterou pyramidy údajně disponují, má podle některých tvrzení značný vliv na různé další aspekty lidského života. Mnoho lidí tvrdí, že pyramidy mají schopnost konzervovat jídlo, či dokonce vyvolávat sexuální touhy.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 8. do 14. září: Citové zmatky, chaos, ale i hledání správné cesty

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 8. do 14. září je tady! Čeká vás týden plný zábavy, klidu a pohody, nebo trocha stresu? Kartářka Alice Cross přichází s tarotovou předpovědí, která vám odtajní budoucnost následujících sedmi dní.
svetzeny.cz

Pyramidy a jejich spojení s čakrami

Podle některých teorií existuje propojení mezi pyramidami a čakrami. Čakry jsou sedmi silovými body v lidském těle, které jsou spojeny s cirkulací energie, známé také jako prána. Tyto čakry jsou vertikálně zarovnány poblíž páteře a mají klíčovou roli v našem fyzickém a duševním zdraví. Pokud jsou čakry nevyvážené nebo zablokované, může to negativně ovlivnit naše zdraví a duchovní blaho. Meditace nebo odpočinek pod pyramidou může prý pomoci synchronizovat čakry v těle a mnoho lidí hlásí pozitivní změny ve svém stavu duše a těla. Pyramidy se tak staly pro některé lidi místem pro meditaci a hlubokou relaxaci. Ti, kteří experimentovali s pyramidovou meditací, často popisují, jak jejich tělo prochází procesem postupného uvolnění, zbavení se vnějších rušivých vlivů a nakonec dosažení hlubšího stavu vědomí.

Pyramidy údajně umí odrážet kosmické záření

Říká se, že pyramidy mají schopnost odrážet kosmické záření, které dopadá na jejich vrchol, směrem dolů k jejich základně. Toto odražené kosmické záření, když interaguje s magnetickým polem zemské gravitace, vytváří silnou bioenergii. To může mít pozitivní vliv na okolí pyramidy. Pyramidy pak prý odrážejí záření do všech čtyř stran, což vytváří silné bioenergetické pole uvnitř. Toto pole může údajně pomáhat zachovat věci a předměty umístěné v pyramidě po dlouhou dobu.

Mocná síla pyramid z pohledu vědců

Z vědeckého hlediska existuje jistá skepse ohledně tvrzení o pozitivním vlivu pyramid na lidské zdraví a životní prostředí. Vědci poukazují na nedostatek přesvědčivých důkazů a říkají, že mnoho tvrzení o pyramidové energii a léčebných účincích nemá solidní vědecký základ. Co se týče pyramidové energie, většina vědců se domnívá, že neexistuje žádný vědecký důkaz pro existenci takového energetického pole. Namísto toho tvrdí, že pozitivní účinky, které někteří lidé pociťují ve spojení s pyramidami, mohou být způsobeny psychologickými faktory a očekáváním. Přesto však pyramidy zůstávají velkým tajemstvím.

Zdroj článku