Přejít k hlavnímu obsahu

Bohatsví na dohled: Tato 4 znamení zvěrokruhu umí s penězi jako málokdo. Býci, gratulujeme

Info ikona
horoskop

Na konci měsíce vám nezbývají téměř žádné peníze? Tato situace je některým znamením zvěrokruhu docela známá, ale pak jsou i znamení zvěrokruhu, která by to nikdy nenechala dojít tak daleko. Vždy mají přehled o svých výdajích a přesně vědí, co si mohou dovolit – a co ne. Přečtěte si zde, která znamení zvěrokruhu mají talent (a kus štěstí!), pokud jde o finance.

Poselství andělů: Jedna z karet určí vaší budoucnost pro příští týden a archanděla, který nad vámi bude bdít

Vyberte si jednu ze tří andělských karet, která určí vaši budoucnost pro příští týden. Jaké události vám vesmír sesílá a který z archandělů nad vámi bude bdít? Zjistěte to díky poselství andělských karet.
svetzeny.cz

Beran: Bez práce nejsou koláče

Peníze jsou něco, co je pro pracovité znamení zvěrokruhu velmi důležité. Beran si svobodu spojuje s penězi a finanční polštář jim umožňuje klidnější spánek. Berani jsou také velmi soutěživí, takže mají tendenci hromadit více peněz než jejich vrstevníci. Vždy se budete v životě snažit mít co nejvíce peněz a nikdy neusnout na vavřínech.

Býk: Skromný uvnitř

Ačkoli se o Býkovi říká, že má sklony k luxusu a vytříbenému vkusu, znamení zvěrokruhu je vždy pracovité a v hloubi duše je vlastně docela spořivé. S penězi zachází velmi opatrně, dbá na to, aby zůstatek na účtu nikdy nešel do minusu a raději méně jí, než aby utrácel peníze, které ve skutečnosti nemá. Býci mají přirozený talent, pokud jde o nakládání s financemi, a mají talent své peníze investovat moudře a nerozhazovat je.

Numerologie: Zjistěte, jak jeho číslo pokoje ovlivní vaší dovolenou. Pozor na číslo 4!

Jedete na dovolenou a těšíte se, jak si ji užijete? Ovlivnit ji, alespoň podle numerologie, může například i číslo pokoje, které dostanete na recepci. Číslo 13 bývá obvykle nešťastné a ne každý by v takovém chtěl bydlet. Zjistěte, jak číslo pokoje umí ovlivnit celou vaší dovolenou. Existují totiž čísla nešťastná, kterým je dobré se raději vyhnout.
svetzeny.cz

Štír: Vždy sleduje stav svého účtu

Štíři mají vrozený smysl pro peníze a přesně vědí, kdy si mohou něco dovolit a kdy je čas šlápnout na brzdu. Znamení zvěrokruhu vždy dohlíží na stav jejich účtu a má také štěstí, že neustále zvyšuje svůj výdělek. A pokud nastanou potíže, Štír se raději zřekne luxusních investic a místo toho se postará o to, aby se jeho rodině a blízkým dobře dařilo. Pro vodní znamení je největší štěstí udělat radost rodičům nebo jejich vlastním dětem a finančně jim pomoci.

Panna: Organizovaná ve všech směrech

Perfekcionismus Panny se přenáší i do tématu financí. Ani zde nenechávají nic náhodě, šetří se tam, kde je co ušetřit a zbytečné výdaje se kontrolují dvakrát a třikrát.

Zdroj článku