Přejít k hlavnímu obsahu

Poselství andělů: Jedna ze tří karet určí vaší budoucnost pro příští týden a také archanděla, který nad vámi bude bdít

Vyberte si jednu ze tří andělských karet, která určí vaši budoucnost pro příští týden. Jaké události vám vesmír sesílá a který z archandělů nad vámi bude bdít? Zjistěte to díky poselství andělských karet.

Jak si vybrat svoji kartu?

Abyste si vytáhli relevantní kartu, je nutné, aby vás nic nerušilo. Prohlédněte si tyto tři karty. Posléze zavřete oči a soustřeďte se na svou budoucnost. V mysli se vám ukáže číslo jedné ze tří karet. Tato karta určuje budoucnost pro příští týden. Podívejte se, co vás čeká v lásce, kariéře, financích a zdraví.

Info ikona
Karty
Mohlo by se vám líbit

Věštění ze svíček 2: Co napoví barevné odrazy

Kromě svíček tentokrát potřebujete „drahokamy“. Nemáte-li však doma skříňku plnou smaragdů, rubínů, safírů apod., nezoufejte a použijte barevné skleněné korálky.
svetzeny.cz

Karta číslo 1: Archanděl Zadkiel

Info ikona
Gabriel

Archanděl Zadkiel má na starost ctnosti a nastolení spravedlnosti. Pokud vám někdo ublížil nebo způsobil újmu, vlivem karmy se mu toto jeho jednání „vrátí i s úroky“. Pokud jste ovšem vy někomu v poslední době uškodili, můžete teď nést následky. Obecně se však jedná o pozitivní kartu, která dobrým lidem do života přináší pozitivní věci.

Láska a vztahy V lásce se mohou otevřít otázky ohledně viny a odpuštění. Archanděl Zadkiel vám pomůže vztah dát opět do pořádku, musíte ale chtít oba. Umí „léčit“ i emoční zranění, která se stala v dávné minulosti. Teď je ten pravý čas minulost uzavřít. Pokud vás něco tíží, promluvte si s partnerem.

Kariéra a finance – Jestliže jste v práci dlouhodobě nespokojení, nastal čas konat. Promluvte si s nadřízeným nebo zjistěte, jaké jsou možnosti přeřazení. V krajním případě a velké frustrace možná přijdou na řadu i úvahy o změně místa.

Zdraví – Příští týden se váš psychický stav zlepší. Archanděl Zadkiel má moc pomoci vám vyrovnat se s trápením, které souvisí s vaší minulostí.

Karta číslo 2: Archanděl Jofiel

Info ikona
Uriel

Archanděl Jofiel je spojen se vším krásným, co nás obklopuje. Příští týden se naučíte na svět dívat optimističtěji. Zůstanete pozitivní, i když vám zrovna nebude do smíchu. Dále také tento archanděl inspiruje k veškeré kreativní tvorbě. Do naší mysli vnáší kromě dobrých nápadů i jasno, je možné, že konečně objevíte souvislosti tam, kde vám věci předtím nedávaly smysl.

Láska a vztahy – Ve vztazích by příští týden měla vládnout pohoda, a to se netýká jen těch partnerských, ale i rodinných či obchodních.

Kariéra a finance – Pokud máte práci, která vyžaduje kreativní myšlení a schopnost inovovat, pak příští týden zazáříte. Je to vhodná doba pro prezentaci vašich nápadů. Obecně je archanděl Jofiel velmi nápomocný v záležitostech osobního růstu a kariéry.

Zdraví – Archanděl Jofiel pomáhá překonávat všechny možné problémy, posílá vám velkou sílu, pokud zrovna bojujete s nemocí.

Mohlo by se vám líbit

Sestry Jamisonovy: Jasnovidky, jimž svět naslouchá. Jejich předpovědi pro rok 2022 jsou znepokojivé, čeká nás krize i extrémní počasí

Sestry Jamisonovy jsou jasnovidky, které pravidelně zveřejňují své věštecké vize. Na kontě mají více než 3000 přesných jasnovideckých předpovědí. Co předpovídají pro rok 2022? Nazývají jej rokem naděje, ale zároveň upozorňují, že nás čeká řada výzev.
svetzeny.cz

Karta číslo 3: Archanděl Chamuel

Archanděl Chamuel je mírotvůrcem. Pomáhá nejenom nastolovat mír a harmonii, ale také smířit se s určitými záležitostmi. Příští týden se nebudete rozčilovat a věci přijmete takové, jaké jsou. Dobrou zprávou je, že archanděl Chamuel je schopen vyvést vás i z velkých krizí a pomoci vám z nesnází.

Láska a vztahy – Tato oblast je doménou archanděla Chamuela. Pokud se váš vztah s partnerem nebo třeba kamarádkou dostal do problémů, vše by se mělo v dobré obrátit. Chamuel dovede urovnat i vyostřené hádky a letité spory. Pokud se chcete s někým opět sblížit, teď nastal ten pravý čas. Pokud jste nezadaní, může tento archanděl dopomoci k nalezení spřízněné duše.

Kariéra a finance – Pokud jste poslední dobou nevycházeli s kolegy nebo se šéfem zrovna nejlépe, vztahy se tento týden zlepší. Zapracujte na svém sebevědomí a naučte se umět se „prodat“, to je vaše lekce pro nadcházející dny.

Zdraví – Negativní myšlenky a stres se mohou podepsat i na vaší fyzické kondici. Naštěstí vám archanděl Chamuel dopomůže k „duševní očistě“, kdy se zaměříte na to hezké ve vašem životě. Příští týden budete dobře naladění.

Zdroj článku