Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď na měsíc červenec: Zjistěte, co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích

Info ikona
Tarotová předpověď

Co vás čeká a nemine v červenci? Odpověď se skrývá v tarotové předpovědi kartářky Alice Cross. Ta je rozdělena do tří části. Zjistěte, co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích, a prožijte červenec naplno.

Kartářka Alice Cross říká, že si sami můžete povšimnout, že slovo červenec je prodloužením slova červen. Není to náhoda, je to pokračování fantastického letního období, kdy dozrává (nejen) červené ovoce, teplé počasí nás láká k toulkám do přírody, kolem nás je plno fascinujících barev a vůní. V rozpuku jsou také bylinky. Červenec bývá velmi slunečným měsícem. Slunce jako symbol zastupuje naše lidské ego, proto se napojte na jeho energii, která vám umožní „dobít baterky“. Také však zažíváme úmorné dusno, dle Alice Cross bychom se sami sebe měli ptát, zda nás něco v těchto dnech neomezuje, nedusí.

Láska – karta Velekněz

Info ikona
Velekněz

Velekněz je kartou, která nás nabádá k tomu, abychom se hlouběji ponořili do svých pocitů a ujasnili si, co pro nás láska znamená, co od vztahů očekáváme. Láska je nekonečné téma, o kterém by se dalo debatovat hodiny a hodiny. Má mnoho podob, je jen na vás, v čem ji spatřujete vy. V červenci se snažte na tuto otázku najít odpověď. Nesnažte se přitom zapadnout do nějakých tabulek. Vztahy vždy nemusí být tradiční. Od malička vídáme mnoho podob lásky, je jen na vás, jaký typ vztahu si zvolíte. Tato karta zdvihá varovný prst, pokud byste vy nebo někdo jiný chtěli vnucovat své tradiční představy o lásce druhým – nedělejte to. Také vás Velekněz nabádá k tomu, abyste ovládli umění naslouchání. To je totiž základem zdravého a spokojeného vztahu.

Peníze – Deset pohárů

Info ikona
10 pohárů

Deset pohárů je kartou věštící spokojenost. I když možná nemáte úplně vše, po čem vaše srdce touží, máte to, co potřebujete. Měli byste být vděční za to, co jste dokázali a co máte. Mnohdy se na to zapomíná a hledí se jen vpřed. I kdyby tento měsíc nastaly nějaké menší finanční potíže, karta Deset pohárů vás ujišťuje, že máte na své straně podporu rodiny, která vás podrží. Pokud nevíte, jak naložit s financemi, rozhodně se poraďte se svými přáteli a příbuznými, vzájemně se obohatíte o zkušenosti s investováním. Část peněz byste v červenci měli použít na to, abyste si udělali radost a dostali jste se do pohody. Červenec je čas dovolených, které jsou skvělou investicí do vašeho duševního odpočinku a celkového zdraví. Určitě neseďte doma a dopřejte si alespoň krátký výlet.

Zdraví – Tři pentakly

Info ikona
Tři pentakly

Sféra zdraví bude spojena s kartou Tří pentaklů. Ta nám říká, že v červenci nastává čas, kdy bychom se měli intenzivně zaměřit na své zdraví. Posilujte imunitu, zajistěte svému tělu dostatečný přísun vitamínů. Pobývejte i na sluníčku, načerpáte tak vitamín D. Využijte sílu rostlin, vyrobte si z nich sirup nebo si udělejte osvěžující limonádu. Kartářka Alice Cross radí, abyste si nedávali nereálné cíle, pokud jde o zdraví a hubnutí. Zázraky se nedějí přes noc. Nebojte se vyzkoušet i nové superpotraviny a bylinky. Například třezalka vám zklidní nervy. Udělejte si z ní lahodný čaj a vychutnejte si ho při západu slunce. Krásné léto vám přeje Alchymistka Alice.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.