Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Číslo pokoje zásadně ovlivňuje vaši dovolenou! Jaká čísla jsou považována za nešťastná a proč se jim vyhnout?

Info ikona
Čísla pokojů

Víte, jaká čísla pokojů jsou považována za nešťastná a z jakého důvodu? Ukážeme vám, jak správně provést numerologický výpočet, který vám prozradí, zda je vaše číslo pokoje (ne)šťastné. Rovněž vysvětlíme, proč hotely neubytovávají hosty ve 13. patře.

Numerologický výpočet (ne)šťastného čísla pokoje

Pokud chcete zjistit, zda jste se ubytovali v (ne)šťastném čísle pokoje dle numerologie, budete nejprve muset použít základní výpočet. Standardně se v numerologii sčítá, dokud vám nevyjde jednociferné číslo od 1 do 9.

Příklad: Číslo vašeho pokoje je 18

1 + 8 = 9 (výsledné numerologické číslo pokoje)

Pokud označení vašeho pokoje zahrnuje i písmena, přičtěte jejich číslovku:

1– A, J, S

2– B, K, T

3– C, L, U

4– D, M, V

5– E, N, W

6– F, O, X

7– G, P, Y

8– H, Q, Z

9– I, R

Například: 23 A

2 + 3 + 1 = 6 (výsledné číslo)

Vidíte všude číslo 3? Zjistěte zprávu tohoto andělského čísla a objevte, co se vám vesmír snaží říct

svetzeny.cz

(Ne)šťastná čísla pokojů dle numerologie

Číslo 1 – Číslo jedna je naprosto v pořádku, v tomto kontextu má neutrální význam. Ubytováním se v takovém pokoji nic nezískáte, ani neztratíte.

Číslo 2 – Číslo dva se pojí s mírem a harmonií, v tomto pokoji bude proudit dobrá energie a budete se zde cítit spokojeně.

Číslo 3 – Číslo tři je v numerologii považováno za šťastné, pokud vám vychází tento součet, budete se v tomto pokoji cítit maximálně dobře a celá dovolená se vydaří. Říká se, že nosí štěstí.

Číslo 4 – Číslo 4 je v numerologii považováno za nešťastné. V Číně dokonce nenajdete hotelové dveře s tímto číslem, tak velký význam mu místní lidé přikládají.

Číslo 5 – I číslo 5 je považováno za nešťastné, co se týče adresy či čísla hotelového pokoje. Pojí se totiž s negativitou. Výjimkou je číslo 54, které numerologie považuje za ochranné.

Číslo 6 – Číslo 6 v numerologii symbolizuje rodinu, hladký průběh věcí a pohodu. Je to velmi šťastné číslo.

Číslo 7 – Sedmička je obecně považována za šťastnou, říká se, že v prostorech čísla 7 se naplno ukáže pravé já lidí.

Číslo 8 – Osmička je číslem prosperity a v čínské kultuře je dokonce považovaná za nejšťastnější číslo. Pokud jste ubytování v čísle 8, značí to spoustu štěstí.

Číslo 9 – Číslo 9 je v numerologii šťastné, v tomto pokoji se budete cítit jako doma.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz

Proč hotely neubytovávají svoje hosty ve 13. patře?

Možná jste si už všimli, že v některých hotelech ve výtahu marně budete hledat tlačítko s 13. patrem, víte, proč tomu tak je? Týká se to zejména Číny a USA, ale i některých dalších hotelů. Je to z důvodu, že třináctka je považována za skutečně nešťastné číslo. Když hoteliéři konstruovali hotely, uvěřili staré pověře, která pojí číslo 13 s tragickými událostmi. Také měli obavy, aby se klienti chtěli v 13. patře ubytovávat. Dokonce totiž existuje fóbie z čísla třináct, tzv. triskaidekafobie. Kořeny toho, proč je třináctka nešťastná, lze vystopovat až do Sumerské říše. Zde se používala dvanáctková soustava, číslo 12 bylo považováno za dokonalé, třináctka už byla vnímána jako něco zlého a zkaženého. Známější příklad toho, proč je toto číslo považováno za špatné, je poslední večeře, u které sedělo celkem 12 apoštolů a Ježíš Kristus, tedy dohromady 13 lidí. V pátek třináctého pak údajně proběhlo Ježíšovo ukřižování. I v novodobé historii najdeme tragédie, které se pojí s tímto číslem. Princezna Diana zemřela ve 13. pilíři pařížského tunelu a v pátek třináctého se potopila loď Costa Concordia. Roku 2010 se také odehrál bizarní případ, kdy v pátek třináctého uhodil blesk do třináctiletého britského chlapce, přesně v 13:13! Naštěstí tehdy vyvázl jen s popáleným ramenem. Pověrčivost tedy vede majitele hotelů k tomu, aby 13. patra využívali pouze jako prostor pro údržbu a sklad.

Horoskop: Toto bude vyčerpávající týden! Především pro tři znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Poselství andělů: Vyberte si jednu ze tří karet, prozradí vám, jaká vás čeká budoucnost v srpnu. Který z archandělů nad vámi bude bdít?

svetzeny.cz