Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Toto bude vyčerpávající týden! Především pro tři znamení zvěrokruhu

Info ikona
Horoskopy

Prázdniny a léto v nás evokují bezstarostnost a uvolněnost. Červenec se pomalu chýlí ke konci a poslední týden měsíce s sebou nese radosti, ale i zkoušky. Tři znamení zvěrokruhu čeká týden, který prověří jejich pracovní nasazení nebo vztahy. Koho se to týká?

Ve skutečnosti nejsou astrologická znamení pro poslední červencový týden vůbec špatná: úplněk ve Vodnáři 24. července nám poskytl další pomocnou energii a lásku ke svobodě. To inspiruje mnoho z dvanácti znamení zvěrokruhu - ale také to představuje velkou výzvu pro tři z nich:

Střelec

Střelec se ve skutečnosti těšil na uvolněné léto, ale teplé dny mu zatím připadaly poněkud náročné a vyčerpávající. Poslední týden v červenci se bohužel nic nezmění. Narození Střelci mají prostě na mysli příliš mnoho věcí, na svá bedra si nabrali příliš těžkých úkolů a mají sklon ke všemu přistupovat jen polovičatě. Přinejmenším v lásce by měli udělat výjimku, protože ta naléhavě potřebuje debatu, kterou nelze odložit.

Kozoroh

Kozoroh se také v posledních několika dnech nějak předjel a „sklízel“ výsledek v posledním červencovém týdnu. Cítí se vyčerpaný a vyhořelý a je na sebe o to více naštvaný. Pokud ale první srpnové dny začne odmítat a zabrzdí nouzovou brzdou, může na scénu nastoupit opravdu skvělé léto, které mu dodá potřebnou energii a dobrou náladu.

Lev

I když je pro Lva obtížné udržet nohy doma v klidu v teplých letních dnech, odpočinek je nyní na denním pořádku. Protože jen když dá svému tělu pauzu, jeho mysl se zastaví a vyčistí. Místo plánované horské túry nebo divoké party, by si měl raději vzít knihu do ruky a začít se uklidňovat. Zní to nudně, ale dá mu to přesně tu část energie, kterou teď potřebuje.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.