Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Placeholder image

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 26.7.-1.8. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Karty

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Numerologie: Telefonní číslo je ukazatelem toho, jak dobře umíte komunikovat. Co vypovídá o vás?

svetzeny.cz

Karta číslo 1: Rytíř holí

Info ikona
Rytíř holí

Rytíř holí vám zvěstuje výborný týden, tato karta totiž říká, že věci dopadnou lépe, než jste si původně mysleli. Budete se cítit fit a plní energie, budete mít dostatek sebevědomí a také budete jen hýřit novými nápady. V tento čas je vhodné uvést do pohybu plány, které jste dlouho odkládali. Nebuďte ukvapení, ale pokud jste v minulosti měli dobrou myšlenku, kterou jste se dlouho báli realizovat, jděte do toho.

Láska a vztahy – Tento týden bude velmi harmonický, co se týče milostných, kamarádských a rodinných vztahů. V tom partnerském navíc nebude nouze o vzrušení, dobrodružství a zábavu. Pokud vám ve vztahu delší dobu chyběla pověstná jiskra, znova ji oba budete schopni zažehnout. Rovněž se tato karta pojí s cestováním, je dost možné, že se rozhodnete s partnerem vyrazit na společnou dovolenou nebo dokonce odjet natrvalo do zahraničí. Na nezadané čeká nový partner, bude velmi sexy a charismatický, zarazí vás však jeho poněkud chladné chování. Tuto osobu bude velmi těžké zkrotit a bude mít tendenci flirtovat s dalšími lidmi, musíte si rozmyslet, zda s tímto protějškem „risknete“ vážný vztah.

Kariéra a finance – V kariérním kontextu Rytíř holí znamená pozitivní změny. Může se jednat o nějaké menší věci typu, že vám bude přidělen zajímavý projekt, ale i o velké změny jako je změna práce či oboru. Jen vás tato karta nabádá, abyste veškeré změny promysleli a nejednali ve spěchu a ukvapeně, to by se vám mohlo vymstít. Finančně je to rovněž dobrá karta, symbolizuje příliv peněz. Ty si šetřete a neutrácejte je bezmyšlenkovitě.

Zdraví – Ve zdravotní rovině se Rytíř holí pojí s vitalitou, elánem a značnou energií, budete se cítit naprosto skvěle.

Karta číslo 2: Poustevník

Info ikona
Poustevník

Poustevník je kartou, která souvisí s duševní rovinou. Symbolizuje hledání spřízněných duší, sebereflexi, osvícení, rozjímání i samotu. Tento týden se zaměříte sami na sebe a utřídíte si svoje myšlenky a hodnoty. Stanovíte si, co od života chcete. Někdy je dobré se na chvilku zastavit a zamyslet se nad svým dalším směřováním. Pokud jste nedávno zažili nějakou složitou situaci, vaše rány ještě nejsou zahojené a budete chtít trávit čas o samotě.

Láska a vztahy – Zadaným tento týden pomůže jejich partner, který jim dá velmi dobrou radu do života. Možná vás potká nějaká zapeklitá situace, kterou vám partner pomůže vyřešit a projeví se skutečně jako moudrý a zkušený protějšek. Také tato karta znamená duševní propojení s protějškem, budete na stejné vlně. Pokud jste s partnerem kvůli pracovnímu vytížení trávili málo času, budete se to snažit napravit. Nezadaní se stále budou vzpamatovávat z minulého rozchodu a pomalu se připravovat na nové začátky.

Kariéra a finance – Tato karta naznačuje, že trávíte příliš času v práci a hodně se soustředíte na vydělávání peněz a materiální zabezpečení. Zanedbáváte své blízké, odpočinek a osobní život. Měli byste se snažit najít rovnováhu, jinak to může mít negativní dopad na partnerství i vztahy s přáteli a rodinou. Také Poustevník může symbolizovat zamýšlení se nad kariérním směrem, možná si tento týden uvědomíte, že vás vaše práce už nenaplňuje tak jako dřív. Peníze už vám nemusí stačit a budete se chtít realizovat v něčem, co by vás bavilo. Finančně je to dobrá karta, znamená rozvážný přístup k penězům.

Zdraví – Rozhodně byste tento týden měli zvolnit a už si konečně odpočinout, je to důležité pro vaše zdraví.

Karta číslo 3: Mírnost

Info ikona
Mírnost

Tato karta symbolizuje rovnováhu, mír, klidné období, trpělivost a střídmost. Čeká vás velice harmonický týden. Nic vás nevyvede z rovnováhy a budete se držet stranou konfliktů. Vaše mysl bude čistá a jasná, budete schopni se dobře rozhodovat. Celkově tento týden zavládne klid a spokojenost. Je to dobré období pro plánování a stanovení cílů do budoucna.

Láska a vztahy – Karta Mírnost je jednou z nejlepších, které si můžete vytáhnout, co se týče vašeho vztahu. Tento týden bude harmonický, s partnerem se k sobě budete chovat maximálně hezky a nebudou mezi vámi žádné konflikty, vše bude zalité sluncem. Budete cítit, že jste spřízněné duše, které k sobě patří. Budete jen zářit a od ostatních uslyšíte, jak vám to spolu sluší. Pokud by se vyskytl nějaký problém, vyřešíte ho rychle a mávnutím kouzleného proutku zase zmizí. Nezadaným tato karta říká, aby zvolnili své pracovní tempo a někam vyrazili. Jen tak budou mít šanci se seznámit s tím pravým.

Kariéra a finance – Když tento týden budete trpěliví a vytrvalí, vaše úsilí se vám vyplatí. Vaše tvrdá práce nezůstane bez povšimnutí. Máte šanci na povýšení, pokud budete nadále odvádět tak dobrou práci jako doposud. Pokud se objeví nové kariérní nabídky, dejte si dostatek času na rozhodování a neberte hned tu první. Ve financích se vám bude dařit dobře, zvládnete ušetřit peníze. Držte se dál od rizikových investic a peníze si šetřete.

Zdraví – Nadešel skvělý čas, abyste se zbavili svých nezdravých zlozvyků, tento týden bude snazší udělat tento krok.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Astrologie: Se kterou královnou sdílíte stejné znamení zvěrokruhu, je to krutá Krvavá Marie, obdivuhodná královna Viktorie, nebo někdo jiný?

svetzeny.cz

Horoskop: Víme, která znamení zvěrokruhu čeká nejlepší srpen

svetzeny.cz